1. 07.02.2010, 12:39 Mesaj #4381
  2. 07.02.2010, 12:42 Mesaj #4382
    Cevap: #15 Milan Baroš

Baros'a Funda Arar'dan Yak Gel şarkısını dinliyorum şu an

Ulan maçlarda bazen saç, baş yoldururdu. Geri dönsün kel kalmaya razıyım. Yeter ki sen diön.
  3. 07.02.2010, 12:42 Mesaj #4383

Okan DAMGACI, post: 896776 Nickli Üyeden Alıntı

Yok artık Yaser Aydın Tamam iyi oyuncu ama abartma

bence Barosun Torresten eksiği yok.Bana Torresin bir tane özelliğini söylesene.çok ekstra bir oyuncu değil
  4. 07.02.2010, 12:43 Mesaj #4384

Semih Ağlar, post: 896786 Nickli Üyeden Alıntı

bence Barosun Torresten eksiği yok.Bana Torresin bir tane özelliğini söylesene.çok ekstra bir oyuncu değil

Eğer ciddi isen bence başka bir spor ile ilgilen
  5. 07.02.2010, 12:46 Mesaj #4385

Semih Ağlar, post: 896786 Nickli Üyeden Alıntı

Şaka de ?
  6. 07.02.2010, 12:48 Mesaj #4386

Oha Torres vs Baros,

Torres'i İbra ile karşılaştırsan neyse de Baros ile kıyas götürmez.
  7. 07.02.2010, 12:50 Mesaj #4387

La bırakın Torresi İbra'yı balon herifler onlar gerçekleri Eto ve Drogbadır

Bu Barça ne diye İbrayı alıp üstüne para + Eto yu verdi aklım almıyor
  8. 07.02.2010, 12:54 Mesaj #4388

Okan DAMGACI, post: 896776 Nickli Üyeden Alıntı

Yok artık Yaser Aydın Tamam iyi oyuncu ama abartma

Abartma filan yok.Top class bir santrfor(Ibra,Eto'o,Drogba,Torres,Villa vs.) alamıyorsan alacağın en iyi oyunculardan biri Baros'tur.Gignac,Dzeko filan hikayedir Baros'un yanında.Senin Baros'un yerine önerdiğin adamlar tel tel dökülüyor bu sezon,Baros olmadığı için biz de gol atamıyoruz.Bizim sistemimiz için ne kadar uygun bir oyuncu olduğunu anlamışsındır heralde.
  9. 07.02.2010, 13:09 Mesaj #4389

İnan Yılmaz, post: 896822 Nickli Üyeden Alıntı

Abartma filan yok.Top class bir santrfor(Ibra,Eto'o,Drogba,Torres,Villa vs.) alamıyorsan alacağın en iyi oyunculardan biri Baros'tur.Gignac,Dzeko filan hikayedir Baros'un yanında.Senin Baros'un yerine önerdiğin adamlar tel tel dökülüyor bu sezon,Baros olmadığı için biz de gol atamıyoruz.Bizim sistemimiz için ne kadar uygun bir oyuncu olduğunu anlamışsındır heralde.

Bana görede eski fenerli Kezman´ın 1-2 gömlek üstü sadece Şimdi bana şaka yapıyorsun falan diyeceksin ama Kezman çok iyi oyuncuydu . Kimse kıymetini bilmedi Kezman´ın Türkiyede Baros´a gelirsek ben tek forvet oynayacak bir adam gibi görmüyorum yetenekli oyuncu , fiziği iyi , süratli ama top tutamıyor , bitiriciliği iyi değil Yeterli görmeme sebebim o Ha sen 4-4-2 oynaran Baros müthiş bir tercih olur ama tek forvet oynarsan hem top tutacak , hem zeki olacak , hem bitirici olacak ,hem hızlı olacak , hem fizikli olacak Eto´o , Drogba gibi O seviyenin 1-2 gömlek altını bulursak ne ala
  10. 07.02.2010, 13:22 Mesaj #4390

Okan DAMGACI, post: 896864 Nickli Üyeden Alıntı

Bana görede eski fenerli Kezman´ın 1-2 gömlek üstü sadece Şimdi bana şaka yapıyorsun falan diyeceksin ama Kezman çok iyi oyuncuydu . Kimse kıymetini bilmedi Kezman´ın Türkiyede Baros´a gelirsek ben tek forvet oynayacak bir adam gibi görmüyorum yetenekli oyuncu , fiziği iyi , süratli ama top tutamıyor , bitiriciliği iyi değil Yeterli görmeme sebebim o Ha sen 4-4-2 oynaran Baros müthiş bir tercih olur ama tek forvet oynarsan hem top tutacak , hem zeki olacak , hem bitirici olacak ,hem hızlı olacak , hem fizikli olacak Eto´o , Drogba gibi O seviyenin 1-2 gömlek altını bulursak ne ala

Yahu bırakın artık şu bitiricilik bilmemne laflarını.Biz gol atamıyoruz doğru düzgün adam sakatlandığından beri.Rahat kazandığımız maç yok.Bu takımı işleten adam Baros'tu.Bu adam döndüğü zaman Jo değil tillahı gelse kesemez.Baros'u ne yapıp edip tutacaksın takımda başka çaren yok.
  11. 07.02.2010, 13:26 Mesaj #4391

İnan Yılmaz, post: 896918 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu bırakın artık şu bitiricilik bilmemne laflarını.Biz gol atamıyoruz doğru düzgün adam sakatlandığından beri.Rahat kazandığımız maç yok.Bu takımı işleten adam Baros'tu.Bu adam döndüğü zaman Jo değil tillahı gelse kesemez.Baros'u ne yapıp edip tutacaksın takımda başka çaren yok.

Baros , Nonda , Kewell gol şov yapmamızı sağlayan 3lü 3üde yok şimdi
  12. 07.02.2010, 13:27 Mesaj #4392

Okan DAMGACI, post: 896864 Nickli Üyeden Alıntı

Olum bu takıma Jo geldi ve il, Jonun tekniğinin Barosdan çok iyi olmasına rağmen ilk Denizli ve çıkana kadar antalya maçlarında ileride yırtıcı değil diyenler vardı ki yırtıcı değil lafına kesinlikle katılıyorum Jo oynadığı zaman rakip takımın defansı daha rahat çıkıyordu,Baros gittikten sonra resmen gol atamıyoruz lan hala anlayamıyormusun.Baros zaten bu saydığın oyuncuların 1-2 gömlek altıdır.Hala bitirici değil vs diye saçmalıyordun git bak kardeşim istatistiklere.

Bu Arada bana Alex Fergusonun sözüyle cevap vermede
  13. 07.02.2010, 13:29 Mesaj #4393

Torres felan demeyin onun giydiği formayı Baroş'ta giydi First Class golcüdür kendisi
  14. 07.02.2010, 13:31 Mesaj #4394

Onur-İnce, post: 896944 Nickli Üyeden Alıntı

Torres felan demeyin onun giydiği formayı Baroş'ta giydi First Class golcüdür kendisi

Cisse ve Crouchta giydi onlarda mı first Class golcu ? Baros iyi bir oyuncudur ama Avrupanın en iyi forvetleriden falan değil uçmayın
  15. 07.02.2010, 13:33 Mesaj #4395

Okan DAMGACI, post: 896951 Nickli Üyeden Alıntı

Cisse ve Crouchta giydi onlarda mı first Class golcu ? Baros iyi bir oyuncudur ama Avrupanın en iyi forvetleriden falan değil uçmayın

Demek istediğimi çarpıtma Baroş First Classtır zaten kendini kanıtlamış bir adamdır burda anlatmaya gerek yok