1. 10.01.2009, 00:25 Mesaj #1156
    Cevap: #15 Milan Baros

Hakan Sükür benim genclik yıllarımı cürüttü be o kacırdıgı gollere saydırmaktan ben usandım o kacırmaktan usanmadı . Hakan 30 küsür gol attıgında GS tek kale mac yapıodu hatırlamıosnz sanırım jardelde 30 gol attı atar abi türkiyede hepsi GS forvetine o zmn kimi koysan atardı mac basına 20 pozisyon karsı takımı bunaltırcasına pres baskı öyle bir futbol yoktu. Bu sene de GS tam tersine yine baskılı bir oyun sergiliyor teknik adamlarıyla topu kosturuor anlıcagınız halısaha modunda al da at diyolar barosa . Yaser bence iyi bir golcü suan ki barosdan iyi olamaz tecrübe eksikliginden ama nonda veya ümit karanı koycagıma kesinlikle yaseri oynatarım .
  2. 10.01.2009, 00:28 Mesaj #1157

Görkem Akıtürk, post: 63485 Nickli Üyeden Alıntı

Hakan Sükür benim genclik yıllarımı cürüttü be o kacırdıgı gollere saydırmaktan ben usandım o kacırmaktan usanmadı . Hakan 30 küsür gol attıgında GS tek kale mac yapıodu hatırlamıosnz sanırım jardelde 30 gol attı atar abi türkiyede hepsi GS forvetine o zmn kimi koysan atardı mac basına 20 pozisyon karsı takımı bunaltırcasına pres baskı öyle bir futbol yoktu. Bu sene de GS tam tersine yine baskılı bir oyun sergiliyor teknik adamlarıyla topu kosturuor anlıcagınız halısaha modunda al da at diyolar barosa . Yaser bence iyi bir golcü suan ki barosdan iyi olamaz tecrübe eksikliginden ama nonda veya ümit karanı koycagıma kesinlikle yaseri oynatarım .

Jardel 22 gol attı ligde.Neredeyse Hakan Şükür'ün yarısı.Ki Jardel gibi bir efsane bile Hakan Şükür'ün yarısı kadar gol atmış.El insaf...
  3. 10.01.2009, 00:37 Mesaj #1158

GREMIO 73 67

PORTO 125 130

GALATASARAY 43 34

SPORTING 49 53

Bu adam bu golleri attı eyw hakan sukurde GS'da bilmem kac gol attı

Hakan İnter'de ne yaptı yedek klübesine kac defa girebildi

Jardel efendi de bu parlak kariyerden sonra ancona bolton takımlarında ne yaptı ...

Bu iki efsanenin sansları oynadıgı takımlar hep zirvedeydi jardel gremioyla libertad kupası kaldırdı sonra portekiz macerası ve GS protekiz ligide türkiye gibi benfica sporting porto - gs fb bjk bunun dısındaki takımlar cok ayrı . Bu takımlar hep oyunu force eden taraflar bu yüzden bu kadar gollere ulasmaları kolay ...
  4. 10.01.2009, 00:38 Mesaj #1159

Görkem Akıtürk, post: 63485 Nickli Üyeden Alıntı

Jardel de attı diyosun hadi Lukunku atsa neyse Jardel o dönem Avrupa'nın sayılı forvetlerindendi.Gs tek kale maç yapıyorsa sence bunu tek forvet oynayan Hakan ın gollerini bırak, GS ın tek kale oynayabilmesindeki katkısı yüzde kaçtır sence??Bunun cevabını ver yeter...
  5. 10.01.2009, 00:45 Mesaj #1160

Fatih Kurt, post: 63499 Nickli Üyeden Alıntı

Jardel de attı diyosun hadi Lukunku atsa neyse Jardel o dönem Avrupa'nın sayılı forvetlerindendi.Gs tek kale maç yapıyorsa sence bunu tek forvet oynayan Hakan ın gollerini bırak, GS ın tek kale oynayabilmesindeki katkısı yüzde kaçtır sence??Bunun cevabını ver yeter...

Hakan pres yapıyor diceksin peki baros suan 15 gol attı hic sen barosu pres yaparken görüyormusun ... Lincoln kadar pres yapmıyor ama guiza yapıyor bu da ayrı bir konu . Ya konuyu en bastan beri buraya getirmek istemedim ama o zaman sen öyle istiyosan pres yapan golcü getir afrikanın maraton kosucalarından onlarda pres yapar . Ama işte futbol teknik ve zekayla oynanan bisey . Ama hakan sukur nedense hep bu konuda zayıftı onan tanınan fırsatlar bu ülkede kimseye tanınmadı futbolcu olarak . Avrupa'ya gitti ilk torinoya adı torinolu sabana cıktı böyle bir benzetme neden yapıldı . Tamam hakan sükür iyi cocuktur temiz cocuktur dindardır ... Bunlar uzar gider bi de arkasında kimler vardı GS hakan sukurun arkasında olan kişilerin hangi bankalarla ilişkisi vardı ve bu bankaların GS 'la ne tür ilişkileri vardı ... Bunlarda ayrı bir boyut ama hayatta hiçbirsey tesadüf degildir . Uefa kupasını aldıgımız zaman ki gibi
  6. 10.01.2009, 01:10 Mesaj #1161
  7. 10.01.2009, 01:30 Mesaj #1162

Ya Baros'u şu formuylada tartışıyoruz yaa pes vallahi.

Beyler hatırlatırım;

pres yapan guiza;29 maç 7 gol

Pres yapmayan!!!Baros;21 maç 19 gol, boru değil...
  8. 10.01.2009, 01:32 Mesaj #1163

Gülizar koşuyorda ne oluyor boş koşuyor ayrıca Baros'un pres yapmadığını düşünmüyorum kendini ekonomik kullanıyor adam tek forvet oynuyorsun kolay mı 4 rakip oyuncuyla boğuşuyorsun Milangaz'ı aldı gidiyor...!!!
  9. 10.01.2009, 01:36 Mesaj #1164

Sinan Arslan, post: 63539 Nickli Üyeden Alıntı

Gülizar koşuyorda ne oluyor boş koşuyor ayrıca Baros'un pres yapmadığını düşünmüyorum kendini ekonomik kullanıyor adam tek forvet oynuyorsun kolay mı 4 rakip oyuncuyla boğuşuyorsun Milangaz'ı aldı gidiyor...!!!

Artik Gülizar ile Milan Baros adlarini ayni mesaj icinde kullanmak Baros icin hakarettir bence.Baros bu performansiyla Avrupa´nin en formda forvetleri arasinda en üst siralarda.Birakin Milan Baros´u gectim, Gülizar Semih´in sol ...... olamaz
  10. 10.01.2009, 01:38 Mesaj #1165

Onur Yilmaz, post: 63544 Nickli Üyeden Alıntı

Artik Gülizar ile Milan Baros adlarini ayni mesaj icinde kullanmak Baros icin hakarettir bence.Baros bu performansiyla Avrupa´nin en formda forvetleri arasinda en üst siralarda.Birakin Milan Baros´u gectim, Gülizar Semih´in sol ...... olamaz

Yok bende pek kullanmak istemiyorumda yazmış renkdaşlar birşeyler söylemek için Baroş efsane olduğu zamanlara geri dönüyor Uefa kupasındada gol kralı olur inşallah...!!!
  11. 10.01.2009, 01:49 Mesaj #1166

Sinan Arslan, post: 63547 Nickli Üyeden Alıntı

Yok bende pek kullanmak istemiyorumda yazmış renkdaşlar birşeyler söylemek için Baroş efsane olduğu zamanlara geri dönüyor Uefa kupasındada gol kralı olur inşallah...!!!

Insallah kardes...Bu gidisle olur gibime geliyor.Insan her mac mi takar ya

Azize´nin cok istedigi oyuncular arasinda oldugunu bildigim icin, attigi her golden sonra yüzünü merak ediyorum...
  12. 10.01.2009, 01:49 Mesaj #1167

Onur Yilmaz, post: 63554 Nickli Üyeden Alıntı

Insallah kardes...Bu gidisle olur gibime geliyor.Insan her mac mi takar ya

Azize´nin cok istedigi oyuncular arasinda oldugunu bildigim icin, attigi her golden sonra yüzünü merak ediyorum...

Almanya'da havalar nasıl
  13. 10.01.2009, 02:04 Mesaj #1168

adam son golde cilgin atti resmen o neydi öyle ya yara yara gecti defansi. mahalle maclarinda sinirlenip calim ata ata topu kaleden kalaye götürüp gol atan cocuklar gibi. helal olsun.
  14. 10.01.2009, 02:31 Mesaj #1169

Milan Baros ortalığı kasıp kavurdu be.Beğenmeyenlere kapakları taktı bir bir.
  15. 10.01.2009, 12:14 Mesaj #1170

Yıllarca Baros'u izleyipte yalnızca gol ortalamasına takılıp bu adamdan bir iş olmaz demek ne kadar komik,sezon başında bir çok kişi forumda neler demişti hala hatırlarım onları Gülizar Baros'tan iyi,adamlar İspanya gol kralını alıyor,biz 5.5lik gol ortalama ile oynayan Baroş'u alıyoruz,pişmansınızdır eminim!