1. 26.11.2008, 19:27 Mesaj #61
    Ümit Liverpoola Barçaya Gol Atarken Baros Antepe Konyaya Gol Atıyodu
  2. 26.11.2008, 19:49 Mesaj #62

Caner Akdemirci, post: 3812 Nickli Üyeden Alıntı

Ümit Liverpoola Barçaya Gol Atarken Baros Antepe Konyaya Gol Atıyodu

Antep , Konya Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'un rakibi oldu da benim mi haberim yok
  3. 26.11.2008, 20:44 Mesaj #63
  4. 26.11.2008, 21:06 Mesaj #64
  5. 26.11.2008, 21:11 Mesaj #65
    Baros da hiçbir form düşüklüğü yok beyler.Bir forvet oyuncusunun tek görevi gol atmak değildir.Atamadığı zamanlarda savunmayı yıpratmaktır.Yaptığı koşular ile savunmayı bunaltmaktır.Baros'da bunu yapıyor.Bugün ''Linncooollnnnn Llllliinnnncoooolllnnnn'',''I Love You Harry Kewell'' vs bağırmamızın sebeplerinden biri Barostur.Savunmayı oyalaması,dikkatleri üzerine çekmesi Kewell,Lincoln,Arda gibi isimlere boş alan verir.Ha bazen saçmalıkları olmuyor değil.Örnek vermek gerekirse kaleciyi geçip sıfıra inme gibi durumlar söz konusu.Olur zamanla.Zamanında Hakan Şükür gördü bu bünye.Kaçırdığı goller falan.Ama ne diyoruz Kral.Lütfen bilinçli yorum yapalım beyler.Şükredelim Kewell,Arda,Lincoln,Baros gibi isimlere sahip olduğumuzdan.
  6. 26.11.2008, 22:15 Mesaj #66
  7. 26.11.2008, 22:51 Mesaj #67

Nuri Ulger, post: 3844 Nickli Üyeden Alıntı

Antep , Konya Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'un rakibi oldu da benim mi haberim yok

Renkdaş boşver arkadaşın dünya futbolunu nekadar takip ettiği şu cümlesiyle çok güzel belli oluyor
  8. 26.11.2008, 23:47 Mesaj #68

Caner Akdemirci]Ümit Liverpoola Barçaya Gol Atarken Baros Antepe Konyaya Gol Atıyodu:D[/QUOTE]

[QUOTE=Nuri Ulger]Antep , Konya Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'un rakibi oldu da benim mi haberim yok:)[/QUOTE]

[QUOTE=Faruk Demirtas, post: 4139
    Nickli Üyeden Alıntı

Renkdaş boşver arkadaşın dünya futbolunu nekadar takip ettiği şu cümlesiyle çok güzel belli oluyor

Edebiyat Dersinde Hiç Kinaye Diye Birşey Duymadınmı,Renktaş

Bazı Arkadaşlar Ümit Liverpoola,Barça Gol Attı Demişti Bizde Baros Antepe Konyamı Gol Atıyodu Dedik.

Kinaye : Bir Fikri Kapalı, Dolaylı Olarak Anlatan Söz, Üstü Örtülü, Dokunaklı Söz.

9. 27.11.2008, 00:17 Mesaj #69

Caner Akdemirci, post: 4215 Nickli Üyeden Alıntı

Edebiyat Dersinde Hiç Kinaye Diye Birşey Duymadınmı,Renktaş

Bazı Arkadaşlar Ümit Liverpoola,Barça Gol Attı Demişti Bizde Baros Antepe Konyamı Gol Atıyodu Dedik.

Kinaye : Bir Fikri Kapalı, Dolaylı Olarak Anlatan Söz, Üstü Örtülü, Dokunaklı Söz.

Açıklama ve bilgilendirme için sağol, Bilmeyenler öğrenecektir elbet bu güzel anlatımdan, Kinaye sanatını ...

Ben senin söylemek istedigini gayet iyi anladım, polemiğim seninle değildi zaten. Sana da laf koyma veya benzeri gibi bir atıfta bulunma amacı gütmedim.Kinayene gülerek karşılık vermek istedim.

Dikkat ettiysen, cümlenin sonunda gülücük vaR; kinaye anlayışım

Öyle olmasa, senin kullandıgın smileyi kullanırdım

Yanlış anlaşılma var ise, düzeltilsin. Kırgınlık ve-yahut başka bir durum polemik sözkonusu olmasın.

Faruk Demirtas Nickli Üyeden Alıntı

Renktaşım, ilgi için teşekkürler ancak . . .Atıfım bahsettiğin arkadaşa değildi. Tamamen yanlış anlaşılma

Sorun yok, İyi Forumlar...
  10. 27.11.2008, 01:17 Mesaj #70
    Anladıgının Farkındaydım Onun İçin Senden Sonra Cevap Yazmadım.

Bi Daha Kinayeli Yazılar Yazmıyıcam
  11. 27.11.2008, 16:29 Mesaj #71

Caner Akdemirci, post: 4303 Nickli Üyeden Alıntı

Anladıgının Farkındaydım Onun İçin Senden Sonra Cevap Yazmadım.

Bi Daha Kinayeli Yazılar Yazmıyıcam

kusura bakma renkdaş

Bugün inşallah pembe kramponlar uğur getiririr.
  12. 27.11.2008, 16:38 Mesaj #72
  13. 27.11.2008, 17:25 Mesaj #73

Targutay Sabancı, post: 4713 Nickli Üyeden Alıntı

Bu adamı cok beğenirken bize gelince birden kalas kesildi hakikaten garip ya

Kalas mı!!!Bence yorum yaparken daha insani özellikler belirten sıfatlar kullanabilirsin.Ve söz konusu bir GS sporcusu olunca yorumlarına dikkat etmelisin seni Modlardan önce ben uyarayım dedim...
  14. 27.11.2008, 18:39 Mesaj #74

Fatih Kurt, post: 4738 Nickli Üyeden Alıntı

Kalas mı!!!Bence yorum yaparken daha insani özellikler belirten sıfatlar kullanabilirsin.Ve söz konusu bir GS sporcusu olunca yorumlarına dikkat etmelisin seni Modlardan önce ben uyarayım dedim...

Ukalalık yapma bana bu bir

Kalas'ın kelime manası inşaatları yapımda kullanılan tahta demektir buda iki

futbol cahili seni.
  15. 27.11.2008, 18:40 Mesaj #75

Fatih Kurt, post: 4738 Nickli Üyeden Alıntı

Dört dörtlük insanmışsın yada ben ağır bir şey söylemişim gibi ukalalık yapma bana bu bir

Kalas'ın kelime manası inşaatları yapımda kullanılan tahta demektir buda iki

Liverpooldaki oyunuyla su oyununu karsılastır eğer futboldan azcık anlıyorsan buda üc

futbol cahili seni.