1. 11.01.2009, 11:57 Mesaj #1186
    Cevap: #15 Milan Baros

Ben Baros'u özellikle Ankara ve Gençlerbirliği maçlarında dikkatle çıplak gözle izledim.Adam gücünü boşa harcamıyor ve bence pres te gayet iyi yapıyor.Lincoln,Kewell,Arda gibi oyuncularımızın bu kadar gol atmasının nedeni de Baros'un boş alanlar yaratmasıdır bunu da unutmayalım.
  2. 11.01.2009, 12:19 Mesaj #1187

Fanatik'te başlık atmış bu fotoğraflar camiayı sarstı.Nesi sarstı anlamıyorum ne güzel eğleniyorlar işte.Basın bizi kötülemek için ne varsa yapıyor yine.Yazıklar olsun...
  3. 11.01.2009, 12:22 Mesaj #1188

Oray Us, post: 64559 Nickli Üyeden Alıntı

Fanatik'te başlık atmış bu fotoğraflar camiayı sarstı.Nesi sarstı anlamıyorum ne güzel eğleniyorlar işte.Basın bizi kötülemek için ne varsa yapıyor yine.Yazıklar olsun...

Aynen komik bunlar ya meyve veren ağacı taşlarlar renkdaş kulak asma onların amacı bizi kışkırtmak!
  4. 11.01.2009, 12:30 Mesaj #1189

Başlık ayrı içerik ayrı

Dün pürneşe diye başlık atan gazete bügün sarstı başlıgı atıyor :rolleyes:
  5. 11.01.2009, 13:37 Mesaj #1190

Milan Baros NTVSpor'da Canlı yayında basın toplantısı düzenliyor.
  6. 11.01.2009, 14:53 Mesaj #1191

Caner Akdemirci, post: 64658 Nickli Üyeden Alıntı

Milan Baros NTVSpor'da Canlı yayında basın toplantısı düzenliyor.

Bittimi toplantı.
  7. 11.01.2009, 16:33 Mesaj #1192

Aynen.Bulamadılar bizi kötüleyecek birşey,yazıyorlar.Geçekten bu kadarı da fazla yani.
  8. 11.01.2009, 16:33 Mesaj #1193

Caner Akdemirci, post: 64564 Nickli Üyeden Alıntı

Başlık ayrı içerik ayrı

Dün pürneşe diye başlık atan gazete bügün sarstı başlıgı atıyor :rolleyes:

O zaten fiyasko bir konu.
  9. 11.01.2009, 16:34 Mesaj #1194

Phuhaha.Başlığa bak yaa.Artık iyice komedi olmaya başladılar.
  10. 12.01.2009, 13:24 Mesaj #1195

"Takımda kaliteli oyuncular var ve bu nedenle gol atmak çok kolay. Mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda başarılı olacağız".

Ligin ilk yarısında attığı 14 golle dikkatleri üzerine toplayan Milan Baros, Galatasaray'da adaptasyon sorunu yaşamadığını söyledi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Baros, Galatasaray'a gelir gelmez uyum sağladığını belirterek, "Bazen böyle durumlarda adaptasyon sorunu oluyor. Ama ben yaşamadım" dedi. Çek yıldız, oynadığı takımlar için de

Galatasaray'da en verimli sezonunu yaşadığının hatırlatılması üzerine şöyle konuştu:

Politik bir soru

"Bu sorunun basit bir cevabı var. Takımda kaliteli oyuncular var ve bu durumda gol atmak kolaylaşıyor. Bence mücadele ettiğimiz bütün kulvarlarda başarılı oluruz." UEFA Kupası'nda yollarının açık olduğunu belirten Çek yıldız, "Mehmet Yıldız ile oynamak ister miydin?" sorusuna ise, "Bu politik bir soru. Bunu cevaplayamam. Teknik kadro ve kulübün sorunudur. Kim alınırsa alınsın ben onunla oynamak zorundayım" yanıtını verdi.

Kaynak:Fotomaç
  11. 12.01.2009, 13:57 Mesaj #1196

M.Yıldız konusuda güzel cevap vermiş...

Ayrıca M.Baros'un M.Yıldız'ı iyi tanıdıgını sanmıyorum sadece özet görüntülerden filan izlemiştir..
  12. 12.01.2009, 13:59 Mesaj #1197

Gol atmak çok kolay diyor Baroş,ve Nonda ve Ümit gol atamıyor işte kaliteli bir adam şans bulduğu zaman değerlendirecek içlerinde tartışmasız en genç Baroş,en güçlü olanı Baroş,en fırsatçı olanı Baroş bence yedek kulübesindeki forvet oyuncuların Baroş'u biraz daha zorlayacak isimler olması gerek önümüzdeki sene!
  13. 12.01.2009, 15:20 Mesaj #1198

Sinan Arslan, post: 65740 Nickli Üyeden Alıntı

Gol atmak çok kolay diyor Baroş,ve Nonda ve Ümit gol atamıyor işte kaliteli bir adam şans bulduğu zaman değerlendirecek içlerinde tartışmasız en genç Baroş,en güçlü olanı Baroş,en fırsatçı olanı Baroş bence yedek kulübesindeki forvet oyuncuların Baroş'u biraz daha zorlayacak isimler olması gerek önümüzdeki sene!

Ümit saten 17 - 18 mactir Lincoln, Kewell ve Arda ile oynuyordu :p

Suan formda deyil ama en son Benfica macinda nasil oynadigi da ortada. Bekliyelim ve görelim ama Ümit toparlanacaktir bundan eminim.
  14. 12.01.2009, 15:25 Mesaj #1199

Fatih Bilir, post: 65817 Nickli Üyeden Alıntı

Ümit saten 17 - 18 mactir Lincoln, Kewell ve Arda ile oynuyordu :p

Suan formda deyil ama en son Benfica macinda nasil oynadigi da ortada. Bekliyelim ve görelim ama Ümit toparlanacaktir bundan eminim.

Ümitin kapasitesini bilmesek şuan çoktan şutlanmıştı.Umarım düzelir yoksa bütün sezon Baros'un ayaklarına bakarız..
  15. 12.01.2009, 15:28 Mesaj #1200

Tek forvet oynayacağımız zaman banko Baros o olmazsa Ümit yada Yaser oynamalı. Nonda out