1. 19.10.2009, 13:39 Mesaj #3691
    Cevap: #15 Milan Baros

Sinan Arslan, post: 608568 Nickli Üyeden Alıntı

Rakip stoperlerin içinde kayboluyor,markajdan kurtulup topla sevişemiyor sorun bu.

Kewell ve Keita kanatlarda, Arda biraz arka'da kaldimi 2 stoper'le yalniz zaten Baros.

Ama dun køse'de guzel oynatti son saniyeleri Adamin kafasi døndu
  2. 19.10.2009, 13:44 Mesaj #3692
  3. 19.10.2009, 13:44 Mesaj #3693

Arkadaş bu nasıl bir adamdır ya ?

Maçta etkisizdi doğru, kötü oynadı doğru. Ama en iğrenç oynadığı maçta bile gol atıyor anlamadım bu işi. Golcü dediğin bu olsa gerek
  4. 19.10.2009, 13:51 Mesaj #3694

CaferKılıç, post: 608586 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaş bu nasıl bir adamdır ya ?

Maçta etkisizdi doğru, kötü oynadı doğru. Ama en iğrenç oynadığı maçta bile gol atıyor anlamadım bu işi. Golcü dediğin bu olsa gerek

Bizim bir Jardel vardi

Ama Baros yine hep kosuyor, hep deniyor
  5. 19.10.2009, 13:59 Mesaj #3695

Mesut Corap, post: 608605 Nickli Üyeden Alıntı

Bizim bir Jardel vardi

Ama Baros yine hep kosuyor, hep deniyor

2.yarıya bakmadım ama ilk yarı en çok koşan Baros'tu etkisiz olmasına rağmen. Çok geziyor defans arasında koştukça koşuyor sürekli.

Fakat nedendir bilinmez mücadeleci değil sanki eskisi gibi. Ama olsun gene atıyor gene atıyor Biraz daha geçen sene ki gibi olsa süper olacak ki inanıyorum düzeleceğine....
  6. 19.10.2009, 14:06 Mesaj #3696

CaferKılıç, post: 608625 Nickli Üyeden Alıntı

2.yarıya bakmadım ama ilk yarı en çok koşan Baros'tu etkisiz olmasına rağmen. Çok geziyor defans arasında koştukça koşuyor sürekli.

Fakat nedendir bilinmez mücadeleci değil sanki eskisi gibi. Ama olsun gene atıyor gene atıyor Biraz daha geçen sene ki gibi olsa süper olacak ki inanıyorum düzeleceğine....

Bence Baros isini yapiyor, hep kosuyor arkadaslarina yer aciyor. Gol bulamasa bile yer aciyor'ki baskalari atabilsin.
  7. 19.10.2009, 14:11 Mesaj #3697

Baros iyi oynadı, çok top gelmedi zaten ona.

Daha iyi olacaktır.
  8. 19.10.2009, 14:12 Mesaj #3698

CaferKılıç, post: 608625 Nickli Üyeden Alıntı

Baros En cok kosan 2. miydi 3. müydu hatirlamiyorum. Ama top 5 icindeydi yüzde yüz.

Maca gelince, dün ilk yari kendisine top gelmedi, adam da geri gelip top almadi Nonda gibi. Bu yuzden oyunda hic yoktu.

Ikinci yari geri gelip top aldi ve bu yuzden daha etkili ve faydali oldu. Golunu de atti. Ama ilk yari beni deli etti gercekten.

Lincoln ve Rosickyden tanidigi o kaleciye karsi karsi brakan passlari aticak adam yok Galatasarayda ve Milli takimda artik. Bunu kafasina soktugu zaman cok daha faydali olur kanimca.
  9. 19.10.2009, 14:22 Mesaj #3699

Baris Arslan, post: 608662 Nickli Üyeden Alıntı

Baros En cok kosan 2. miydi 3. müydu hatirlamiyorum. Ama top 5 icindeydi yüzde yüz.

Maca gelince, dün ilk yari kendisine top gelmedi, adam da geri gelip top almadi Nonda gibi. Bu yuzden oyunda hic yoktu.

Ikinci yari geri gelip top aldi ve bu yuzden daha etkili ve faydali oldu. Golunu de atti. Ama ilk yari beni deli etti gercekten.

Lincoln ve Rosickyden tanidigi o kaleciye karsi karsi brakan passlari aticak adam yok Galatasarayda ve Milli takimda artik. Bunu kafasina soktugu zaman cok daha faydali olur kanimca.

Elano oynadığında rahatlayabilir diye düşünüyorum. Elano'nun arapasları çok çok iyidir. Nitekim Elano hatırladığım kadarıyla Pana. maçında arapastan attırmıştı Baros'a, Sturm Graz maçındada arapastan attırmıştı.

İşin özü 2 taraflıda oynasa iyi olur aslında ya geri dönüp topta alsın defansıda yorsun koşsun arapaslarlarıda gol yapsın.

Çok mu şey istedim acaba ?
  10. 19.10.2009, 14:51 Mesaj #3700

Avrupa Ligi maçlarında hep Elano oynuyor dolayısıyla Dinamo Bükreş maçında büyük ihtimal arkasında Elano oynayacak öyle olunca gol atmaması olanaksız (bknz Pana ve Graz maçları)
  11. 19.10.2009, 16:11 Mesaj #3701

CaferKılıç, post: 608694 Nickli Üyeden Alıntı

Elano oynadığında rahatlayabilir diye düşünüyorum. Elano'nun arapasları çok çok iyidir. Nitekim Elano hatırladığım kadarıyla Pana. maçında arapastan attırmıştı Baros'a, Sturm Graz maçındada arapastan attırmıştı.

İşin özü 2 taraflıda oynasa iyi olur aslında ya geri dönüp topta alsın defansıda yorsun koşsun arapaslarlarıda gol yapsın.

Çok mu şey istedim acaba ?

Yok caniiiim, cok dogal bir istek
  12. 19.10.2009, 17:22 Mesaj #3702

Sırtı dönük oyunu daha da gelişmiş.Hep böyle devam Baros.
  13. 19.10.2009, 17:39 Mesaj #3703

Bu Barosu birtek ben mi beğenemedim ?

Yapmayın gözünüzü seveyim ya

Tamam Barosu çok seviyoruz ama gezindi gezindi Barışın bir pasını klas bir vuruşla bitirdi Bütn 90 dk boyunca

Gözlerim geçen seneki Barosu arıyor ve istiyor
  14. 19.10.2009, 17:41 Mesaj #3704

Adil Cem EKİNCİ, post: 609014 Nickli Üyeden Alıntı

Sırtı dönük oyunu daha da gelişmiş.Hep böyle devam Baros.

Sırtı dönük olarak nasıl gelişmiş geçen sene çok daha verimliydi sırtı dönük bu performansı övgüyü haketmiyor bence çok daha iyi oynamalı çok top ezdi.
  15. 19.10.2009, 17:41 Mesaj #3705

Okan DAMGACI, post: 609048 Nickli Üyeden Alıntı

Bu Barosu birtek ben mi beğenemedim ?

Yapmayın gözünüzü seveyim ya

Tamam Barosu çok seviyoruz ama gezindi gezindi Barışın bir pasını klas bir vuruşla bitirdi Bütn 90 dk boyunca

Gözlerim geçen seneki Barosu arıyor ve istiyor

İki tane müthiş top bıraktı. Birini arda gol yaptı. Diğerini kewell kötü kullandı. Maçın en çok koşan isimlerdendi. İlk yarı fazla topla buluşamadı o kadar.