1. 28.11.2008, 09:39 Mesaj #106

Mete Alparslan, post: 5419 Nickli Üyeden Alıntı

Azize saksakcisi Adnan Sezgin bu takimdan elini ayagini cekmedigi surece daha sittin sene lig sampiyonluklari ve Turkiye kupalariyla yetinicez.

Ne zaman van Gaal gibi isinin piri olmus bir hoca getirip full yetki verirler ozaman Avrupa'da tekrar soz sahibi oluruz.

Ama Adnan Sezgin bu takima karistigi surece boyle hocalar kulubun yaninda bile gecmez. Bu kadar basit ve net.

Güzel yazmışsın sistemi oyunu okuyan adam gibi hoca gelmedikçe işimiz zor.

Baros ne yapsın Kewell ne yapsın Arda ne yapsın??

"Baros gibi adamlar rakibi çizgi halinde yakalayınca veya defans arkasına uzun atılan toplarda adamın top konrtrolu ve to sürmesi mükemmel.."

örnek : Konyaspor maçı 40 metre top sürdü çaktı geldi golü

Bunu tüm dünya biliyor Baros un tarzını ama adma 1 tane böyle top atılmıyor atılmamasının nedeni de Skibbe denen çobanın bilgisizliği ve beceriklsizliğidir. Takımın pozisyonu yokken adama top atmazsan nasıl gol atcan???
  2. 28.11.2008, 09:58 Mesaj #107
  3. 28.11.2008, 11:39 Mesaj #108
    baros'tan hiç süphem yok çok kaliteli oyuncu en azından ümitle nondayı üstüste koy bir baros etmez gol atamayabilir tek başına rakiple boğuşuyor en azından evimizdeysek çift forvet oynamalıyız o zaman baros'u izlemenizi tavsiye ederim...!!!
  4. 28.11.2008, 12:38 Mesaj #109
    Adamı Çift Forvet Oynatmadan Gönderecekler Takımdan

Resmen Amele İşi Yapıyo Takımda
  5. 28.11.2008, 13:51 Mesaj #110
  6. 28.11.2008, 14:08 Mesaj #111

Caner Akdemirci, post: 5526 Nickli Üyeden Alıntı

Adamı Çift Forvet Oynatmadan Gönderecekler Takımdan

Resmen Amele İşi Yapıyo Takımda

Haklısın ama,

Skibbe'nin eli mahkum ...

Kewell'i mi kessin,Arda'yı mı kessin yoksa Lincoln'ü mü ?

Kalli'ye sormak lazım

Lincoln'ü Tribüne yollayıp,Ümit'i oyuna dahil ederek çift santrafora dönebilir ...
  7. 28.11.2008, 14:13 Mesaj #112

Nuri Ulger, post: 5608 Nickli Üyeden Alıntı

Haklısın ama,

Skibbe'nin eli mahkum ...

Kewell'i mi kessin,Arda'yı mı kessin yoksa Lincoln'ü mü ?

Kalli'ye sormak lazım

Lincoln'ü Tribüne yollayıp,Ümit'i oyuna dahil ederek çift santrafora dönebilir ...

M.Topal Düzeldiginde Kolay Maçlarda İnş Tek Ön Libero Çift Foret Oynayacaz.
  8. 28.11.2008, 14:17 Mesaj #113
    Kolay macları zaten öyle yada böyle kazanıyoruz.

Önemli olan tek ön libeRo'yu Çift santrafor ile uyumlu hale getirecek, saglam bir takım düzeni oluşturabilmek. O da nasıl oluR, bilemem

Hayırlısı oluR inşallaH !

Baros iyi Oyuncu !
  9. 28.11.2008, 14:29 Mesaj #114

Nuri Ulger, post: 5617 Nickli Üyeden Alıntı

Kolay macları zaten öyle yada böyle kazanıyoruz.

Önemli olan tek ön libeRo'yu Çift santrafor ile uyumlu hale getirecek, saglam bir takım düzeni oluşturabilmek. O da nasıl oluR, bilemem

Hayırlısı oluR inşallaH !

Baros iyi Oyuncu !

Geçen Sene Kalli Savunma Yönü Yüksek Olan Barışı Sağ Kanada Koyup Çift Forvet + Lincoln İle Oynuyorduk.

Yani

Barış--M.Topal--Arda

------Lincoln--------

---Baros--Kewell-----

Sağ Kanatın İşleyişi Azalır Görünümü Olabilir Ama Sabrininde Hucum Yönü İyi Oldugunu Düşünürsek Pek Aksama Olmaz.
  10. 28.11.2008, 14:35 Mesaj #115
    zamanında okanda çizgiye inip orta yapmazdı, ondan istenen orta sahayı diri tutmasıydı. bugünde buna uygun isim barıştır.

barosu ilerde tek forvet bırakmak bu gidişle barosun futbol hayatını bitircek. kardeşim bu adam pivot santrafor değilki, yardımcı forvet. koyucaksın yanına bitirici birini ona çalışacak. ah karan formda olucaktın
  11. 28.11.2008, 14:50 Mesaj #116
    Biz seni her maç gol atasın diye sevmedik Baros. Bu kapsamda diyorum ki;

MİLAN GO GO GOAL...
  12. 28.11.2008, 14:59 Mesaj #117
    Baros formunu tekrar yakalaman en büyük temennim.. Birde su toplari elinle kesmekten vazgec artik her macta yapiyosun neredeyse
  13. 28.11.2008, 15:32 Mesaj #118

Numan Yilmaz, post: 5652 Nickli Üyeden Alıntı

Baros formunu tekrar yakalaman en büyük temennim.. Birde su toplari elinle kesmekten vazgec artik her macta yapiyosun neredeyse

Senin avatarı Baros bir görse, ürküp, (emrin olur abi modunda) kesin bırakırdı Numan renktaş.
  14. 28.11.2008, 15:34 Mesaj #119
  15. 28.11.2008, 15:35 Mesaj #120

Faruk Demirtas, post: 3772 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar nekadar saçmaladığınızın farkındamısınız.BAros gibi kariyeri belli euro 2004 gol kralı ingiltere gibi üst düzey liglerde top koşturmuş bir oyuncu baros gol atamadığı maçlarda bile ya asist yapıyor yada defansı çok kötü yıpratıyor.Ümit karanıda görüyoruz bir maç iyi oynuyor 2.maç resmen dökülüyor zaten yakında duabiye gidecek dolayısıyla bu oyuncuları karşılaştırmanız çok saçma resmen içinizi anti-barosculuk bürümüş.Eleştiriyimde nasıl olursa olsun eleştiriyim çok saçma.

arkadaşım anlamadan dinlemeden konuşma barosun kariyerine laf eden yok zaten. Oradaki ince nüansıda anlayamamışsın Ben ümit Galatasaray gibi bir takımda oynarken barcaya liverpoola attı dedim burada ümitin yılda kaç kez böyle maçlar oynadığına bakmak gerekir kanımca. Ki bu liverde oynayan barosla kıyaslandığında bir hayli düşüktür sanırım. Şimdi madem böyle sert konuştun açıklayayım iyice ilk bellinzona maçında iki gol atmasına rağmen ben beklediğimi bulamamıştım çünkü attığı golde bile golü atmamak için herşeyi yaptı çizgiye indi vurdu adamın bacağına çarpıp gol oldu sürekli aynı şeyi yapıyor kaleciyle karşı karşıya kaldığında bırak gol vuruşunu yapmayı vuruş bile yapamıyor sağa çekip saçma sapan hareketler yapıyor(bunu da tek forvet oynamasına bağlamazsınız sanırım) , kafa topu alamıyor kafayla öyle ahım şahım bir üstünlüğü yok gol konusunda bu açılardan baktığında ümit karan daha iyidir kafa topu alır kafayla gol atar kaleciyle karşı karşıya kaldığı 3 pozisyondan en az birini yazar çoğu kişi anlamaz ama çok teknik adamdır müthiş top saklar en azından bunu yapabilme potansiyeli vardır benfica maçı buna bir örnektir sadece. Anti baroscu değilim ama adı baros diye oynuyorsa buna karşıyım ben. Bu çok pres yapma mevzuuna gelince bunu da eziklerin "güiza gol atmıyo ama pres yapıyo savunmaya geliyo helal olsun oleeyy guiza" şeklindeki kendini avutmasına benzetiyorum. Ümit daha iyidir benim fikrim bu çerçevede önce fikirlere saygı duyacağız hemen "anti" ön ekini getirmeyeceğiz zira neden ümitin daha iyi olduğunu saçma, doğru ya da yanlış açıkladım. Sadece adalet...