1. 03.10.2009, 16:54 Mesaj #3601
    Cevap: #15 Milan Baros

Aysel Aydın, post: 589530 Nickli Üyeden Alıntı

Püüüfff Okan püff,

Jardel gerek,nonda iyi,baros kotu,ikisinin karisimi bi iksir lazim,kewell sakat,agir,gencliginde iyi delikanliydi ama simdi,eh iste,hmm,

Hani bir donem BBG Vardi,90 kamerali eve 20 tane deliyi tikip para kazandiran,doga bey,oyku onderliginde.

Bazi yarismacilar olurdu,asla kazanamazlardi yarismayi ama hep konusurlardi,cunki hep cok ve bos konusurlardi.

Onlar gibisin yahu,2-3 sey ezberlemissin,kisir dongu gibi,basin agrimiyormu yazarken.

Bunlar önemli detaylar oldugu için çok sık tekrarlıyorum

Ayrıca Nonda süperdir Baros kötüdür demedim Nondanın bitiriciligi daha iyi oldugu için oynaması gerektigini söyledim

Ve Barosla asla kıyaslanmaz dedin bende bence kıyaslanır dedim
  2. 03.10.2009, 16:54 Mesaj #3602

Okan DAMGACI, post: 589526 Nickli Üyeden Alıntı

Sana göre saçma bana göre mantıklı

Bu benim düşüncemdir Ben nasıl senin düşüncene saygı duyuyorsam sende benim düşünceme saygı duymak zorundasın

Katılmıyorum diyebilirsin ama saçma diyemessin

Ben buna da karsiyim,kimse kimseye saygi duymak zorunda degil,bunu yapmak zorunda degil diye saygisizlik da yapamaz,ben senin teorilerine niye saygi duyayim? Sacmaysa sacmadir,sen de aciklarsin sebebini,begenmessem yine sacma kalir,internetteyiz ve klavyeden 'saygi duyarim da saygi duyarim' diye yalandan yazmak kimseyi efendi yapmaz.

En cok baros'un basligi kirleniyor gereksiz mesajlarla ona uzuluyorum..
  3. 03.10.2009, 16:56 Mesaj #3603

Okan DAMGACI, post: 589534 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrıca Nonda süperdir Baros kötüdür demedim Nondanın bitiriciligi daha iyi oldugu için oynaması gerektigini söyledim,

Ve Barosla asla kıyaslanmaz dedin bende bence kıyaslanır dedim

Emir yuzunden Lincoln'den soguyan bir kitle vardi bu forumda,

senin yuzunden Nonda kadar şirin,guleryuzlu birinden nefret edecekler,

korkuyorum.
  4. 03.10.2009, 16:57 Mesaj #3604

Baros bitiricilik ustası olmasa da çabuk olduğu için savunmaların arkasına iyi sarkan ve çok gol pozisyonu yaratan bir oyuncu. Memnun olmayan arkadaşlara (!) diyorum. Baros şu an için alabileceğimiz en iyi forvet. Onun için bu konuda konuşmak yersiz.
  5. 03.10.2009, 16:59 Mesaj #3605

Okan DAMGACI, post: 589526 Nickli Üyeden Alıntı

Sana göre saçma bana göre mantıklı

Bu benim düşüncemdir Ben nasıl senin düşüncene saygı duyuyorsam sende benim düşünceme saygı duymak zorundasın

Katılmıyorum diyebilirsin ama saçma diyemessin

Ya bunu daha yeni konuştuk şu lafı sen demedin mi kafayı yiyecem sende kesin hafıza kaybı var

Okan DAMGACI isimli üyenin mesajından alıntı Mesajı göster

Saçma bir konu

tabiki olumlu yada olumsuz eleştiriler olacak

Olumsuz eleştiriler olursada Rijkaard ve takıma güvenmedigimiz anlamına gelmez

Kilit+Çöp bi zahmet

Sen başka birisinin konusuna saçma diyebiliyorsun birisi senin yorumuna saçma diyince saygı duymak zorundasın diyorsun bu ne tezat ?
  6. 03.10.2009, 17:01 Mesaj #3606

Onur-İnce, post: 589547 Nickli Üyeden Alıntı

Ya bunu daha yeni konuştuk şu lafı sen demedin mi kafayı yiyecem sende kesin hafıza kaybı var

Sen başka birisinin konusuna saçma diyebiliyorsun birisi senin yorumuna saçma diyince saygı duymak zorundasın diyorsun bu ne tezat ?

Aaa nasıl yazarım onu

Sana malzeme çıktı beni eleştirmek için
  7. 03.10.2009, 17:03 Mesaj #3607

Okan DAMGACI, post: 589549 Nickli Üyeden Alıntı

Aaa nasıl yazarım onu

Sana malzeme çıktı beni eleştirmek için

tüh tüh niye aceb? biraz kırmızı et ye hafıza kaybına iyi gelir
  8. 03.10.2009, 17:03 Mesaj #3608

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 589539 Nickli Üyeden Alıntı

Baros şu an için alabileceğimiz en iyi forvet. Onun için bu konuda konuşmak yersiz.

Biraz once bi arkadas da yazdi,milyon dolarlik guiza sefilleri oynuyor,semih desen oynatildiginda isteksizliginden mi bilemem siradan bir goruntu ciziyor.

Ben nondayi seviyorum ve geldigi gun bu forumda yazilanlari cok ama cok iyi hatirliyorum,her kes burun kivirmisdi,

en guvenilir kaynagim abime sormustum ve bana 'Aysel sen onlara bakma,cok iyi bir forvet aldiniz' demisti,onun demesi de yeter benim icin,

futbol bilgisine guveniyorum ve her zaman da hakli cikiyor,o gunden bugune oynasin,oynamasin,atsin,atmasin bir kere de nonda hakkinda kotu demedim,en fazla soyledigim 'Nonda baros'un yedegi olur' lafidir ama bir adami oldugundan fazla gostermek icin daha iyisini yerin dibine sokmanin anlami yok,hepimiz izliyoruz,hepimiz de barosu cok seviyoruz,hincal gibi baros'a takmanin anlami ne? Baros bu ligin gol kralidir,5ci oldugumuz basarisiz bir senemizde ustelik,en yerinde transferlerden biridir,vazgecilmezdir su anda.Daha iyisini barcelona aliyor.
  9. 03.10.2009, 17:06 Mesaj #3609

bize torres lazım seneye kesin alır haldun üstünel yok ama ya o da çilli ne öle

messi olur mu acaba ? yok yok çok kısa boylu

ibrahimovic desem onunda tipi kayık gibi geldi bana hıyara benzeyen bi yüz biçimi var
  10. 03.10.2009, 17:07 Mesaj #3610

Baros son maç özellikle ikinci yarı mükemmel oynadı keşke her futbolcu onun kadar çabalasaydı...
  11. 03.10.2009, 17:07 Mesaj #3611

Önemli olan Baros'un girdiği tüm pozisyonları değerlendirmesi değil ki. Son maçlarda iyi top oynamadığımızı söylüyoruz. Nedeni Baros ya da Nonda mı? Cevap hayır. Çünkü yüksek tempoda ve hızlı futbol oynayamıyoruz ve takım defansımız pek de iyi değil. Baros ve Nonda'yı eleştirerek bir yere varamayız.
  12. 03.10.2009, 17:08 Mesaj #3612

Tamam sene sonuna kadar susuyorum Sene sonu bu konu hakkında degerlendirmemizi yaparız ,tartışırız

Ben Galatasarayın iyiligini düşünüyorum çabamın adı Galatasaray

Barosada benim kinim yok çok seviyorum Baros formamda var

Ama Galatasarayın daha ihtiyacı olan forvetler var bence

Ama Baros İnşallah beni yanıltır
  13. 03.10.2009, 17:27 Mesaj #3613

Okan DAMGACI, post: 588537 Nickli Üyeden Alıntı

İstatistiklerde Barosu 5e katladı dedim kalıte anlamında degil

Bu konudaki son yorumum

Inandık

Okan DAMGACI, post: 589125 Nickli Üyeden Alıntı

Barosla Nonda farklı tarz oyuncular zaten

Baros sprinter forvet hızıyla ön plana çıkar Nonda merkez forvet top tutar

Nondadan pres yapmasını bekleyemessin

Biri açık biri kapalı alan oyuncusu

Yanıldık

Şebnem Başaran, post: 589128 Nickli Üyeden Alıntı

Hani son yorumundu.?

Okan DAMGACI, post: 589563 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam sene sonuna kadar susuyorum Sene sonu bu konu hakkında degerlendirmemizi yaparız ,tartışırız

Ben Galatasarayın iyiligini düşünüyorum çabamın adı Galatasaray

Barosada benim kinim yok çok seviyorum Baros formamda var

Ama Galatasarayın daha ihtiyacı olan forvetler var bence

Ama Baros İnşallah beni yanıltır

Ve yeniden umutlar dogdu..Bu sefer yanılmayalım nolur ya rab.

14. 03.10.2009, 17:32 Mesaj #3614

Aysel Aydın, post: 589608 Nickli Üyeden Alıntı

Inandık

İnanmıyorsan 2 oyuncunun istatistiklerine bak Google denen birşey var

Yanıldık

2side farklı tarz oyuncular yanılmadın

Ve yeniden umutlar dogdu..Bu sefer yanılmayalım nolur ya rab.

Senin canın sıkılmış

15. 03.10.2009, 17:35 Mesaj #3615

Baros vazgeçilmez bir oyuncu Nonda tamam iyi top saklıyor son vuruşlar iyi ama Baros gibi dripling atamıyor.. raip savunmayı yıpratamıyor