1. 23.03.2012, 22:08 Mesaj #4891

Ogulcan Kayalı, post: 4196303 Nickli Üyeden Alıntı

Acayip ağır,sürekli kademe hataları yapıyor,hiç hücuma çıkmıyor+bindirme yapmıyor,defansif özellikleri de yeterli değil ofansif özellikleri de.Onun dışında iyi.

Hakani en son ne zaman izledin?
  2. 23.03.2012, 22:10 Mesaj #4892
    Cevap: #22 Hakan Balta

Hakan Türkiye'nin en iyi sol beki bana kalırsa (yerli olarak)

Belki ileride Hasan Ali yerini alabilir,

Lig için yeterli ama CL'de sıkıntı yaratabilecek bir oyuncu.
  3. 23.03.2012, 22:14 Mesaj #4893

Melih Açıkgöz, post: 4196310 Nickli Üyeden Alıntı

Hakani en son ne zaman izledin?

Son sivas maçı dahil bütün maçlarda .Ligde iyi bi Galatasaray da sırıtmıyo olabilir ama Şampiyonlar liginde hallaç pamuğuna çevirirler.
  4. 23.03.2012, 22:21 Mesaj #4894

Hakan Balta her türlü yetersizdir savunması iyi falan değil takıma + olarak katabileceği hiçbir şey yok.
  5. 23.03.2012, 22:33 Mesaj #4895

formda degilken orta falan yapamiyor

formdayken butun gucuyla kaleciye dogru abaniyor

sayamadim kac pozisyonda kalecinin kucagina ortaladigini

formda oldugunun gostergesi
  6. 23.03.2012, 22:41 Mesaj #4896

Ogulcan Kayalı, post: 4196323 Nickli Üyeden Alıntı

Son sivas maçı dahil bütün maçlarda .Ligde iyi bi Galatasaray da sırıtmıyo olabilir ama Şampiyonlar liginde hallaç pamuğuna çevirirler.

Cok fazla ileri cikamiyor,cunku hakan yetenekli degilki. Adamin yapabilecegi maksimum sey bu. Son bi iki haftada hucuma cikiyor artik. Cunku savunma hattimiz ebou semih ujfa hakan. Eskiden ebour ujfa semih hakan seklinde oynuyorduk. Eboue zaten surekli gelip gidiyordu. Yaninda olan ujfada oraya girip kademesini kapatiyordu. Ama Hakan ciktigi zaman semih yetersiz kaliyodu. Ama simdi. Eboue zaten gidip geliyor. Hakan cciktigi zamanda ujfa sola kayiyor. Kadikoyde Fenere attigi 2 gol kendini sevdirtmeye yeter. Eger CL icin iyi bir sol kanat alinirsa Hakan cok siritmaz. Ondeki yardim eder defansif anlamda, yanindada ujfa var cok fazla sorun olmaz. Zaten ortayi filanda o oyuncu yapar. Komple bi oyuncu almamiz lazim. Keita gibi bi sol kanat. Cunku Keita kanati bitiriyordu. Kanat oynayan oyuncu defansa yardim etmekten cikamiyordu ve iptal. Bek ise Keitadan yedigi calimlarla futbola kusuyordu. Bindirme filan yapamiyordu,o donem orda oynayan sabri bu yuzden bu kadar hata yapmiyordu. Cunku uzerine kimse gelmiyordu.

Hakandan iyi bir Turk solbek yok. En azindan ayaga iyi pas yapiyor.
  7. 23.03.2012, 23:06 Mesaj #4897

Melih Açıkgöz, post: 4196379 Nickli Üyeden Alıntı

Cok fazla ileri cikamiyor,cunku hakan yetenekli degilki. Adamin yapabilecegi maksimum sey bu. Son bi iki haftada hucuma cikiyor artik. Cunku savunma hattimiz ebou semih ujfa hakan. Eskiden ebour ujfa semih hakan seklinde oynuyorduk. Eboue zaten surekli gelip gidiyordu. Yaninda olan ujfada oraya girip kademesini kapatiyordu. Ama Hakan ciktigi zaman semih yetersiz kaliyodu. Ama simdi. Eboue zaten gidip geliyor. Hakan cciktigi zamanda ujfa sola kayiyor. Kadikoyde Fenere attigi 2 gol kendini sevdirtmeye yeter. Eger CL icin iyi bir sol kanat alinirsa Hakan cok siritmaz. Ondeki yardim eder defansif anlamda, yanindada ujfa var cok fazla sorun olmaz. Zaten ortayi filanda o oyuncu yapar. Komple bi oyuncu almamiz lazim. Keita gibi bi sol kanat. Cunku Keita kanati bitiriyordu. Kanat oynayan oyuncu defansa yardim etmekten cikamiyordu ve iptal. Bek ise Keitadan yedigi calimlarla futbola kusuyordu. Bindirme filan yapamiyordu,o donem orda oynayan sabri bu yuzden bu kadar hata yapmiyordu. Cunku uzerine kimse gelmiyordu.

Hakandan iyi bir Turk solbek yok. En azindan ayaga iyi pas yapiyor.

Hasan Ali daha iyi. Kimse yok savunması kötü cart curt demesin Balta'nın savunması ve hücumu çok kötü. Balta iyi oynayan bir takımda nötr bir performans verebilir takıma + katabileceği hiçbir şey yok. Hasan Ali yoksa altyapıdan biri denensin en az Balta kadar oynar zaten. Çağlarda Balta'dan iyi çok sık sakatlanmasaydı hocanın gözüne girerdi takımın en yavaş oyuncusu Riera bile Balta'dan daha iyi oynuyor sol bekte.
  8. 23.03.2012, 23:34 Mesaj #4898

Sercan Sönmez, post: 4196441 Nickli Üyeden Alıntı

Hasan Ali daha iyi. Kimse yok savunması kötü cart curt demesin Balta'nın savunması ve hücumu çok kötü. Balta iyi oynayan bir takımda nötr bir performans verebilir takıma + katabileceği hiçbir şey yok. Hasan Ali yoksa altyapıdan biri denensin en az Balta kadar oynar zaten. Çağlarda Balta'dan iyi çok sık sakatlanmasaydı hocanın gözüne girerdi takımın en yavaş oyuncusu Riera bile Balta'dan daha iyi oynuyor sol bekte.

Bende zaten hakandan 30 metreden fuzeler,muz ortalar,sagdan atip soldan gecmeler beklemiyorum. Dedim zaten yetenekleri kisitli. Hatta serveti kullanalim bekte. Ben sadece gordugumu yazdim. Karar Fatih hocanin. Fatih hocada Hakan Baltadan vazgecmeyecek seneye
  9. 24.03.2012, 14:54 Mesaj #4899

sol beke bir yabancı alıp Hakan Baltayı stoper ve sol beklerde alternatif olarak kullanabiliriz. Böylece Servet ve çağlar gereksizlerinide göndermiş oluruz.
  10. 24.03.2012, 15:06 Mesaj #4900

Hakan'dan iyi türk sol bek yok.O yüzden türk sol bek almak gibi bir aptallık yapmayalım.Alırsak ki alacağız yabancı sol bek alırız.
  11. 24.03.2012, 15:10 Mesaj #4901

Emre Çakır, post: 4197715 Nickli Üyeden Alıntı

Hakan'dan iyi türk sol bek yok.O yüzden türk sol bek almak gibi bir aptallık yapmayalım.Alırsak ki alacağız yabancı sol bek alırız.

Vay ülkemin haline.
  12. 24.03.2012, 15:15 Mesaj #4902

Hasan Ali'ye iyi diyenlerin toplamda 3-4 Kayseri macı bile izlemediğinden eminim.

Hakan'ın cok daha altında bir seviyede Hasan Ali.

Ne yazık ki en iyi yerli sol bek Hakan Balta.
  13. 30.03.2012, 05:25 Mesaj #4903

Hakan Balta en iyi solbekse Türkiyede Türkiyede solbek yok diyelim o zaman, biri iyi geçen kelimeyi kullanmasın bu adamla cümlede please.
  14. 31.03.2012, 20:55 Mesaj #4904

Rahat bir mac cikardi, hucumdada ara sira göründü. Böyle devam Hakan.
  15. 31.03.2012, 20:56 Mesaj #4905