1. 20.12.2009, 13:31 Mesaj #4216
    Cevap: #15 Milan Baroš

Elano, Keita, Kewell, Arda

bunlara birde Baros oy oy oy oy oy...

Baros dönsün ve form tutmaya başlasın, o zaman Elano - Baros ikilisini seyredin dostlar...
  2. 20.12.2009, 15:46 Mesaj #4217

Bu adam geri döndügünde kim yedek kalacak ben işin içinden çıkamıyorum

Normalde en zayıf halka Kewell ama adam öyle oynuyor ki kesmek imkansız,Keita'da kesilmez Arda'da kesilmez çünkü o Arda Elano'yu ben bunların arasına katmıyorum çünkü o tam bir orta saha oyuncusu onun alternatifi yok bence

Rijkaard'a kolay gelsin

Bu topa girilmez
  3. 20.12.2009, 15:47 Mesaj #4218

Muhammet GÜLHAN, post: 728242 Nickli Üyeden Alıntı

Elano, Keita, Kewell, Arda

bunlara birde Baros oy oy oy oy oy...

Baros dönsün ve form tutmaya başlasın, o zaman Elano - Baros ikilisini seyredin dostlar...

Elano'yu hücum oyuncularının yanına yazmaya gerek yok. O orta 3'lüde rotasyona giriyor. Bu yüzden Keita, Kewell, Arda, Baros, Nonda 5'lisinden 2'si yedek bekleyecek.
  4. 20.12.2009, 15:50 Mesaj #4219

Semih Yüksel, post: 728561 Nickli Üyeden Alıntı

Elano'yu hücum oyuncularının yanına yazmaya gerek yok. O orta 3'lüde rotasyona giriyor. Bu yüzden Keita, Kewell, Arda, Baros, Nonda 5'lisinden 2'si yedek bekleyecek.

Keita Afrika kupasına gideceği için 1'si elenmiş oluyor zaten. Nonda yine yedek kalır. Keita döndüğünde ise kimi yedek kalacağını bende merak ediyorum.

Ama asıl görmek istediğim Elano'nun müthiş paslarına dikine koşular yapacak olan Milan Baros.
  5. 20.12.2009, 16:01 Mesaj #4220

Muhammet GÜLHAN, post: 728563 Nickli Üyeden Alıntı

Keita Afrika kupasına gideceği için 1'si elenmiş oluyor zaten. Nonda yine yedek kalır. Keita döndüğünde ise kimi yedek kalacağını bende merak ediyorum.

Ama asıl görmek istediğim Elano'nun müthiş paslarına dikine koşular yapacak olan Milan Baros.

Strum Graz'a ve Pana'ya böyle goller attık zaten.Fener maçında Baros sakatlanmasaydı çok iyi olacaktı ama olmadı.
  6. 20.12.2009, 16:07 Mesaj #4221

deniz özer, post: 728575 Nickli Üyeden Alıntı

strum graz'a ve pana'ya böyle goller attık zaten.fener maçında baros sakatlanmasaydı çok iyi olacaktı ama olmadı.

+1905
  7. 20.12.2009, 23:21 Mesaj #4222

Özledik be KİNG,ama 2.devre toparlayamayabilir.
  8. 21.12.2009, 17:25 Mesaj #4223
  9. 21.12.2009, 18:47 Mesaj #4224

---------------Mehmet-----------------

----------Elano--------Arda------------

Keita------------------------------Kewell

----------------Baros--------------------

Bence bu takim iyi isler.

Nonda yedek kalir sezon sonu bye bye

Linderoth hemen bye bye

Aydinda caresizim,ama eger olursa Sercan icin takasta kullanak.
  10. 22.12.2009, 10:39 Mesaj #4225

Tayfun Tulug, post: 730854 Nickli Üyeden Alıntı

---------------Mehmet-----------------

----------Elano--------Arda------------

Keita------------------------------Kewell

----------------Baros--------------------

Bence bu takim iyi isler.

Nonda yedek kalir sezon sonu bye bye

Linderoth hemen bye bye

Aydinda caresizim,ama eger olursa Sercan icin takasta kullanak.

Rijkaard Aydin'i birakmaz bence. Oglandaki kapasite yuksek, ama kullanmasini øgrenecek. Turkiye kupa maclarinda Trabzon'a karsi belki degil ama øteki maclarda guzel oynar insallah, gitmesini istemem.

Birde baros'a yedek hemen lazim.
  11. 22.12.2009, 14:07 Mesaj #4226

Aydın bırakılmasın bence de. Henüz genç. Böyle oyuncular 24-25 yaşından sonra bile bi anda büyük patlama yapabiliyorlar.

Tam kadro olduğumuzda Kewell temposunun düşük olması nedeniyle yedek bekleyebilir. Ama çok iyi bir ön libero transfer edersek, Miguel Veloso gibi ve çok iyi bir stoper transfer edersek Ezequiel Garay ya da Kompany, Nigel de Jong gibi o zaman Arda-Elano-Veloso üçlüsüyle de oynayabiliriz. Çünkü bu durumda hücumda top kayıplarımız en aza inecek ve ancak rakip hücumlarında set halinde savunma yapıcaz. Aynı Barca gibi top rakipteyken yeterince yardımlaşırsak ki Arda, Elano, Keita ve Baros defansif özellikleri olan oyuncular Kewell'da mütiş bir profesyonel o zaman defansif zaafiyet göstermeyiz.
  12. 22.12.2009, 14:07 Mesaj #4227

Aydın bırakılmasın bence de. Henüz genç. Böyle oyuncular 24-25 yaşından sonra bile bi anda büyük patlama yapabiliyorlar.

Tam kadro olduğumuzda Kewell temposunun düşük olması nedeniyle yedek bekleyebilir. Ama çok iyi bir ön libero transfer edersek, Miguel Veloso gibi ve çok iyi bir stoper transfer edersek Ezequiel Garay ya da Kompany, Nigel de Jong gibi o zaman Arda-Elano-Veloso üçlüsüyle de oynayabiliriz. Çünkü bu durumda hücumda top kayıplarımız en aza inecek ve ancak rakip hücumlarında set halinde savunma yapıcaz. Aynı Barca gibi top rakipteyken yeterince yardımlaşırsak ki Arda, Elano, Keita ve Baros defansif özellikleri olan oyuncular Kewell'da mütiş bir profesyonel o zaman defansif zaafiyet göstermeyiz.
  13. 30.12.2009, 10:24 Mesaj #4228

"İmzaya geliyorum"

Çek yıldızımız Milan Baros, İspanya'dan haber yolladı.

F.Bahçe ile 25 Ekim'de oynanan maçta sakatlanan Milan Baros, İspanya'dan haber yolladı. Çek futbolcu koltuk değneklerini attığını, tamamen iyileştiğini söyledi ve "Bomba gibi dönüyorum" dedi. İki aydır futboldan uzak kalan Çek oyuncu, G.Saray ile nikah tazelemeye de hazır olduğunu ifade etti.

Taraftarı da övdü

"Bir yıl daha sözleşmem olmasına rağmen teklif gelirse bu süreyi uzatabilirim. Çünkü G.Saray'da mutluyum" diyen Baros, ülkesindeki bir radyoya, "Sezonun ikinci yarısında bambaşka bir Baros izleyecekler. Futbolu ve muhteşem taraftarı çok özledim. Taraftar beni müthiş motive ediyor" diye konuştu.

Kaynak: Pasfotomaç
  14. 30.12.2009, 11:26 Mesaj #4229

Biraz daha dirençli olabilse çok daha iyi olacak. İkili mücadelelerde çoğu kez kendini yere bırakıyor ve bundan dolayı hakeme itiraz ederek kart görüyor. Halbuki devam etmeyi denese pozisyon daha olumlu sonuçlanacak. Kendisi de bunun farkında.Umarım bu eksikliğini giderir.
  15. 31.12.2009, 14:50 Mesaj #4230

Galatasaray Dergisinin son sayısı geldi, içinde 2010 takvimi de var. Bir resim dikkatimi çekti. Yorumum şudur;

Özlemişiz be Baros.

[ATTACH]1012.vB[/ATTACH]
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler