1. 20.10.2009, 22:30 Mesaj #3736
    Cevap: #15 Milan Baros

Fatih Kurt, post: 611057 Nickli Üyeden Alıntı

Az kaldı bazılarına sövecem yeter lan birazda destek olun taraftar taklidi yapın!!!

Şu GS ın oyuncusu değil şu yetersiz ulen görende bizi R.Madrid,M.United falan zanneder 250 milyon dolarlık bir borç kamburu olan 3 yıl önce futbolcuların paralarını alamadıkları için antremana çıkmayan dünyanın en iyi 3,4 oyuncusundan biri olarak gösterilen Ribery i 200 bin euro yüzünden kaçırdığımız bir takımdık avrupada elemeleri dahi geçemeyen Ş.Liginde grup sonuncusu veya en iyi 3.bitiren bir takımken, yavaş yavaş eski günlerimize yönetimsel ve futbol anlamında dönüyoruz siz geçmişi unuturak takıma teknik heyete sallıyorsunuz geçmişini unutan tarih sayfasından silinmeye mahkümdur.

Baros,Sabri,Kewell,Barış,M.Topal,Sarp,Nonda,Elan o şimdide H.Balta üzerinden takımı yıpratmaya çalışıyosunuz ADAM olmazsınız siz doğrusu ADAM olamazsınız!!!!!

Snif snif?
  2. 20.10.2009, 22:32 Mesaj #3737
  3. 20.10.2009, 22:33 Mesaj #3738

Fatih Kurt, post: 611057 Nickli Üyeden Alıntı

Az kaldı bazılarına sövecem yeter lan birazda destek olun taraftar taklidi yapın!!!

Şu GS ın oyuncusu değil şu yetersiz ulen görende bizi R.Madrid,M.United falan zanneder 250 milyon dolarlık bir borç kamburu olan 3 yıl önce futbolcuların paralarını alamadıkları için antremana çıkmayan dünyanın en iyi 3,4 oyuncusundan biri olarak gösterilen Ribery i 200 bin euro yüzünden kaçırdığımız bir takımdık avrupada elemeleri dahi geçemeyen Ş.Liginde grup sonuncusu veya en iyi 3.bitiren bir takımken, yavaş yavaş eski günlerimize yönetimsel ve futbol anlamında dönüyoruz siz geçmişi unuturak takıma teknik heyete sallıyorsunuz geçmişini unutan tarih sayfasından silinmeye mahkümdur.

Baros,Sabri,Kewell,Barış,M.Topal,Sarp,Nonda,Elan o şimdide H.Balta üzerinden takımı yıpratmaya çalışıyosunuz ADAM olmazsınız siz doğrusu ADAM olamazsınız!!!!!

bütün noktalar bu yazıya yetmez ...
  4. 20.10.2009, 22:51 Mesaj #3739

Tarık Erkır, post: 611064 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray formasıyla 58 maçta 36 gol atıp, 11 asist yapmış. Yere göğe sığdırılamayan Alex'in Avrupa kupalarında 5 yılda attığı golü (13) nerdeyse 1 yılda atmış (10) ama hala taraftara kendini tam anlamıyla sevdirememiş bir oyuncu, Baros! Açık konuşayım; "Yarın Kewell-Baros ikilisinden biri takımdan kesin ayrılacak, hangisi gitsin?" deseler, hiç düşünmeden Kewell derim..

tarafartın bi kısmına tam sevdirememiş diyelim hocam benim gibi baros ne yaparsa yapsın yere göğe sığdıramayacak çok taraftar vardır..
  5. 20.10.2009, 23:24 Mesaj #3740

Fatih Kurt ister söv ister küfret,ben Galatasaray'ı bir Ajax bir Wolsfurg'dan küçük takım olarak görmüyorum,Bir Luis Suarez,bir Dzeko izlememişsen ben seni anlayamam koçum,ben Baros'a kızmıyorum sistem bu tek forvet üzerine kurulmuş ve o tek forvet oynayacak bir adam değil tam anlamıyla gerçekten çok zor bir iş Baros kötü demiyorum ama 4-4-2 sisteminde mükemmel oynar Baros kişisel fikrim beni hala anlamıyorsun Baros'u yuhalamam aksine çok severim ama Galatasaray Finaller istiyorsa tuttuğunu atan bir adama ihtiyacı var buda 2.2=4
  6. 20.10.2009, 23:40 Mesaj #3741

Sisteme uyuyor yada uymuyor, öyle yada böyle gollerinide atıyor.

3-4 yıl önce Milan Baros felan gelecek deseler gülerdim adama.

Geldiğinde dahil inanamamıştım inanılmaz sevinmiştim gerçekten.

İsmi yeter; Milan Baros !!!
  7. 20.10.2009, 23:43 Mesaj #3742

Jardel'den sonra bu takima gelen en iyi yabanci forvet. Gayet iyi oynuyor. Insallah bu hafta kuslara da atacak 2-3 tane.
  8. 20.10.2009, 23:45 Mesaj #3743

GoLLerini atıyor ya ama yine de seneye bir yedeği aLınmaLı zaten Nonda sakat ona da ALLah korusun bişey oLsa artık normaLde forvet oynamayan ofansif oyuncuLarı oynatacağız.
  9. 20.10.2009, 23:47 Mesaj #3744

Mario Jardel den sonra gelen bence en iyi yabancı golcumuzdur kım ne derse desın. 1 2 sene ıcerısınde bızım Avrupada buyumek bır yerlere gelemebılmek adına barosa ıhtıyacımız vardır su an baros gıderse alabılcegımız bır oyuncu bıle yok neden dıyceksınız buldugunu atan oyuncu dıyorsunuz bu oyuncular zaten top class oyunculara gırıyor artık ve sayılarıda cok az astronomık bonservıs bedellerıde cabası . Bugun mılan barosu begenmeyen taraftar yarın elanoyu 1 sene sonra keıtayı begenmez !! cok yazık !!
  10. 21.10.2009, 11:31 Mesaj #3745

Aşırı derecede benim sinirlerimi geriyor.Maç izleyesim gelmiyor.İleri Baros a atılan 5 toptan 4 ü eziliyor.Markajda kalıyor.Geçen sene en iyi yaptığı işi yani öne gelerek top alma gezgin santrafor özelliğini bu sene kullanmıyor .Belki taktik gereği 2 stoperin arasında dolanıyor ama o işi Nonda yapar Baros değil.
  11. 21.10.2009, 11:43 Mesaj #3746
  12. 21.10.2009, 12:04 Mesaj #3747

boş boş konuşmayın tek forvet oynayamaz diye ya geldiğinden beri aynı laflar geçen sene bu adam 20 nin üstünde gol attı tek forvet bu senede daha şimdiden 10 golü var

ulan hepsini geçtim bi siz biliyosunuz barosun tek forvet olmıcağını

13. 21.10.2009, 12:12 Mesaj #3748

fatih can, post: 612046 Nickli Üyeden Alıntı

boş boş konuşmayın tek forvet oynayamaz diye ya geldiğinden beri aynı laflar geçen sene bu adam 20 nin üstünde gol attı tek forvet bu senede daha şimdiden 10 golü var

ulan hepsini geçtim bi siz biliyosunuz barosun tek forvet olmıcağını

Ben Baros'un özellikle sırtı dönük oyununu biraz daha geliştirdiğinde rahatlıkla tek forvet oynayacağını düşünenlerdenim.Ancak senin verdiğin örnekle arkadaşların anlatmak istediği birbirine pek uymaz.Beniztez o zamanlarda Houllier'den miras kalan kontrollü,savunma disiplini ön planda olan,kontratakla gol atmaya çalışan bir takım oynatıyordu.yani Baros geniş alan buluyordu.Burda ise hücum oynuyor ve genelde iki stoper arasında kendini buluyor.
  14. 21.10.2009, 12:29 Mesaj #3749

Adil Cem EKİNCİ, post: 612064 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Baros'un özellikle sırtı dönük oyununu biraz daha geliştirdiğinde rahatlıkla tek forvet oynayacağını düşünenlerdenim.Ancak senin verdiğin örnekle arkadaşların anlatmak istediği birbirine pek uymaz.Beniztez o zamanlarda Houllier'den miras kalan kontrollü,savunma disiplini ön planda olan,kontratakla gol atmaya çalışan bir takım oynatıyordu.yani Baros geniş alan buluyordu.Burda ise hücum oynuyor ve genelde iki stoper arasında kendini buluyor.

ister 3 forvet çık ister 4 forvet çık adam adama marke verirsen feriştahı gelse bişi yapamaz bizde de anadolu klüpleri böyle markaj uyguluyorlar barosa koskoca torres,villa bizim milli maçta ne yaptılar diye sorarlar adama emre aşık,h.balta adım attırmadı

dikkat ederseniz zaten hep büyük takımlara veya sistemi futbol oynamaya çalışan takımlara karşı gol atıyor baros

bi de arkası dönük nedir onuda anlamadım bu adama top şişirmiyosun ki kafayla yükselsin indirsin

zaten barosun en önemli özelliklerinden biri arkası dönükken topu alıp dikine dribling yapabilmesidir bunu geçen sene bi çok avrupa maçında yaptı

liverpoolda adam bu özelliği için oynadı kaç sene topu atılsında araya kaçsın diye değil bunu youlada yapar
  15. 21.10.2009, 12:44 Mesaj #3750

fatih can, post: 612092 Nickli Üyeden Alıntı

ister 3 forvet çık ister 4 forvet çık adam adama marke verirsen feriştahı gelse bişi yapamaz bizde de anadolu klüpleri böyle markaj uyguluyorlar barosa koskoca torres,villa bizim milli maçta ne yaptılar diye sorarlar adama emre aşık,h.balta adım attırmadı

dikkat ederseniz zaten hep büyük takımlara veya sistemi futbol oynamaya çalışan takımlara karşı gol atıyor baros

bi de arkası dönük nedir onuda anlamadım bu adama top şişirmiyosun ki kafayla yükselsin indirsin

zaten barosun en önemli özelliklerinden biri arkası dönükken topu alıp dikine dribling yapabilmesidir bunu geçen sene bi çok avrupa maçında yaptı

liverpoolda adam bu özelliği için oynadı kaç sene topu atılsında araya kaçsın diye değil bunu youlada yapar

Adam markajı ile alakası yok aslında.Baros'a zaten adam markajı verilse etkili olur.Çünkü Baros çok gezen bir futbolcu.Baros'u tutan stoper 20.dakikadan sonra dili dışarıda olur.Büyük veya sistemini oynamaya çalışan takımlar karşısında Baros'un etkili olduğu doğru.Çünkü o zamanlar maçın kontrolü ortada olduğu için geniş alanlar bulabiliyor Baros.Arkası dönük oyun sadece top şişirilince olmaz.Mesela Strum maçının ilk yarısı.Takım pas organizasyonunu sağlamak,baskı kurmak için topu yerden Baros'a oynuyor.Baros'un orda topu tutup saklaması veya direk tek topla boş adamı buluşturması gerekirken vücudunu kullanamadığı için topu kaybediyor.Buda baskı kuramamızı sağlıyor.Geçen sene ara ara bu özelliğini kullanıyordu -özellikle Bordeaux ve Hamburg maçında- ancak bu sene çok top eziyor.Ama Trabzon maçında sezon başındakine göre top tutması daha iyiydi tabi.