1. 09.01.2009, 22:38 Mesaj #1141
    Cevap: #15 Milan Baros

Fatih Kurt, post: 63233 Nickli Üyeden Alıntı

Atamaz...TSL teknik oyuncular için zor bir lig İspanya'nın gol kralı ne halllere düştü Türkiye de.Carew geldi o bile Baros kadar etkili olamadı.

Guizanın geçen sene attığı golleri izledim youtubedan..

Guiza bitirici olmasada kötü bir forvet değil..

Attığı gollerde hep defansı eksik yakalamış..

Fenerbahçenin temposu düşük hücüma ağır çıkıyor guizanın etkili olabilmesi için fenerbahçe hücüma hızlı çıkmalı tabi bu tsl zor ama derbilerde iş yapabilir ..

Guizanın en çok pozisyona girdiği maçı hatırlayın Arsenal neden bol bol knta buldu fenerbahçe biraz şanslı veya becerikli olsa guiza 3 gol atabilirdi..

Türkiye liginde etkili olmak için ya iyi bir fizik gücüne sahip olup ceza cahasını karıştırıcı bir forvet olmalısın (semih nobre)

Yada baros gibi hızlı defansı yıpratan biri olmalı..
  2. 09.01.2009, 22:40 Mesaj #1142

Emir Satriani, post: 63188 Nickli Üyeden Alıntı

her maç 1-2 gol atsa 53 gole çıkabilir UEFA + fortis dahil

bu sefer matematiksel kanıtını istiyorum Emir
  3. 09.01.2009, 22:42 Mesaj #1143

Tugay Arslan, post: 63258 Nickli Üyeden Alıntı

Ben ilk geldiğinde çok kesin konuşuyordum çok yanlış transfer oldu çok formsuz diye ama gerçekten süper oynuyor. Zaten Galatasray'a ben bile transfer olsam 10 gol atarım arkanda Lincoln kanalarda Arda ve Kewel. Dakikada 10 pas gelir adama.

Tipik Türk yorumcusu şakadır umarım söylediklerin...
  4. 09.01.2009, 22:43 Mesaj #1144

Onur Albakar, post: 63308 Nickli Üyeden Alıntı

Guizanın geçen sene attığı golleri izledim youtubedan..

Guiza bitirici olmasada kötü bir forvet değil..

Attığı gollerde hep defansı eksik yakalamış..

Fenerbahçenin temposu düşük hücüma ağır çıkıyor guizanın etkili olabilmesi için fenerbahçe hücüma hızlı çıkmalı tabi bu tsl zor ama derbilerde iş yapabilir ..

Guizanın en çok pozisyona girdiği maçı hatırlayın Arsenal neden bol bol knta buldu fenerbahçe biraz şanslı veya becerikli olsa guiza 3 gol atabilirdi..

Türkiye liginde etkili olmak için ya iyi bir fizik gücüne sahip olup ceza cahasını karıştırıcı bir forvet olmalısın (semih nobre)

Yada baros gibi hızlı defansı yıpratan biri olmalı..

Bana şimdi sistem falan deme adam kabız ,adam salak, adam beyinsiz boş kaleye atamamanın birsürü gol kaçırmanın nedeni taktikten ziyade adamın boş bir forvet olduğunu gösterir...
  5. 09.01.2009, 22:46 Mesaj #1145

Fatih Kurt, post: 63320 Nickli Üyeden Alıntı

Bana şimdi sistem falan deme adam kabız ,adam salak, adam beyinsiz boş kaleye atamamanın birsürü gol kaçırmanın nedeni taktikten ziyade adamın boş bir forvet olduğunu gösterir...

Guiza'ya harika demiyorum ancak kötü değil..

Soğukkanlılığı düşük ve uzun süre gol atamanında etkisi var bunda..

Ama en büyük etki sistem..Guiza kapanan savunmalara karşı iş yapamaz bu açık..Bu tip savunmalara karşı nobre semih iş yapar..
  6. 09.01.2009, 22:49 Mesaj #1146

Güiza'yı suçlamayın, her ne kadar teksas/tommiks'teki tren haydutlarına benzesede fena adam diğil, + fenerin kostadinov'un dahi kariyerini sonlandırdığını hatırlatırım
  7. 10.01.2009, 00:00 Mesaj #1147

Emir Satriani, post: 63336 Nickli Üyeden Alıntı

Güiza'yı suçlamayın, her ne kadar teksas/tommiks'teki tren haydutlarına benzesede fena adam diğil, + fenerin kostadinov'un dahi kariyerini sonlandırdığını hatırlatırım

Kostadinov un köpeği olur anca Guiza=)Kosta nın saçı yeter=)
  8. 10.01.2009, 00:02 Mesaj #1148

Guiza bizde olsa o da en az 15 gol atardı baros suan fenerde olsa guiza kadar gol atardı en fazla ikiside öyle birbirinden cok üstün oyuncular oldugunu düsünmüyorum .
  9. 10.01.2009, 00:04 Mesaj #1149

Görkem Akıtürk, post: 63453 Nickli Üyeden Alıntı

Guiza bizde olsa o da en az 15 gol atardı baros suan fenerde olsa guiza kadar gol atardı en fazla ikiside öyle birbirinden cok üstün oyuncular oldugunu düsünmüyorum .

Hadi canım sende.Allasen...:rolleyes:
  10. 10.01.2009, 00:08 Mesaj #1150

Güiza boş kaleye atamıyor,Baros atıyor nerden baksan 6-7 gol fark olur en azından
  11. 10.01.2009, 00:10 Mesaj #1151

Ersin Eren, post: 63456 Nickli Üyeden Alıntı

Hadi canım sende.Allasen...:rolleyes:

Bir ricardo oliveirayı getirseydik iş degişrdi guizayı katlar derdim baros suan baska takımda olsun bisey yapamaz takım verimli o da gol atıyor zaten en az 4-5 tanesi penaltıdan attı ... Kariyerinde bugüne kadar 1 sezonda en fazla 11 gol atabilmis bir oyuncu oda banik ostravada. Hakan Sukur'de bir sezonda 39 gol attı ama oldum olası begenmemisimdr ... Bu takım böyle oynarsa baros bu sene 35 gol atar en az ama yaseride koysan baros kadar o da gol atar ... Baros öyle cok üstün yetenekleri olan bir golcü oldugunu düsünmüyorum sahsi düsüncem budur .
  12. 10.01.2009, 00:12 Mesaj #1152

Alakası yok İki forvetinde çok farklı özellikleri var.Baros top saklayabiliyor, kafa toplarına vurabiliyor, rakibi yıpratıyor, çalım atabiliyor, bitiricilik özelliği var.güizayı söylesen adamın tek bildiğim özelliği biraz tekniği var o kadar.Çift forvet santrforu o adam.Bide o adama açık ara gol kralı olur diyenler vardı (bknz O.Serdar diye 1 adam) onun yüzünden bu forumda 1 ay np aldım.Ona aynen şöyle demiştim Baros sezon sonu gol kralı olduğunda sen o zaman görüceksin Güizamı daha iyi Baros mu ....
  13. 10.01.2009, 00:16 Mesaj #1153

Adam İngiltere liginde oynadı ve dünyaın en iyi forvetleri arasında gösterildi 2004 avrupa şampiyonasında gol kralı oldu 2005'de show yaptı CL finali oynadı ve kupayı kazandı :p

Digeri avrupanın en yumuşak liginde 2 sezon önce çift rakama ulaşmayan(sanırım 8) gol sayısı ve geçen sezonda 27 gol attı o kadar...
  14. 10.01.2009, 00:19 Mesaj #1154

Görkem Akıtürk, post: 63461 Nickli Üyeden Alıntı

Hakan Sukur'de bir sezonda 39 gol attı ama oldum olası begenmemisimdr ...

Ben aldım cevabımı
  15. 10.01.2009, 00:20 Mesaj #1155

Görkem Akıtürk, post: 63461 Nickli Üyeden Alıntı

Bir ricardo oliveirayı getirseydik iş degişrdi guizayı katlar derdim baros suan baska takımda olsun bisey yapamaz takım verimli o da gol atıyor zaten en az 4-5 tanesi penaltıdan attı ... Kariyerinde bugüne kadar 1 sezonda en fazla 11 gol atabilmis bir oyuncu oda banik ostravada. Hakan Sukur'de bir sezonda 39 gol attı ama oldum olası begenmemisimdr ... Bu takım böyle oynarsa baros bu sene 35 gol atar en az ama yaseride koysan baros kadar o da gol atar ... Baros öyle cok üstün yetenekleri olan bir golcü oldugunu düsünmüyorum sahsi düsüncem budur .

Oliviera mı katlar Guiza'yı?Tamam.Yaser'de 19 gol atardı zaten.Ona da tamam.:rolleyes:39 gol atan Hakan Şükür'ü beğenmiyorsun.Ona da tamam.