1. 18.09.2009, 15:19 Mesaj #3421
    Cevap: #15 Milan Baros

Özgüveni yerine geldi.4 kişilik defansın arasına korkusuzca dalabilecek kadar.Dün gerçekten çok net pozisyonları harcadı ama attığı ve attırdığı gol,bir de hırsı bize galibiyeti getirdi.
  2. 18.09.2009, 15:29 Mesaj #3422

UEFA: ''Baros, Cimbom'u zafere taşıdı''

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) resmi internet sitesinde, Galatasaray'ın Yunan takımı Panathinaikos'u daplasmanda yenmesini izleyicilerine ''Baros, Cimbom'u zafere taşıdı'' başlığıyla duyurdu.

UEFA, Galatasaray'ın dün akşam deplasmanda Panathinaikos'u 3-1 ile geçmesini resmi internet sitesinin ana sayfasından ''Baros, Cimbom'u zafere taşıdı'' başlığıyla okuyucularına iletti.

Sitede yer alan haberde, Galatasaray'ın, Atina deplasmanında aldığı galibiyete, kilit rollerdeki Brezilyalı yıldızı Elano ve Çek golcüsü Baros'un golleriyle ulaştığını belirtti.

Karşılaşmadan sonra uefa.com'a bir demeç veren Çek golcü Milan Baros da Yunanistan'a gelip galibiyet almanın kolay olmadığını söyleyerek, ''Deplasmandaki ilk maçımızda iyi bir oyun sergiledik ve 3 puanı aldık. Bunun bizim için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu maçı kazanmayı daha çok istediğimize inanıyorum'' dedi.

Baros, attıkları ilk golden sonra oyundaki kontrolü sağladıklarını ifade ederek, ''Birçok pozisyonda gol şansı yakaladık. Daha fazla gol atabilirdik. Sonuç olarak kazanmayı hak ettik'' diye konuştu.

Kendisinin ve arkadaşlarının konsantrasyon kaybı yaşamaması gerektiğini bildiren Baros, ''Bu galibiyetle UEFA Avrupa Ligi'ne iyi bir başlangıç yaptık. Ancak, daha önümüzde 5 maç daha var, onlara odaklanmamız gerekiyor'' ifadelerini kullandı.

UEFA Avrupa Ligi'nin yeni formatını çok heyecan verici bulduğunu kaydeden Baros, ''Bu yıl oynanan yeni sistemde ilk iki sırayı alan takımlar bir üst tura yükseliyor. Umarım, bir üst tura yükselmek için yeterli puanı alır ve ilk ikide yer alarak, yolumuza devam ederiz'' dedi.
  3. 18.09.2009, 15:34 Mesaj #3423
  4. 18.09.2009, 15:35 Mesaj #3424

İnter-Barcelona maçını izledim İbrahimoviç, Eto'o, Milito, Balotelli, Messi hiçbiri golcü de değil iyi futbolcuda değil bu durumda çünkü kaçırdıkları tonla gol vardı. Her vurduğunu gol yapsa burada işi ne? Gider Man.Utd., Barcelano, Real Madrid'te oynardı. İyi bir golcü her maç skora etkisi oluyor.
  5. 18.09.2009, 15:42 Mesaj #3425

Mehmet Vural, post: 562763 Nickli Üyeden Alıntı

İnter-Barcelona maçını izledim İbrahimoviç, Eto'o, Milito, Balotelli, Messi hiçbiri golcü de değil iyi futbolcuda değil bu durumda çünkü kaçırdıkları tonla gol vardı. Her vurduğunu gol yapsa burada işi ne? Gider Man.Utd., Barcelano, Real Madrid'te oynardı. İyi bir golcü her maç skora etkisi oluyor.

Kesinlikle
  6. 18.09.2009, 16:06 Mesaj #3426

Mehmet Vural, post: 562763 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar da abartmayın. Böyle düşünürsek Guiza'da dünya çağında forvet o zaman.

Kaçırılacak gol var, kaçırılmayacak gol var. (Baros için söylemiyorum)
  7. 18.09.2009, 16:07 Mesaj #3427
  8. 18.09.2009, 22:07 Mesaj #3428

Baros cok iyi oynadı dün, son vuruşları da düzeltecektir bence ve bu sene en az 35 gol atacaktır.
  9. 19.09.2009, 00:01 Mesaj #3429

Baros gerçekten Liverpool'deki performansına yaklaşıyor. İlk geldiği zaman topu sürerken eli ayağına dolaşıyodu güçsüzlükten, düşüyordu sonra, hızlanamıyordu, sonunu getiremiyordu. Şimdi öyle değil koşuyor, hızlanıyor, adam eksiltiyor, sonunu getirebiliyor. Forvetimiz ışıldıyor
  10. 19.09.2009, 00:39 Mesaj #3430

Tek forvet oynamak zaten başlı başına bir yetenektir. Baros bunları çok güzel yapan bir adam, eleştirilmesi için hiçbir neden yok. 2002'den sonra senelerce Avrupa'da çift forvetle nal toplarken, şimdi Baros tek başına rakip defanslarını zor duruma sokuyor. Sadece bu sebeple bile ilk 11'de ki yeri garantidir.
  11. 19.09.2009, 00:49 Mesaj #3431
  12. 19.09.2009, 02:16 Mesaj #3432

Deniz Özer, post: 564053 Nickli Üyeden Alıntı

Bu sene gerçek GS'lı olacak Baros buna inanıyorum.Anladınız siz onu.

bence geçen sezon trabzon ile deplasmanda oynadığımız maçta oyundan çıkarken trabzonspor taraftarlarının önünden geçerken armayı inat olsun diye öpmesi benim gözümde cimbomlu olarak çoktan yerini aldı golcü baroş,gerisi boşş
  13. 19.09.2009, 02:26 Mesaj #3433

ertuğrul şimşek, post: 564276 Nickli Üyeden Alıntı

bence geçen sezon trabzon ile deplasmanda oynadığımız maçta oyundan çıkarken trabzonspor taraftarlarının önünden geçerken armayı inat olsun diye öpmesi benim gözümde cimbomlu olarak çoktan yerini aldı golcü baroş,gerisi boşş

Aynen.o videoyu tekrar tekrar izlerim,Gercekten Baros bambaska,ozel birisi,fenere gol atsa da atmasa da G.SARAY Tarihine GOL KRALI Olarak gecti ya

gerisi onemli degil,Lincoln fenere gol atti ama guzel hatirlandigini zannetmiyorum,bi ben bi de Emir seviyor sanirim
  14. 19.09.2009, 11:56 Mesaj #3434

yahu anlamıyorum sizi gercekten anlamıyorum.. adamın son 4 mac performansınıza baksanıza 8 gol ve yanılmıyorasm iki asist.. saka mısınız olm??

pana macına gelince, arkadasım yunanistan'dasın deplasmanda.. adamın nasıl defansı perişan ettiğini gördük ve sapır sapır yağmur yağıyordu..

o ıslak kaygan zeminde kaygan topa vurmayı denedin mi hiç? kacırdıkları bu yuzdendi. onu değil, o kadar kaygan zeminde nasıl dripling yapabildiğini, dengesini kaybetmeden nasıl kaleciyi geçtiğini ve golü attığını düşünün.. her forvet yapamaz bunu.. milyon dolarlık guiza'ları, adebayor'ları görüyoruz. o gol bile bu adamın ne buyuk topcu olduğunu gösteriyor.

son olarak ekşisozluk'ten alıntı:

farkında mısınız iki yıldır Hakan Şükür demiyoruz..

15. 19.09.2009, 11:59 Mesaj #3435

Panaya karsi Topla super oynadi. Toplari ezme mezme falan hic yoktu. Top ayaginda o kadar yakisti ki. Geldiginden beri topla bu kadar etkili oynadigini görmemistim. Hizlanmasi, driblingleri, calimlari, ayakta kalmasi, mucadelesi tek kelime ile superdi. Kaleciye karsi karsi en az 2 gol kacirdi ama olsun.