1. 08.01.2009, 22:13 Mesaj #1081
    Cevap: #15 Milan Baros

Baroş bugün düşmeden attıgı drogbavari golden başka hiçbirşey yapmadı

Lincoln gerek ona karsı karsıya bırakıcakta atıcak

Niye abartıyorsunu baroş söyle iyi böyle iyi oynadı diye

Son zamanlardaki en kötü futboluydu baroşun

Cok daha iyisini yapabilir 106 ekran plazmada lig tv ile macı izledigimde iyi oynayan sadece Mehmet topal vardı
  2. 08.01.2009, 22:14 Mesaj #1082

Selçuk Ceylan, post: 61969 Nickli Üyeden Alıntı

Aynı yorum yazacaktım Emir, dayandı dayandı kaleci'yi çalımladı golünü attı.Isim veremeyecim ama oyundan çıkan bir oyuncumuz ders alsın,Yaser'de güzel bir ders verdi.

Ayip ediyorsun Selcuk. Baros olmadan öncede Ümite böyle deniliyordu. Ayrica Baros da bugün baya Gol kacirdi.

Ama güzel bir Gol atti Pembelerle devam Milan
  3. 08.01.2009, 22:15 Mesaj #1083

Targutay Sabancı, post: 61979 Nickli Üyeden Alıntı

Cok daha iyisini yapabilir 106 ekran plazmada lig tv ile macı izledigimde iyi oynayan sadece Mehmet topal vardı

Sen git bi hava al iyi gelir!
  4. 08.01.2009, 22:17 Mesaj #1084
  5. 08.01.2009, 22:17 Mesaj #1085

Biraz daha güçlendimi tutulmaz bir oyuncu olur
  6. 08.01.2009, 22:18 Mesaj #1086

Sinan Arslan, post: 61987 Nickli Üyeden Alıntı

Sen git bi hava al iyi gelir!

Aşagılar gibi yorum yazma istersen arkadaşım her maç bir adamı göklere cıkarmak zorunda degil kimse ayrıca baroş bu macta iyi oynamadı eger farklı baroşlar izlediysek izledigim daha önceki maclarda daha iyiydi belki lincolnden dolayıdır ancak bu macta dedigim gibi attıgı drogbavari golden başka mücadelesini etti ancak bu macta cokta faydalı oldugu söylenemez
  7. 08.01.2009, 22:19 Mesaj #1087

Targutay Sabancı, post: 61996 Nickli Üyeden Alıntı

Aşagılar gibi yorum yazma istersen arkadaşım her maç bir adamı göklere cıkarmak zorunda degil kimse ayrıca baroş bu macta iyi oynamadı eger farklı baroşlar izlediysek izledigim daha önceki maclarda daha iyiydi belki lincolnden dolayıdır ancak bu macta dedigim gibi attıgı drogbavari golden başka mücadelesini etti ancak bu macta cokta faydalı oldugu söylenemez

Targutay hocam moralimiz düzelmiş Baros'um gol atmış tamam kaçırabilir ama atıyor işte leblebi gibi eleştirme bari Baros'u rahat bırak...!!! :
  8. 08.01.2009, 22:21 Mesaj #1088

Sinan Arslan, post: 62000 Nickli Üyeden Alıntı

Targutay hocam moralimiz düzelmiş Baros'um gol atmış tamam kaçırabilir ama atıyor işte leblebi gibi eleştirme bari Baros'u rahat bırak...!!! :

Baroş'un penaltıyı kaçırma hırsıyla attıgı gol gercekten kendisine aitti ayakta durması kendi becerisiydi ancak bundan önceki maclara bakarak iyi oynamadı diyorum her mac aynı oynayamaz diger maclardan iyi oynadı dememide bekleme lig maclarındaki performansı daha iyiydi ayrıca yaserin golü cok güzeldi
  9. 08.01.2009, 22:22 Mesaj #1089

"GS Tv yorumcusu bana göre en iyi Baros'du" dedi
  10. 08.01.2009, 22:22 Mesaj #1090

Nazar değmesin çooook büyük usta bu Baros.. Çok büyük adam.. Vahşi adam, çok yırtıcı adam, bırakmaz ! Helal olsun...
  11. 08.01.2009, 22:27 Mesaj #1091

Golü şimdi izledim hayran kaldım aslanım benim çok güçlü adam çok iyi bakıyor kendine her halinden belli...!!!
  12. 08.01.2009, 22:31 Mesaj #1092

Targutay Sabancı, post: 61979 Nickli Üyeden Alıntı

Anlamadım birşey yapmadımı???

İlk yarıda 2-3 tane çok net pozisyona girdi..Rakip defansı resmen koşularıyla bayılttı..Penaltı yaptırdı..Gollük paslar verdi..En sonundada mükemmel bir gol attı..Nasıl birşey yapmadı onu anlamadım..Üstelik daha ilk maçı 12 gün aradan sonra 4 günlük idman ile bunları yaptı hatırlatayım..
  13. 08.01.2009, 22:33 Mesaj #1093

Aslında Baroş yatabilirdi de kendini kanıtlamış topcu ancak performansı gittikce artmakta sunuda gördük Lincoln olmadan yüzde elli düsüyor
  14. 08.01.2009, 22:36 Mesaj #1094

Targutay Sabancı, post: 62037 Nickli Üyeden Alıntı

Aslında Baroş yatabilirdi de kendini kanıtlamış topcu ancak performansı gittikce artmakta sunuda gördük Lincoln olmadan yüzde elli düsüyor

Targutay, taa Dublin'lerden iyi izleyemedin Baros'u heralde.. Çok güzel oynadı bugün.. O attığı gol tüm maça bedel zaten... Ayrıca Lincoln olmadan performansı falan düşmüyor, her maç yapabildiği herşeyi yapıyor, son derece kendine iyi bakan müthiş bir profesyonel...
  15. 08.01.2009, 22:37 Mesaj #1095

normal kapasitesinin altına düştü , sanırım bunda Ümit'le beraber oynamasınında etkisi vardı. Ama maçın sonlarında hala o kadar güçlü olması bize galibiyeti getirdi tamamen kendi bireysel becerisiyle attı golü tebrikler Baros...