1. 03.10.2009, 18:10 Mesaj #3631
    Cevap: #15 Milan Baros

Şimdi bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Okan saygısızlık yapmadı kesinlikle. Zaten benim genelde gördüğüm son derece ılımlı yapıcı bir adam. Kimseye laf soktuğunu falan görmedim. Ama Okan senden ricam kewell-nonda-baros konularında yazdığın mesajları ardarda oku. Sürekli aynı şeyler. Çapraz bağ,sakatlık, form, sprinter, merkez forvet, sakatlanmasaydı bize gelmezdi... Belki farkında değilsin. Okursan ne demek istediğimi anlarsın.
  2. 03.10.2009, 18:11 Mesaj #3632

Okan DAMGACI, post: 589698 Nickli Üyeden Alıntı

Amacım seni kırmak degil

Ama Nondayı Rennesten beri takip ediyorum kişisel olarak çok begendigim bir oyuncu sadece Romada uyum sorunu çekti ve geçen sene formsuzdu onun dışında çok begenirim

Şu cümleye gülmekten kırıldım sen 17 yaşında olduğuna göre ve Nonda da en son 2000 yılında renneste olduğuna göre yani sen 8 yaşından beri Nondayı takip ediyorsun ee o zaman normal bu davranışlar
  3. 03.10.2009, 18:12 Mesaj #3633

Ahmet Özgün Güven, post: 589707 Nickli Üyeden Alıntı

Şimdi bir şeyi açıklık kavuşturalım. Okan saygısızlık yapmadı kesinlikle. Zaten benim genelde gördüğüm son derece ılımlı yapıcı bir adam. Kimseye laf soktuğunu falan görmedim. Ama Okan senden ricam kewell-nonda-baros konularında yazdığın mesajları ardarda oku. Sürekli aynı şeyler. Çapraz bağ,sakatlık, form, sprinter, merkez forvet, sakatlanmasaydı bize gelmezdi... Belki farkında değilsin. Okursan ne demek istediğimi anlarsın.

Haklısın kaptan

Üyelerdende çok şikayet var bu konuda

Bundan sonra dikkat edecegim
  4. 03.10.2009, 18:13 Mesaj #3634

Okan DAMGACI, post: 589698 Nickli Üyeden Alıntı

Barosu hiç bir zaman begenmezdim,

Liverpooldada begenmedim,Lyondada,Aston Villadada

Ama Nondayı Rennesten beri takip ediyorum kişisel olarak çok begendigim bir oyuncu sadece Romada uyum sorunu çekti ve geçen sene formsuzdu onun dışında çok begenirim

Tamam iste,bu benim hic bir zaman umit karani sevememem gibi bir sey,takinti yani,

o oyuncunun en ufak hatasi bile buyuk gelir insanin gozune,elestirmek icin hep bir bahane bulunur ama bizi de anla.

Biz de Baros'u seviyoruz,anla biraz,bu basligini bu hale getirme,biraz saygı..
  5. 03.10.2009, 18:13 Mesaj #3635

Onur-İnce, post: 589710 Nickli Üyeden Alıntı

Şu cümleye gülmekten kırıldım sen 17 yaşında olduğuna göre ve Nonda da en son 2000 yılında renneste olduğuna göre yani sen 8 yaşından beri Nondayı takip ediyorsun ee o zaman normal bu davranışlar

Benim futbola 7 yaşından beri ilgim var

GÜlmeden önce birşeyi bilde konuş
  6. 03.10.2009, 18:14 Mesaj #3636

Ahmet Özgün Güven, post: 589707 Nickli Üyeden Alıntı

Şimdi bir şeyi açıklık kavuşturalım. Okan saygısızlık yapmadı kesinlikle. Zaten benim genelde gördüğüm son derece ılımlı yapıcı bir adam. Kimseye laf soktuğunu falan görmedim. Ama Okan senden ricam kewell-nonda-baros konularında yazdığın mesajları ardarda oku. Sürekli aynı şeyler. Çapraz bağ,sakatlık, form, sprinter, merkez forvet, sakatlanmasaydı bize gelmezdi... Belki farkında değilsin. Okursan ne demek istediğimi anlarsın.

Zaten çoğu üyede buna kızıyor. Hastanın hap alma saati gelir gibi; Okan'ın canı sıkıldıkça Baros yetersiz diye post atması, insanları geriyor.

Beğenmeyebilir, hatta doğru söyleyip yetersiz de olabilir; iki aydır başka şeyler yazmıyor.

Katılıyorum yazdıklarını bir okusun, anlar kişilerin neden tepkisini çektiğini.
  7. 03.10.2009, 18:14 Mesaj #3637

Okan DAMGACI, post: 589717 Nickli Üyeden Alıntı

Benim futbola 7 yaşından beri ilgim var

GÜlmeden önce birşeyi bilde konuş

tamam bende normal bu davranışlar dedim:cool:
  8. 03.10.2009, 18:17 Mesaj #3638

Baros ve Nonda'yı yanyana ne zaman izleyeceğiz bence Elano yerine Nonda oynayasaydı Sturm Graz'ı 5'lerdik.
  9. 03.10.2009, 18:18 Mesaj #3639

Sinan Arslan, post: 589728 Nickli Üyeden Alıntı

Baros ve Nonda'yı yanyana ne zaman izleyeceğiz bence Elano yerine Nonda oynayasaydı Sturm Graz'ı 5'lerdik.

öhhh Sinan sistem 4-3-3:rolleyes:
  10. 03.10.2009, 18:22 Mesaj #3640

Okan DAMGACI, post: 589730 Nickli Üyeden Alıntı

öhhh Sinan sistem 4-3-3:rolleyes:

Yavrum her zaman aynı sistemlemi oynayacağız,al işte gün gibi 2 forvet oynasaydık o maçı yenerdik bunu herkes biliyor,ben 4-3-3 oynadığımızı düşünmüyorum 4-2-3-1 oynuyoruz ama sahada ki hayaletler yerine taktiksel değişiklik beklerdim Rijkaard'dan Elano yerine Mehmet Güven olsaydı yazık 10 hafta kadro dışı kalırdı ama işte isim olduğu için mecburen sahada tuttu onu kaybedemezdi çünkü verdiği her şansı yüzüne gözüne bulaştırdı,hala Elano bizden değil bakışları yabancı,Keita ise tam bir aslan oldu,acilen formunu yükseltmesi lazım yoksa 11'de yer bulamaz.Bence Sturm Graz maçında Nondayı alsaydı iş değişirdi illa çakılı mı oynayacak 2 forvet,Baros'u sağ çizgiyede çekebilirdi,her türlü olurdu.
  11. 03.10.2009, 18:25 Mesaj #3641

Nonda ile Baros'un beraber oynaması için Elano'yu feda etmek gerekir.

------------Leo------------

Sabri--Gökhan--Servet--Balta

--------Linde--Ayhan--------

Keita--------------------Arda

------------Nonda-----------

------------Baros------------

Garip bir sistem oldu 4-2-2-1-1.
  12. 03.10.2009, 18:26 Mesaj #3642

Sinan Arslan, post: 589739 Nickli Üyeden Alıntı

Yavrum her zaman aynı sistemlemi oynayacağız,al işte gün gibi 2 forvet oynasaydık o maçı yenerdik bunu herkes biliyor,ben 4-3-3 oynadığımızı düşünmüyorum 4-2-3-1 oynuyoruz ama sahada ki hayaletler yerine taktiksel değişiklik beklerdim Rijkaard'dan Elano yerine Mehmet Güven olsaydı yazık 10 hafta kadro dışı kalırdı ama işte isim olduğu için mecburen sahada tuttu onu kaybedemezdi çünkü verdiği her şansı yüzüne gözüne bulaştırdı,hala Elano bizden değil bakışları yabancı,Keita ise tam bir aslan oldu,acilen formunu yükseltmesi lazım yoksa 11'de yer bulamaz.Bence Sturm Graz maçında Nondayı alsaydı iş değişirdi illa çakılı mı oynayacak 2 forvet,Baros'u sağ çizgiyede çekebilirdi,her türlü olurdu.

Barosun geçen sene kanatta oynadıgı fener ve Benfica maçlarını gördük rezaletti

Baros FORVETTİR FORVET ayrıca yavrum mavrum olmasın birdaha Sinan yanlış anlaşılma falan olur
  13. 03.10.2009, 18:29 Mesaj #3643

Elano'nu ismi icin oynatilmiyor,boyle devam etmeyecegini biliyor her kes,mehmet guven,aydin,sabri tarz oyuncular asla buyuk oyuncu olamaycak,

kisirli yetenekde,para kazanmak icin bu lig'de takila bilirler,tahammul gosterilmemesini anlamak lazim,

biliyoruz ki daha fazlasi yok ama bu elano,keita,baros icin soz konusu degil.

Okan,bu arada hala yaziyorsun guzel kardesim :p
  14. 03.10.2009, 18:30 Mesaj #3644

Aysel Aydın, post: 589759 Nickli Üyeden Alıntı

.

Okan,bu arada hala yaziyorsun guzel kardesim :p

Aysel Aydın, post: 589683 Nickli Üyeden Alıntı

Ben yazmana karsi degilim,baros'u elestirmene de ama bu sende sorun halinde mevcut,baros takintini yene bildigin zaman buyur yaz

ve tekrar sorunun var,kewell-nonda-baros dusuncelerini biliyoruz,yepyeni cumleler halinde,yeni fikirler yazmani isterim.

:rolleyes:
  15. 03.10.2009, 18:31 Mesaj #3645

Okan DAMGACI, post: 589751 Nickli Üyeden Alıntı

Barosun geçen sene kanatta oynadıgı fener ve Benfica maçlarını gördük rezaletti

Baros FORVETTİR FORVET ayrıca yavrum mavrum olmasın birdaha Sinan yanlış anlaşılma falan olur

Adamım takılma kelimelere bu maç Benfica ayarında değildi,Ben Nonda'nın tutacağı topla 5 adamın hücum etmesini izlemek isterdim,Baros'a atılan topların duvara çarpar gibi tekrar bize dönmesini değil.