1. 02.10.2009, 21:50 Mesaj #3556
    Cevap: #15 Milan Baros

Onur-İnce, post: 588500 Nickli Üyeden Alıntı

vay vay vay 5'e katlamış he ne açıdan nonda hangi büyük kulüpte oynamışki monaco mu yani bu mudur

Zaten benden alıntı yapmassan vakit geçiremessin sen

Konuya gelirsek hangi büyük klupte oynadı demişsin Nonda çok agır bir sakatlık geçirmişdi O sakatlıgı geçirmeseydi sen bak bakalım o Nonda neredeydi
  2. 02.10.2009, 21:51 Mesaj #3557
  3. 02.10.2009, 21:51 Mesaj #3558

Baros ve Nonda birbirlerinin özelliklerine ihtiyacı olan futbolcular..

Baros,süratli ama birebirde etkisiz futbolcu..Nonda ise tam tersi..

Bu yüzden,Barosla başlayıp rakip takımın defansını yorduktan sonra Nondayı oynatmak hem daha mantıklı,hem daha yararlı olur,ve oluyor da.
  4. 02.10.2009, 21:52 Mesaj #3559

Okan DAMGACI, post: 588508 Nickli Üyeden Alıntı

Konuya gelirsek hangi büyük klupte oynadı demişsin Nonda çok agır bir sakatlık geçirmişdi O sakatlıgı geçirmeseydi sen bak bakalım o Nonda neredeydi

Oof oofff bi tane daha.. Deja vuu..
  5. 02.10.2009, 21:53 Mesaj #3560

Baris Arslan, post: 588510 Nickli Üyeden Alıntı

sana tavsiyem hitap şeklini düzelt önce "sana girsin" gibi cümleler kullnmayıp öyle gel
  6. 02.10.2009, 21:54 Mesaj #3561

Okan DAMGACI, post: 588508 Nickli Üyeden Alıntı

alıntı yapmışmışmışım peh hade ordan benim alıntı yaptığım adamın yorumu ya beş para etmezdir ya da süper mükemmel bişeydir

sende papağan gibi aynı şeyleri söylemekten bıkmadın sakatlık geçirmeseymişmiş madem öyle o zaman varsayımlar üzerinden Baroşu 5'e katlar deme
  7. 02.10.2009, 21:54 Mesaj #3562

Okan DAMGACI, post: 588516 Nickli Üyeden Alıntı

sana tavsiyem hitap şeklini düzelt önce "sana girsin" gibi cümleler kullnmayıp öyle gel

Sende o lafları sana getirtme o zaman
  8. 02.10.2009, 22:00 Mesaj #3563

Şebnem Başaran, post: 588520 Nickli Üyeden Alıntı

Sende o lafları sana getirtme o zaman

Baros ilk yarıda Mehmet Topalla birlikte sahanın en etkisiz ismiydi dedim

Bu mudur yani bu lafı yememdeki sebep?
  9. 02.10.2009, 22:01 Mesaj #3564

Onur-İnce, post: 588518 Nickli Üyeden Alıntı

alıntı yapmışmışmışım peh hade ordan benim alıntı yaptığım adamın yorumu ya beş para etmezdir ya da süper mükemmel bişeydir

sende papağan gibi aynı şeyleri söylemekten bıkmadın sakatlık geçirmeseymişmiş madem öyle o zaman varsayımlar üzerinden Baroşu 5'e katlar deme

İstatistiklerde Barosu 5e katladı dedim kalıte anlamında degil

Bu konudaki son postum
  10. 02.10.2009, 22:02 Mesaj #3565

Onur-İnce, post: 588518 Nickli Üyeden Alıntı

Bu konudaki son yorumum
  11. 02.10.2009, 22:09 Mesaj #3566

Okan DAMGACI, post: 588537 Nickli Üyeden Alıntı

Bu konudaki son yorumum

tamam "U" dönüşü sondur inşallah
  12. 02.10.2009, 22:20 Mesaj #3567

Okan DAMGACI, post: 588537 Nickli Üyeden Alıntı

Bu konudaki son yorumum

Hangi son acep?
  13. 03.10.2009, 12:41 Mesaj #3568

Okan DAMGACI, post: 588496 Nickli Üyeden Alıntı

Ben kıyaslarım

Nondanın Rennesteki ve Monacodaki yıllarını çok iyi hatırlıyorum

Nonda Barostan çok daha kaliteli bir oyuncu ama artık 32 yaşına geldi ve çok ciddi sakatlıklar geçirdi eski hız ve gücünde degil

Bana inanmıyorsan bir Nondanın kariyerindeki istatistiklerine bak birde Barosun

Nonda Barosu 5e katlamış neredeyse

Senin Nonda ve kewellin gencligini hatirladigini her gun hatirlatmandan da kal geldi

Ben ikisinin de kariyerini cok iyi biliyorum,simdi bugunu mu konusuyoruz,eskiyi mi neye gore? Guiza da gol krali diye geldi fos cikti.

Senden baska kac kisi iki forveti kiyaslayip Nonda daha iyi diyordur bir de onu dusun.

Sen burda yaziyorsun diye baros'dan bir sey eksilmiyor,tam tersine her hafta gol atsin,atmasin baros gostere gostere ayar veriyor her kese.
  14. 03.10.2009, 12:44 Mesaj #3569

Aysel Aydın, post: 589101 Nickli Üyeden Alıntı

Senin Nonda ve kewellin gencligini hatirladigini her gun hatirlatmandan da kal geldi

Ben ikisinin de kariyerini cok iyi biliyorum,simdi bugunu mu konusuyoruz,eskiyi mi neye gore? Guiza da gol krali diye geldi fos cikti.

Senden baska kac kisi iki forveti kiyaslayip Nonda daha iyi diyordur bir de onu dusun.

Sen burda yaziyorsun diye baros'dan bir sey eksilmiyor,tam tersine her hafta gol atsin,atmasin baros gostere gostere ayar veriyor her kese.

Nondanın geçen seneki performansından dolayı böyle düşünüyorlar

Neyse uzatmayalım artık Ben Nondanın Jardelden sonra Galatasaraya gelmiş en iyi golcu oldugunu düşünüyorum

Bu benim düşüncem herkesin düşüncesi farklıdır

Ayrıca benim gibi düşünenlerde var ben çok sık aynı şeyi dile getirdigim için sadece benim adım aklınızda kalmış
  15. 03.10.2009, 12:45 Mesaj #3570

Bir takim lig'de 5'ci oluyorsa,ayni takimdan GOL KRALI Olan futbolcu o sezonun gol krali olmaktan bagimsiz ayni zamanda en iyi futbolcusu oluyorsa saygi duyulmasi gerek.

Hakkinda atip tutarken bunu dusunun biraz da,basarisiz gecen bir sezonun ardindan bize ne kaldi,bence BAROS.Evet baros G.Saray icin vazgecilmezdir..