1. 02.10.2009, 10:35 Mesaj #3526
    Cevap: #15 Milan Baros

Okan DAMGACI, post: 587652 Nickli Üyeden Alıntı

Barosu yedekleyecek golcu 30-40 degildir abarttın

Yeni stada geçiyoruz müthiş bir gelir gelecek Bak fener stat gelirleriyle hangi golculeri getirdi V.Hoijdonk,Anelka şimdi sıra bizde

kim var mesela Baros'u yedekleyecek ucuza alabileceğimiz ? hadi Forlan desen 20'den aşağı vermezler ki bence okadar büyük bir fark yaratmaz hatta Baros'un ondan üstün özellikleri var... Baros'u yedek bırakacak adama vereceğin para 20, 25'den aşağı olmaz... stad'a hemen sezon başlar başlamaz geçeceğimizi sanmıyorum yani millet kombine almak için bekler biraz, reklam gelirleride aynı şekilde... yani sezon sonuna hocanın elinde para olmaz okadar..
  2. 02.10.2009, 10:45 Mesaj #3527

Okan DAMGACI, post: 587646 Nickli Üyeden Alıntı

Keşke herşey gol olsa Bugunku oyununu hiç begenmedim Zaten Barosta fazla begendigim bir oyuncu degildir abarttıgımız kadar iyi olsaydı Lyonun 3. forveti olarak bize gelmezdi sanırım

Gelecek sezon Nondayla yollar ayrılıp Barosu yedekleyecek bir forvet dikkat Barosun yedegi demiyorum Barosu yedekleyecek bir forvet alınmalıdır

Hedeflerimize ulaşmamız için

Okan,Baros'un kalitesine lafım yok,

beğeniyorum diyordun önceden yine çark ediyorsun.Seni anlamak mümkün değil.Baros'un abartıldığını nereden çıkardın?Adam goller atıyor,gol kralı oluyor sen abartılıyor diyorsun.Gerçekten ilginç...Bir insan kendisiyle ancak bu kadar çelişebilir.

Okan DAMGACI Nickli Üyeden Alıntı

Çok iyi bir oyuncu ama çok iyi bir golcu degil maalesef

Misal bu yazdığın post.Çok iyi bir oyuncu demişsin burada.Bugün ise abartılıyor,beğenmiyorum diyorsun.
  3. 02.10.2009, 10:46 Mesaj #3528

İnan Yılmaz, post: 587664 Nickli Üyeden Alıntı

Okan,Baros'un kalitesine lafım yok,

beğeniyorum diyordun önceden yine çark ediyorsun.Seni anlamak mümkün değil.Baros'un abartıldığını nereden çıkardın?Adam goller atıyor,gol kralı oluyor sen abartılıyor diyorsun.Gerçekten ilginç...Bir insan kendisiyle ancak bu kadar çelişebilir.
    Misal bu yazdığın post.Çok iyi bir oyuncu demişsin burada.Bugün ise abartılıyor,beğenmiyorum diyorsun.

Avrupanın en iyi golculerinden biri digenler var

Ondan abartılıyor dedim yoksa iyi oyuncu
  4. 02.10.2009, 11:15 Mesaj #3529
  5. 02.10.2009, 11:21 Mesaj #3530

Eminim ki fenerliler Baroşun attığı golde ah ulan bizde olacaktı bu baroş diye güizaya sallamaışlardır
  6. 02.10.2009, 13:43 Mesaj #3531

Koşarken topu unutmasına bayılıyorum
  7. 02.10.2009, 14:09 Mesaj #3532

Semih Yüksel, post: 587866 Nickli Üyeden Alıntı

Koşarken topu unutmasına bayılıyorum

Yok Aslında o ondan değil =) Baroş hızdan topu geçiyor top geride kalıyor
  8. 02.10.2009, 16:56 Mesaj #3533

Ya herşeyi iyi hoşta neredeyse boş kaleyede dışarı atacaktı tıpu az daha bitiricilik...

Ayrıca bir pozisyonda boş olan ardaya vermeyip tıpu inatla dribling ypmaya kalktı ve bir golü engelledi bence..
  9. 02.10.2009, 17:01 Mesaj #3534

Onur Albakar, post: 588069 Nickli Üyeden Alıntı

Ya herşeyi iyi hoşta neredeyse boş kaleyede dışarı atacaktı tıpu az daha bitiricilik...

Ayrıca bir pozisyonda boş olan ardaya vermeyip tıpu inatla dribling ypmaya kalktı ve bir golü engelledi bence..

Aynen,orda cok kizdim,keita'ya da ayni sekilde son lig macinda benzerini yaptigi icin kizmistim,hafif bi bencillik var ama seviyoruz tabii hepsini :cool:
  10. 02.10.2009, 17:07 Mesaj #3535

İstediginiz kadar kızın bana ama bize top tutan,süratli ve BİTİRİCİ bir forvet lazım gelecek sezon birde oyun kurabilen bir stoper gerçekleri görün artık Baros yetersiz
  11. 02.10.2009, 17:12 Mesaj #3536

Yine saç baş yoldurdu. Zaten bu aralar biraz dökülüyor saçlarım bu Baroş yüzünden gitti az daha. Kalenin dibinden direğe vurdu topu adam yaf gelde kafayı yeme.

Bitiricilik yerlerde.

Vermeyince mabud neylesin mahmut.
  12. 02.10.2009, 17:18 Mesaj #3537

Okan DAMGACI, post: 588086 Nickli Üyeden Alıntı

İstediginiz kadar kızın bana ama bize top tutan,süratli ve BİTİRİCİ bir forvet lazım gelecek sezon birde oyun kurabilen bir stoper gerçekleri görün artık Baros yetersiz

Kimler mesela..Ala bilecegimiz Baros'dan iyi onerecegin isimler kimlerdir..
  13. 02.10.2009, 17:19 Mesaj #3538

Biz bitiricilik yönünden eksiği var dediğimizde kaç kişi tepki göstermişti hatıralayamıyorum..Şimdi herkesin birden gözü açıldı heralde?

Yine de Baros bu takım için çok önemlidir,çok gol pozisyonuna girdiği için birçoğunu kaçırsa da elbet birini atıp skora katkıda bulunuyor.Ondan iyisini de biraz zor bulacağımızdan bizim için çok önemli bir futbolcu.
  14. 02.10.2009, 17:34 Mesaj #3539

Aysel Aydın, post: 588103 Nickli Üyeden Alıntı

Kimler mesela..Ala bilecegimiz Baros'dan iyi onerecegin isimler kimlerdir..

Gignac,Lisandro Lopez,Afonso Alves,Elmander,Diego Forlan,Diego Milito vs

Seneye yeni stattan müthiş bir gelir elde edecegiz +CL gelirleri + forma satışı istersek bu isimleri alabiliriz
  15. 02.10.2009, 18:06 Mesaj #3540

Okan DAMGACI, post: 588148 Nickli Üyeden Alıntı

Gignac,Lisandro Lopez,Afonso Alves,Elmander,Diego Forlan,Diego Milito vs

Seneye yeni stattan müthiş bir gelir elde edecegiz +CL gelirleri + forma satışı istersek bu isimleri alabiliriz

Milito, Forlan ve Lopez'i unut