1. 01.02.2009, 12:00 Mesaj #1426
    Cevap: #15 Milan Baros

Son vuruşlarda çok iyi Pembe Panter. Dün yine golünü attı. Transfer olduğunda yıllık gol ortalamasının 10 bile olmadığı filan konuşuluyordu. Daha şimdilerde 15 gole ulaştı Baros'umuz. Çok iyi gidiyor, gol kralı olsun veya olmasın bizi taşıyor. Güveniyoruz ona. Lincoln ve Kewell da takıma döndüklerinde daha rahat pozisyonlara da girecektir.

diMİ LAN BAROS !
  2. 01.02.2009, 12:02 Mesaj #1427

Adım adım krallığa

Denizli maçında gol perdesini, Gol Krallığı’ndaki zirvedeki ismi Baros açtı.

Denizli maçında gol perdesini, Gol Krallığı’ndaki zirvedeki ismi Baros açtı. Maçın 9. dakikasında Arda-Nonda-Baros üçlüsünün 7 saniye içindeki paslaşmasından sonra top filelerle buluştu. Çek yıldız da yarışta gol sayısını 15’e yükseltti. Baros, bu sezon 16 maçta 15 gol atarken, arkadaşlarına 4 tane de gol pası verdi.

Kaynak: Hürriyet
  3. 01.02.2009, 12:42 Mesaj #1428

Adam yakaladımı atıyor.

Dünya futbolu ile ilgilenen bir kişiye Galatasaray maçını Baros'u mozaikletip izletsen bu oyuncu için kesin "ingiltere liginde oynamış" der
  4. 01.02.2009, 13:12 Mesaj #1429

Bosluklara iyi kacmasi, kendine alan yaratmasi en begendigim özelligi. Aklini iyi kullaniyo.
  5. 01.02.2009, 16:48 Mesaj #1430

Yapılmış en iyi transfer.Helal olsun sana.Bu gidişle 35 golü geçecek adam.
  6. 01.02.2009, 16:50 Mesaj #1431
  7. 02.02.2009, 03:45 Mesaj #1432

antremana çikmamis bir sorunmu var denizli maçinda oyle bir tekme salladilarki dedim kesin sakatlandi Allah muhafaza
  8. 02.02.2009, 05:11 Mesaj #1433

Aslan Baros!

Galatasaray formasıyla 25. maçında 20. golünü atan Baros´un durmaya niyeti yok! Çek yıldız, “Kupa alana kadar gollerimin devamı gelecek” dedi.

‘Nedeni çok açık’

Sezon başında Fransız devi Lyon’dan transfer edilen Milan Baros, Denizlispor maçında attığı golle Galatasaray formasıyla çıktığı 25. resmi maçta 20. golünü kaydetmiş oldu. Takımının galip gelmesine, attığı golden çok daha fazla sevindiğini belirten Çek futbolcu, “Benim işim gol atmak. Bana bunun için para veriyorlar. Amacımız da, yarıştığımız her kulvarda kupa kazanmak. Bu da demek oluyor ki, o kupaları alana kadar gol atmaya devam edeceğim” ifadesini kullandı.

Nonda: 'Rahatladım'

Nonda'ya yaptığı uyarıdan sadece birkaç dakika sonra, Kongolu futbolcunun ağları havalandırması karşısında çok mutlu olduğunu vurgulayan Baros, “Arkadaşlarımı yönlendirmeyi seviyorum. Her oyuncunun kötü oynamaya hakkı vardır ama mücadele etmemenin mazereti olamaz” açıklamasını yaptı. Denizli karşısında sezonun en güzel gollerinden birini atan Nonda ise, “Bazen oyundan düşüyorum ama golü bulmak beni rahatlattı, gerisi hocanın takdiridir” diye görüş bildirdi.

Tenis kardeşliği!

İşte Baros ve Meira’nın futbol dışındaki en büyük ortak tutkusu: Tenis! Antrenmanlardan arda kalan boş zamanlarında sık sık bir araya gelip, tenis maçı yaparak stres atan iki yıldızın karşılaşmaları büyük bir rekabet içinde geçiyor. Bu fotoğraf ise Antalya kampında, Galatasaray Dergisi’nin objektifine takılan bir kare. Maçtan önce her iki sporcu da birbirlerine başarı dilerken...

Fanatik
  9. 02.02.2009, 12:27 Mesaj #1434

Hasan Öztürk, post: 87463 Nickli Üyeden Alıntı

antremana çikmamis bir sorunmu var denizli maçinda oyle bir tekme salladilarki dedim kesin sakatlandi Allah muhafaza

Adamı durduramayınca başka çareleri yok..Türkiye ligi böyle işte alışmak lazım..Yıldızlara tahamülleri yok..
  10. 02.02.2009, 13:27 Mesaj #1435

Son 2 maçta arkadan yediği tekmelerin haddi hesabı yok.Duvar olsa bukadar dayanır çok güçlü bir oyuncu Baros çabuk toparlar.En çok ihtiyacımız olan oyuncu.
  11. 02.02.2009, 14:11 Mesaj #1436
  12. 02.02.2009, 14:22 Mesaj #1437

Sivas maçında oynamasını istemiyorum zaten, o karlı ve buzlu sahada Ümit ve Nonda gibi hava top hakimiyeti iyi olan adamlarla oynayalım
  13. 02.02.2009, 14:36 Mesaj #1438

Caner Akdemirci, post: 87676 Nickli Üyeden Alıntı

Sivas maçında oynamasını istemiyorum zaten, o karlı ve buzlu sahada Ümit ve Nonda gibi hava top hakimiyeti iyi olan adamlarla oynayalım

Mantıklı ama keşke onlarda formda olsaydı.
  14. 02.02.2009, 14:38 Mesaj #1439
  15. 02.02.2009, 16:26 Mesaj #1440

Olamaz! Baros Sivas'ta yok!

Galatasarayımız, Sivasspor ile yarın deplasmanda oynayacağı Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçı öncesi Milan Baros şokuyla sarsıldı.

Ekibimizin 2-0 kazandığı Denizlispor lig maçında ayak bileğinden sakatlanan Baros'un bugün gerçekleştirilen antrenman sonrasında yapılan kontrolünde Sivasspor maçında oynayamayacağı anlaşılınca kafileye alınmadı.

Sarı kırmızılı takımda Baros'un yanı sıra dünkü antrenmanda sakatlanan genç oyuncu Aydın Yılmaz, sakatlığı süren Lincoln da Sivasspor maçında forma giyemeyecek. Uzun süren sakatlığı iyileşen ve Denizli maçı kadrosuna alınan fakat oynama şansı bulamayan Linderoth'un da Sivas'daki hava şartları ve zemin göz önüne alınarak riske edilmeyerek Sivasspor kafilesine dahil edilmediği öğrenildi.

Kaynak: DHA