1. 09.09.2009, 20:22 Mesaj #3256
    Cevap: #15 Milan Baros

Orta saha daha gucsuzdu 20 gol atti,merak etmeyin daha lig yeni basladi.lutfen biraz sabir..
  2. 09.09.2009, 20:35 Mesaj #3257

Okan DAMGACI, post: 546999 Nickli Üyeden Alıntı

Buradayım

rakip San Marino dünyanın Lintenceitan ile beraber en zayıf takımı dikkatini çekerim

Ha Baros iyi futbolcu ama iyi bir golcu degil

İyi bir golcu bu ortasahanın önünde 30 gol atardı en az

O kadar iddalıyım

kusura bakma ama çok saçmalamışsın sezon başlamadı doğru dürüst belki 30 atacak adam golleri sıralamış sen daha konuş ama dolu konuş bi zahmet!
  3. 09.09.2009, 20:40 Mesaj #3258

Onur-İnce, post: 547042 Nickli Üyeden Alıntı

kusura bakma ama çok saçmalamışsın sezon başlamadı doğru dürüst belki 30 atacak adam golleri sıralamış sen daha konuş ama dolu konuş bi zahmet!

Baros Eto tarzı bir oyuncu ben daha çok İbra tarzı oyuncuları seviyorum ve bizim sisteme İbra,Carew tarzı oyuncuların uyacagını düşünüyorum

Baros,Eto´o tarzı oyuncular tam 4-4-2lik yanlarında sırık gibi bir forvet olacak

ama bakalım inşallah atarda kapagı yerim çok eleştirsemde Barosu çok seviyorum
  4. 09.09.2009, 20:42 Mesaj #3259

Okan DAMGACI, post: 547062 Nickli Üyeden Alıntı

Baros Eto tarzı bir oyuncu ben daha çok İbra tarzı oyuncuları seviyorum ve bizim sisteme İbra,Carew tarzı oyuncuların uyacagını düşünüyorum

Baros,Eto´o tarzı oyuncular tam 4-4-2lik yanlarında sırık gibi bir forvet olacak

Sıvamaya çalışma bari Okan,Eto 4-4-2 forveti falan demek,nedir yahu ? Adam kendini bildi bileli 4-3-3 oynuyor,gollerini de çatır çatır atıyor.Kaç yılda kaç gol atmış onu da ben söylemeyeyim artık,wikipedia diye birşey var.
  5. 09.09.2009, 20:49 Mesaj #3260

Murat Durgun, post: 547073 Nickli Üyeden Alıntı

Sıvamaya çalışma bari Okan,Eto 4-4-2 forveti falan demek,nedir yahu ? Adam kendini bildi bileli 4-3-3 oynuyor,golleri de çatır çatır sıralıyor.Kaç yılda kaç gol atmış onu da ben söylemeyeyim artık,wikipedia diye birşey var.

Murat

Ben İbo tarzı kendine pozisyon hazırlıyan,hava hakimiyeti olan forvetlerin bu sistemde daha çok iş yapacagını düşünüyoum

Barcelonada bunu anladı yoksa İbrayı niye alsın

Barcelona Ronaldo ve Kaka transferlerine karşılık olarakta aldıgınıda hiç sanmıyorum İbrayı

Koskoca Barca böyle boş işlerle ugraşmaz
  6. 09.09.2009, 20:51 Mesaj #3261

Okan DAMGACI, post: 547088 Nickli Üyeden Alıntı

Murat

Ben İbo tarzı kendine pozisyon hazırlıyan,hava hakimiyeti olan forvetlerin bu sistemde daha çok iş yapacagını düşünüyoum

Barcelona Ronaldo ve Kaka transferlerine karşılık olarakta aldıgınıda hiç sanmıyorum İbrayı

Barcelona o kadar seneden sonra mı anladı dediğini de etoyu yolladı ibrayı aldı hiç sanmıyorum kardeş
  7. 09.09.2009, 20:55 Mesaj #3262
  8. 09.09.2009, 20:56 Mesaj #3263

Okan DAMGACI, post: 547062 Nickli Üyeden Alıntı

Selamlar okan

Barostan sana hediye bu goller

İbra tarzı forveti seviyormuşsun bence alalım o zaman sen seviyorsan vardır bi bildiğin

Baros bu sistemde 30 gol attı ibra tarzı forvet 60 atar dimi
  9. 09.09.2009, 20:58 Mesaj #3264

Okan DAMGACI, post: 547088 Nickli Üyeden Alıntı

Murat

Eto tamamen disiplin yüzünden yollandı,Guardiola ile sorunları vardı,kendine pozisyon hazırlama olaylarını falan geç sen.Şampiyonlar Ligi Finali'nde attığı golü izle en basitinden.Yok anlamadım dersen youtube'dan attığı gollere de bakabilirsin.

O bahsettiğin forvet tarzına gelirsek,İbra gibi başka bir 2.oyuncu yok,bunu aklından çıkar.Geri kalanı Dzeko,Mario Gomez vs vs.Uzun boylu santraforlardan bahsediyoruz sanırım.Bayern Münih'e dön bak,Van Gaal Gomez'i 4-3-3'te kullanmaya çalışıyor,sonuç ? Pek parlak değil.Dzeko desen 4-4-2 sistemiyle yıldızını parlattı.Ben senin söylediğinin tam tersini söylüyorum,bence 4-3-3'te senin bahsettiğin forvetler iş yapamaz,en azından benim gördüklerim yapamadı.Berbatov gibi bitiriciliği öldürücü seviyede olan adam bile ManU'da dikiş tutturamadı,neden ? Hareketli değil.

Baros bu taktik için biçilmiş kaftandır,yırtıcıdır,savunmayı yorar,pas alır,pas verir,golünü atar,asist yapar,penaltı yaptırma özelliği bile var adamın + 4-3-3'ün forveti hareketli olmak zorundadır,yoksa işiniz iş.

Kaç gündür ezberden okuyormuş gibi davranıyorsun forumda,ezberi bozmak istedim.
  10. 09.09.2009, 20:59 Mesaj #3265

Buradaki yorumlarin bazilarini hayretle okuyorum.

Ya, Milan Baros'tan bahsediyoruz, gecen sezon gol makinemiz olan, türkiye'nin gol krali olan. Hatirladinizmi?

siz kafayimi yediniz? Bi adam bu kadar kisa sürede harcanirmi? Sizden korkulur valla...

Anlasilan, Galatasaray'imiz 1-2 maglubiyet alirsa, burada, Rijkaard'in istifasini isteyecek elemanlar var.

Yönetime üzülüyorum, bu kadar cok calisip, dünya capinda yildizlari camiamiza kazandiriyorlar, ve en ufak performans düsüklügünde, bazi arkadaslarim o yildizlari hemen harciyorlar.

Kendinize gelin arkadaslar! Su anda belki tarihin en iyi kadrosu var ellimizde. Biraz sabirli olun.

Baros belki gol atamiyor su anki sistemde. Ama kim kosuyor sagdan sola? Kim rakip defansi alt üst ediyor kosulariyla? Baros bölye defansi destabilize ederken, Arda, Kewell, Keita gol buluyor. Cünkü Baros bos alan yaratiyor.

GOl atmasa bile, faydasi tartisilmaz!

KENDINIZE GELIN!
  11. 09.09.2009, 21:01 Mesaj #3266

kamilakar, post: 547116 Nickli Üyeden Alıntı

Selamlar okan

Barostan sana hediye bu goller

İbra tarzı forveti seviyormuşsun bence alalım o zaman sen seviyorsan vardır bi bildiğin

Baros bu sistemde 30 gol attı ibra tarzı forvet 60 atar dimi

30 mu?

16 omasın o :rolleyesPenaltıları saymıyorum)

Ha sana bir hediyede benden yerden yere vurdugun Nondadan geliyor goller

Ve iddaa ediyorum Baros kadar şans bulsun Nonda Barostan daha çok gol atacak
  12. 09.09.2009, 21:02 Mesaj #3267
  13. 09.09.2009, 21:03 Mesaj #3268

Ya madem amacın kötülemek lütfen bunu bu forumda özellikle de bu başlık altında yazma .

Keyifler güzel , Baros gol atmış , tarihin belkide en iyi kadrosu bizde daha ne .

Ne yani , 2 maç kaybetsek Rijkaard'ı da mı yollucaz insaf artık ya .
  14. 09.09.2009, 21:04 Mesaj #3269

Okan DAMGACI, post: 547132 Nickli Üyeden Alıntı

30 mu?

penaltı atmakta beceridir dzekonun kaçırdığı penaltıya bak istersen bosna ermenistan valla gülüyorum şu lafına
  15. 09.09.2009, 22:01 Mesaj #3270

Okan DAMGACI, post: 547132 Nickli Üyeden Alıntı

30 mu?

OKAN bey alsana BAROS git şimdi oğuz serdar gibi istersen guiza yı öv.senin gibi kendi oyuncusuna bu kadar çamur atan adam görmedim.hadi yol al.BAROS oğuz serdar gibi sanada yol verdi.puhahahaa ayrıca nonda ilk sezonunda iyi oynuyodu gol kralı oldu demi