1. 27.11.2008, 18:48 Mesaj #76
    Türkçemizde Öle Güzel Kelimeler Vardırki Sözlükteki Anlamı İle Söylenme Manası Bir Değildir.

1. Mesajında Arda İçin 3 Maç Oynuyor 10 Maç Rezil Oynuyor Dedin.

2...

3..

10.Mesajda Milan Baros'a Kalas

11.Mesaj Güzel Bir Kıvırma ve Ukalalık Yapma Mesajı

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

O.S
  2. 27.11.2008, 18:50 Mesaj #77
    Arkadasim emin ol senden daha fanatigim bu yuzden bu takimda yatanlar bana dokunuyor ben arda gecenin 3unde barlarda diyince fittiriyorum yani senin gibi rahat olamiyorum cunku burda fanatiklik had safhada
  3. 27.11.2008, 18:53 Mesaj #78
    Resmen bu anti-barosculuktur.Nedemek kalas,milan baros gibi yıldız bir oyuncuya kalas nasıl denilir.Liverpooldaki futboluyla zaten bir olsaydı adam zaten galatasaraya gelmezdi.Milan baros son yıllarda düşüşte ve bu çıkışı bizim takımımızda yakalayacaktır destek olmak yerine kalas gibi kelimeler kullanmak hiç bir galatasaraylılıya yakışmaz.
  4. 27.11.2008, 18:54 Mesaj #79

Faruk Demirtas, post: 4815 Nickli Üyeden Alıntı

Resmen bu anti-barosculuktur.Nedemek kalas,milan baros gibi yıldız bir oyuncuya kalas nasıl denilir.Liverpooldaki futboluyla zaten bir olsaydı adam zaten galatasaraya gelmezdi.Milan baros son yıllarda düşüşte ve bu çıkışı bizim takımımızda yakalayacaktır destek olmak yerine kalas gibi kelimeler kullanmak hiç bir galatasaraylılıya yakışmaz.

Senin boyle efendice yorumuna saygi duyarım arkadasim bende oyle diyordum cok sasirmistim bize gelince cokda sevinmistim ama hakketen bekledigim baros degil bu baros olamaz
  5. 27.11.2008, 18:54 Mesaj #80

Targutay Sabancı, post: 4809 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadasim emin ol senden daha fanatigim bu yuzden bu takimda yatanlar bana dokunuyor ben arda gecenin 3unde barlarda diyince fittiriyorum yani senin gibi rahat olamiyorum cunku burda fanatiklik had safhada

Yazılarından Belli Oluyor.

Futbolcumuz 3 Aydır Bebegin Yanından Geçmiyorum Diyor,Sen 70 Yaşıdaki Adamın Ardanın Sırtından Prim Yapmak İçin Uydurdugu Yalana İnanıyorsun.

Yeni O.S Özentileri ( Anlayana )
  6. 27.11.2008, 18:56 Mesaj #81

Faruk Demirtas, post: 4815 Nickli Üyeden Alıntı

:rolleyes::eek::rolleyes:
  7. 27.11.2008, 18:56 Mesaj #82
    Ben oyle dedigini bilmiyordum her yerde denince benimde inanmam gayet normal bir galatasarayliyi asagilayaci konusucagina dogru duzgun sunu soylesen konu buralara gelmezdi o.s ne demek bilmiyorum ama klise bi sozle bitiriyim cumlemi bana diyorsan 10 kati sen ol benim icin ne dusunuyosan 10 kati senin olsun iyi yada kotu
  8. 27.11.2008, 19:46 Mesaj #83
  9. 27.11.2008, 21:07 Mesaj #84

Targutay Sabancı, post: 4798 Nickli Üyeden Alıntı

Dört dörtlük insanmışsın yada ben ağır bir şey söylemişim gibi ukalalık yapma bana bu bir

Kalas'ın kelime manası inşaatları yapımda kullanılan tahta demektir buda iki

Liverpooldaki oyunuyla su oyununu karsılastır eğer futboldan azcık anlıyorsan buda üc

futbol cahili seni.

Karşılarştır.

Milan Baros Banik Ostrava dan beri kulüp bazında başarılı olamamıştır.Oynadığı klüplerin çoğunda belli bir süre geçitkten sonra yedeğe çekilmiştir.

Sen bir GSlı bir oyuncuya bu formayı teleten birine kalas vs. vs. gibi kelimeler kullanabiliyosan bu da senin ne kadar GS lı olduğunu gösterir.

Galiba Erman Toroğlu gibi adamları çok takip ediyosun mizacın bunu gösteriyor.
  10. 27.11.2008, 22:04 Mesaj #85
    Arkadaşlarla Gülizar için az dalga geçmedim ama Baroşta yüzümü kızartıyor her seferinde ya şu eline koluna sahip çık ne diye gereksiz kartlar görüyorsun? Gol atarsın atmazsın ama eline koluna sahip çıkar bi futbolcu.
  11. 27.11.2008, 22:10 Mesaj #86
    Gelmeden öncede dedik, hatta o zamanlar burdaki çoğu kişiyle kavgalar ettik, hala da söylüyoruz, Baros golcü değildir.Sezon ortalaması 5.8 olan bir adama golcü demeyin lütfen.Görüyoruz nasıl katlediyor maçları.Tek bir pozisyonu yok, tek bir şutu yok, bırakın şutu tek bir olumlu hareketi yok.Bunlar yetmezmiş gibi bir de çakallık yapmaya kalkışıyor maçta.

Bir forvet ancak bu kadar boş olur.
  12. 27.11.2008, 22:13 Mesaj #87
  13. 27.11.2008, 22:14 Mesaj #88

Mete Alparslan, post: 1044 Nickli Üyeden Alıntı

Transferi ilk aciklandiginda hem sevinmistim hemde uzulmustum. Sevinmemin nedeni o bir dunya yildizi. Uzulmemin nedeni ise gercekler. Barosu cift forvette ikinci forvet olarak oynatmadigin surece full randuman alamassin. Direk forvet oynama kabilliyetinin az olmasida beceriksiz yani cok net pozisyonlari harcamasindan kaynaklaniyo. Buda bizim siztemimize uymuyo. Baros Hagi'li donemimizin Arifi gibi. Hakana surekli yer acan, asist yapan ikinci bir forvet. Ilk geldigi ciddiyetini yakalarsa yine is yapar.

Bende cok yazdim ama millet Baros isminden etkilendi.

Taner Gulleri'yi alsak daha karliydik.
  14. 27.11.2008, 22:27 Mesaj #89

Mete Alparslan, post: 5104 Nickli Üyeden Alıntı

Bende cok yazdim ama millet Baros isminden etkilendi.

Taner Gulleri'yi alsak daha karliydik.

Taner mi
  15. 27.11.2008, 22:27 Mesaj #90
    Sistem planlamasını bir türlü yapamadık.Baros'un hava hakimiyeti,top saklama gibi özellikleri çok zayıf.Tek forvet oynuyor.Ü.Karan'da keza öyle,Nonda da oyuna bile girmiyor.Bu çok büyük bir sıkıntı.