1. 28.11.2009, 15:29 Mesaj #4081
    Cevap: #15 Milan Baros

Baros'un yokluğu değerini anlamaya biraz daha yardımcı olmuştur.

Her oyuncu da olduğu gibi zaman zaman form düşüklüğü elbette ki yaşamıştır ama onun rakip defansla tek başına uğraşması, diğer arkadaşlarının işini daha da kolaylaştırması artık daha iyi görülmekte.

ve o bence gerçekten bitiricilikte de iyi durumda.her ne kadar oyunun belli bölümlerinde yalnız kalsa da %100'ünü sahaya yansıtan sonuna kadar mücadele eden Baros'un geri dönüşü uzun sümez umarım.
  2. 28.11.2009, 15:32 Mesaj #4082
  3. 28.11.2009, 15:54 Mesaj #4083
  4. 28.11.2009, 16:03 Mesaj #4084
  5. 28.11.2009, 16:03 Mesaj #4085

Baros bu takımın vazgeçilmezidir ben bunu bilir bunu söylerim.Ardadan vazgeçilir KEitadan bile vazgeçilir ama Barostan vazgeçilmez.
  6. 28.11.2009, 16:04 Mesaj #4086
  7. 28.11.2009, 19:48 Mesaj #4087

E.İrem-Çam, post: 684818 Nickli Üyeden Alıntı

Evlatlık alırım.

Bene Baros bizi evlat edinsin İrem
  8. 28.11.2009, 22:08 Mesaj #4088

Topu alıp, peşine 2-3 kişiyi takıp defansı dağıtması; ofans için önemli şeylermiş.

Sakatlıktan sonra sorunsuz dönersin umarım.
  9. 28.11.2009, 22:36 Mesaj #4089

Bu ligin en iyi forveti olduğunu oynamadığı şu dönemde herkes görüyordur herhalde..
  10. 28.11.2009, 22:39 Mesaj #4090

Baros hırslı bir şekilde dönecek. İnşallah Baros ile de sözleşme yenileriz
  11. 28.11.2009, 23:59 Mesaj #4091

Baros hakikaten mükemmel bir forvet.ne kadar faydali oldugunu su oynamadıgı maclarda gördük.Barosun bu ligteki tek veliahtıda ona stil olarak çokk benzeyen Sercan dır.Bence..kesinlikle takımımıza kazandırmalıyız, Baros abisinden ve teknik ekibimizden çoook ögrenecegi şeyler var.Sercan,üzerine basa basa söylüyorum bizim takımda çok büyük bir yıldız olur.Elano ya 8 mil. verip yedek oturtuyorsak bi o kadarda Sercana verip yeni H.Sükür yetiştirebiliriz.O potansiyel var kesinlikle Sercanda.En büyük şansı MİLAN BAROS gibi her yönüyle mükemmel bir profosyonelle beraber oynayacak olmasıdır ve birbirlerine çok benzemeleridir bence...
  12. 29.11.2009, 00:06 Mesaj #4092

serdar yesildag, post: 686487 Nickli Üyeden Alıntı

Baros hakikaten mükemmel bir forvet.ne kadar faydali oldugunu su oynamadıgı maclarda gördük.Barosun bu ligteki tek veliahtıda ona stil olarak çokk benzeyen Sercan dır.Bence..kesinlikle takımımıza kazandırmalıyız, Baros abisinden ve teknik ekibimizden çoook ögrenecegi şeyler var.Sercan,üzerine basa basa söylüyorum bizim takımda çok büyük bir yıldız olur.Elano ya 8 mil. verip yedek oturtuyorsak bi o kadarda Sercana verip yeni H.Sükür yetiştirebiliriz.O potansiyel var kesinlikle Sercanda.En büyük şansı MİLAN BAROS gibi her yönüyle mükemmel bir profosyonelle beraber oynayacak olmasıdır ve birbirlerine çok benzemeleridir bence...

Sercan Galatasarayın golcusu olacak seviyede bir oyuncu değil çok şişiriyorsunuz

Dün Sercan olmasa Bursa çok daha farklı kazanabilirdi Çok top ezdi Sercan Dünkü Servet ve Gökhanı bende deler geçerim sizi aldatmasın Gökhanı ve Serveti geçişleri

Israrla Mustafa Pekdemek diyorum
  13. 29.11.2009, 00:57 Mesaj #4093

Okan DAMGACI, post: 686509 Nickli Üyeden Alıntı

Sercan Galatasarayın golcusu olacak seviyede bir oyuncu değil çok şişiriyorsunuz

Dün Sercan olmasa Bursa çok daha farklı kazanabilirdi Çok top ezdi Sercan Dünkü Servet ve Gökhanı bende deler geçerim sizi aldatmasın Gökhanı ve Serveti geçişleri

evet haklısın renkdaş şuan için degil.Ama Barostan sonra pekala olabilir.tabiki yukarıda da yazdıgım gibi ustalarından ögrenecegi çook şeyler var.Evet M.Pekdemek benimde dikkatimi çekmişti.yetenekli ve kabiliyetli bi futbolcu fakat yaşını bilmiyorum.bir maçını seyretmiştim ve o maçta hakkaten süper oynamıştı ama hatırlamıyorum hangi mactı.
  14. 29.11.2009, 01:06 Mesaj #4094
  15. 29.11.2009, 01:23 Mesaj #4095

Okan DAMGACI, post: 686509 Nickli Üyeden Alıntı

"Sercan çok top ezdi" kısmına takıldım.

Bursa sürekli ileriye uzun oynayıp oradan kurmaya çalıştı ataklarını. Pas yaparak çıkmadılar. Burasının pek tartışılacak yeri yok herhalde?

E şimdi uzun oynadılar mesela Zan'la Sabri'nin arasına, Sercan ilk başta topu indirdi, sonra bir 10 saniye oyaladı karşısındaki rakip defansı ki kendi arkadaşları yardıma gelsin, hücuma çıkabilsin. Şimdi bunun adı top ezme midir?

Bence gayet başarılıydı, hatta tam tersine gerektiğinde tek paslarla bile arkadaşlarını kaçırdı. Hızlı koşuyor diye değil hızlı düşünüyor diye beğeniyor çoğu kişi. Karşısında iki rakibi varken bile istediği yöne dönebilmesi üstüne kaymak sadece.

Servet'i ve Gökhan'ı da geçemezsin topu kontrol edip vücudunu hemen çevirip onları karşına alamazsan, sırtına veya omzuna dayanmana izin verirsen bitersin orada. Bunun içinde hızlı olmak lazım, sadece koşu hızı değil düşünce hızı. Top ezmeye nasıl gelebildik hiç anlamadım.

Baros konusunda katılıyorum ama bekliyorduk bunu zaten, sistemi orturtmak için zaman kaybedeceğimiz aşikardı, en azından teknik ekibimize oyuncuları daha iyi tanıma fırsatı tanınmış oldu.