1. 26.11.2008, 15:51 Mesaj #46
  2. 26.11.2008, 15:57 Mesaj #47
  3. 26.11.2008, 16:10 Mesaj #48
    pembe kramponmu olur ya

zaten beğenmem kendisini bide giyerse onu :S

boş kaleye top gelsinde gol atsın ya adam kaç maçtır boş kaleyle karşı karşıya kalamıyo..
  4. 26.11.2008, 16:23 Mesaj #49

halil öz, post: 3544 Nickli Üyeden Alıntı

pembe kramponmu olur ya

zaten beğenmem kendisini bide giyerse onu :S

boş kaleye top gelsinde gol atsın ya adam kaç maçtır boş kaleyle karşı karşıya kalamıyo..

Arkadaşım senin amacın ne ya tamam beğenmessin o sana kalmış birşey ama sanki adam hiç birşey yapmıyormuş gibi konusuyorsun.Şuan takımın en golcü oyuncusu daha ne olsun daha form tutacak.Baros gibi defansı yıpratan geniş alan buldumu tehlike yaratan oyuncuya bukadar haksızlık yapılmaz.
  5. 26.11.2008, 16:30 Mesaj #50
  6. 26.11.2008, 16:39 Mesaj #51

hasan ozturk, post: 3214 Nickli Üyeden Alıntı

bu baros boyle oynacaksa hemen gonderilmeli bu ne ya guiza dan farksiz

Herşeyi yap ama Guizayla kıyaslama.Guiza 21 maçta 5 gol atmış.Baros 14 maçta 8 gol attı neresi Guizayla aynı???Caner'e katılıyorum Sizi Lukunku paklar.
  7. 26.11.2008, 16:41 Mesaj #52
    Lukunku da giysin aynı ayakkabıdan, Adriano oluR

Şaka bir yana, Baros büyük golcü ancak formsuz ...

Toparlanacaktır...

Sıkıntı yaratmayalım

Vakit, Destek vakti ...

Caner Akdemirci, post: 3576 Nickli Üyeden Alıntı

Sizi Lukunku Paklar..

8. 26.11.2008, 16:51 Mesaj #53
    Yahu Baros'a kötü diyorsanız, fenerliler napsın.

Adamların elinde çamaşır makinesi guiza var. Ne satabiliyorlar ne atabiliyorlar. Siz Baros'a şükredin formunu yükseltti mi gol kralı olacak adam.
  9. 26.11.2008, 16:51 Mesaj #54
    Eleştirmek Ayrı Birşeydir Gitsin Demek Ayrı,Bazı Şeyleri Yazarken 2 Defa Okuyun..

Gitsin Diyenlere Lukunkuyu Tavsiye Ederim..
  10. 26.11.2008, 17:04 Mesaj #55
    BAROS DİNLENDİRİLMELİ BU MAÇ TEMPOSUNU KALDIRAMADI.Bu da çok normal geldiği takımlardaki oynama sürelerine bakarsanız 3,4 hafta üst üste oynadığı maç yoktur genelde yedek beklemiş bir oyuncu ama GS da geldiği andan beri 3 günde bir maç yapıyor milli maçlar için yurt dışına gidiyor vs vs.
  11. 26.11.2008, 17:18 Mesaj #56
    Baros iyi futbolcudur ama ümit karan daha iyidir ümit karan oynasın benim görüşüm
  12. 26.11.2008, 17:22 Mesaj #57

Ahmet Özgün Güven, post: 3653 Nickli Üyeden Alıntı

Baros iyi futbolcudur ama ümit karan daha iyidir ümit karan oynasın benim görüşüm

Baros Çok iyi bir futbolcudur ancak şu sıralar formsuzduR.

Ümit iyi biR golcüdür, Formda ise; oynamalıdıR.

Baros'a yazık, Ümit için daha iyi deme be
  13. 26.11.2008, 17:29 Mesaj #58

Nuri Ulger, post: 3662 Nickli Üyeden Alıntı

Baros Çok iyi bir futbolcudur ancak şu sıralar formsuzduR.

Ümit iyi biR golcüdür, Formda ise; oynamalıdıR.

Baros'a yazık, Ümit için daha iyi deme be

baros ilk geldiği günde, 3 maçta 8 gol attığında da aynı şeyi söyledim ümit karan yarısını sakat geçirdiği sezonda 18 gol 12 asist yapmış liverpool barcelona roma gibi takımlara takır takır golleri yazmış(Galatasaray formasıyla dikkat Liverpoolla değil) bunların üstüne bir de tatlı olarak göze hoş gelen süper goller atmıştır hem takıma katkı bakımından hem de golcülük bakımından ümit daha iyidir benfica maçındaki ümit bu takımdaki tüm futbolcuları rahatlıkla keser benim görüşüm bu hem kafa topu alır hem bitiricidir hem duvar görevi görür topu tutar vs...
  14. 26.11.2008, 17:33 Mesaj #59
    Ümit'e kötü diyen yok, Baros'u kıyaslamam Ümit'le ...

Ümit, Liverpool'a gol atmış, Baros o takımda oynamış. Yetmemiş, Ş.L kazanmış.

Baros çok iyi bir futbolcu, Formsuz ... Sadece bu ...

Ahmet Özgün Güven, post: 3679 Nickli Üyeden Alıntı

baros ilk geldiği günde, 3 maçta 8 gol attığında da aynı şeyi söyledim ümit karan yarısını sakat geçirdiği sezonda 18 gol 12 asist yapmış liverpool barcelona roma gibi takımlara takır takır golleri yazmış(Galatasaray formasıyla dikkat Liverpoolla değil) bunların üstüne bir de tatlı olarak göze hoş gelen süper goller atmıştır hem takıma katkı bakımından hem de golcülük bakımından ümit daha iyidir benfica maçındaki ümit bu takımdaki tüm futbolcuları rahatlıkla keser benim görüşüm bu hem kafa topu alır hem bitiricidir hem duvar görevi görür topu tutar vs...

15. 26.11.2008, 18:57 Mesaj #60
    Arkadaşlar nekadar saçmaladığınızın farkındamısınız.BAros gibi kariyeri belli euro 2004 gol kralı ingiltere gibi üst düzey liglerde top koşturmuş bir oyuncu baros gol atamadığı maçlarda bile ya asist yapıyor yada defansı çok kötü yıpratıyor.Ümit karanıda görüyoruz bir maç iyi oynuyor 2.maç resmen dökülüyor zaten yakında duabiye gidecek dolayısıyla bu oyuncuları karşılaştırmanız çok saçma resmen içinizi anti-barosculuk bürümüş.Eleştiriyimde nasıl olursa olsun eleştiriyim çok saçma.