1. 02.02.2009, 19:39 Mesaj #1456
    Cevap: #15 Milan Baros

Doruk Özyer, post: 88044 Nickli Üyeden Alıntı

Oynamaması aslında iyiydi ama Nonda ve Ümit formda olsaydı.

Nonda attığı gol ile kendine gelecektir.
  2. 02.02.2009, 19:40 Mesaj #1457

Umut Yaşar, post: 88110 Nickli Üyeden Alıntı

Nonda attığı gol ile kendine gelecektir.

Bende öyle düşünüyorum.İnşAllah gelir.
  3. 03.02.2009, 13:41 Mesaj #1458

Açıkcası attığı golle beni çok şaşırttı müthiş vurdu gerçekten maçın 90 dakikasını izleyemediğim için bilemiyorum tam performansını umarım bugünde golünü atar!
  4. 03.02.2009, 13:51 Mesaj #1459

Sinan Arslan, post: 88773 Nickli Üyeden Alıntı

Açıkcası attığı golle beni çok şaşırttı müthiş vurdu gerçekten maçın 90 dakikasını izleyemediğim için bilemiyorum tam performansını umarım bugünde golünü atar!

Yani yine çok iyi oynamadı ama golden sonra ölü toprağı üzerinden atmıştır diye umuyoruz.
  5. 03.02.2009, 21:45 Mesaj #1460

İyi hoş adam da lincoln olmadan hic bir işe yaramaz gitsin lincoln su takımdan baroş biter takım biter ancak

su takımda lincolnden sonra sen gelirsin baroş adam gibi oynadıgında gercekten bir yıldızsın yok öyle oynamadıgın zamanlarda zaten vasatsın
  6. 03.02.2009, 21:47 Mesaj #1461

Targutay Sabancı, post: 89721 Nickli Üyeden Alıntı

İyi hoş adam da lincoln olmadan hic bir işe yaramaz gitsin lincoln su takımdan baroş biter takım biter ancak

su takımda lincolnden sonra sen gelirsin baroş adam gibi oynadıgında gercekten bir yıldızsın yok öyle oynamadıgın zamanlarda zaten vasatsın

Doğru bi tespit
  7. 03.02.2009, 21:50 Mesaj #1462

Targutay Sabancı, post: 89721 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar da degil hocam adamın kalitesi belli Arda ilede anlaşıyor yeterki önüne biri top atsın anında yazar affı yok,zaten golcu dediginde öle olur orta sahadan top alıp gol atan adam zaten bizde olmaz Barça'da filan olur
  8. 03.02.2009, 21:52 Mesaj #1463

Caner Akdemirci, post: 89738 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar da degil hocam adamın kalitesi belli Arda ilede anlaşıyor yeterki önüne biri top atsın anında yazar affı yok,zaten golcu dediginde öle olur orta sahadan top alıp gol atan adam zaten bizde olmaz Barça'da filan olur

Baroşun su huyu iyi her mac mücadele ediyor

ancak bazı maclarda görüyorumki baroş hakikaten çeklerin yıldızı baroş

bi bakıyorumki tanınmıyor ancak ben avrupada güveniyorum iyice alıstı takıma

da nereye kadar baroşla tek forvetimiz var yaserde nonda da ümit de ancak altayda oynarlar bize

yıldızlar gerek biz galatasarayız boru degiliz haksızmıyım ya anlamıyorum takımda tek forvetmi olur dogru düzgün
  9. 03.02.2009, 21:57 Mesaj #1464

Targutay Sabancı, post: 89749 Nickli Üyeden Alıntı

Baroşun su huyu iyi her mac mücadele ediyor

ancak bazı maclarda görüyorumki baroş hakikaten çeklerin yıldızı baroş

bi bakıyorumki tanınmıyor ancak ben avrupada güveniyorum iyice alıstı takıma

da nereye kadar baroşla tek forvetimiz var yaserde nonda da ümit de ancak altayda oynarlar bize

yıldızlar gerek biz galatasarayız boru degiliz haksızmıyım ya anlamıyorum takımda tek forvetmi olur dogru düzgün

Malesef bizim gibi bir takımda tek forvet olması olmaz ama bu kimsenin suçu degil

Yönetim geçen sene iyi oynayan ve onlarla şampiyon oldugumuz Nonda ve Ümit'in bu kadar kötü olabilecegini tahmin edemedi ki kimsenin bekledigi birşey degildi,artık sene sonuna kadar idare edicez
  10. 03.02.2009, 22:01 Mesaj #1465

Caner Akdemirci, post: 89758 Nickli Üyeden Alıntı

Malesef bizim gibi bir takımda tek forvet olması olmaz ama bu kimsenin suçu degil

Yönetim geçen sene iyi oynayan ve onlarla şampiyon oldugumuz Nonda ve Ümit'in bu kadar kötü olabilecegini tahmin edemedi ki kimsenin bekledigi birşey degildi,artık sene sonuna kadar idare edicez

Ben kendim azmı kötüledim su forumda nondayı renkdaş?

Herkesle dövüştüm sen nondaya kötü diyorsun dediler

simdi millet adamlara demedigini bırakmıyor

ve onlar yöneticiler

ileriyi görücekler

Kral hakanı yolluyolarsa ganalı nondayı hayli hayli yollamaları gerekirdi zaten sinyal veriyordu ben bitiyorum diye ama 2 sene uzattık sacma bir hareketti diye düsünüyorum yoksa pazardaki karpuzcuyu oturtalım o koltuga bişey degişmezdi
  11. 03.02.2009, 22:04 Mesaj #1466
  12. 03.02.2009, 22:04 Mesaj #1467

Targutay Sabancı, post: 89767 Nickli Üyeden Alıntı

Ben kendim azmı kötüledim su forumda nondayı renkdaş?

Herkesle dövüştüm sen nondaya kötü diyorsun dediler

simdi millet adamlara demedigini bırakmıyor

ve onlar yöneticiler

ileriyi görücekler

Kral hakanı yolluyolarsa ganalı nondayı hayli hayli yollamaları gerekirdi zaten sinyal veriyordu ben bitiyorum diye ama 2 sene uzattık sacma bir hareketti diye düsünüyorum yoksa pazardaki karpuzcuyu oturtalım o koltuga bişey degişmezdi

Sezon başı iyiydi kupa maçı steua maçları filan iyi oynadı sonra yönetim balıklama gibi atladı kontrat işine ne olduysa ondan sonra oldu

O saatten sonra iş işten geçmiş oldu
  13. 03.02.2009, 22:04 Mesaj #1468

Doruk Özyer, post: 89771 Nickli Üyeden Alıntı

Geçen seneki Nonda'yı yöneticiler yollasaydı herkes isyan ederdi.

Biz sözleşmeyi bu sene uzattık
  14. 03.02.2009, 22:06 Mesaj #1469

Targutay Sabancı, post: 89767 Nickli Üyeden Alıntı

Kral hakanı yolluyolarsa ganalı nondayı hayli hayli yollamaları gerekirdi zaten sinyal veriyordu ben bitiyorum diye

Targutay Sabancı, post: 89773 Nickli Üyeden Alıntı

Biz sözleşmeyi bu sene uzattık

Hakan'ı bu sene yollamadığımız için geçen sene sezon bitince Nonda yollanmalıydı diye anladım.
  15. 03.02.2009, 22:10 Mesaj #1470

Doruk Özyer, post: 89771 Nickli Üyeden Alıntı

Geçen seneki Nonda'yı yöneticiler yollasaydı herkes isyan ederdi.

O gecen seneydi. Galatasarayin forvetinde oynuyosan gol atmak zorundasin.