1. 29.10.2009, 04:06 Mesaj #1501
  2. 29.10.2009, 12:46 Mesaj #1502
  3. 29.10.2009, 12:46 Mesaj #1503
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Şut çalışıp azcık vücut yapması lazım. İkili mücadelelerde çok zayıf
  4. 29.10.2009, 20:33 Mesaj #1504

Eksikleri var doğrudur,

ama bardağın dolu taraflarıda var.

Önceki senelere oranla inanılmaz bir gelişim var Aydın da.

Şuan da 11 i zorlayamaz.Ama zamanla o kıvamada geleceğini düşünüyorlar.
  5. 30.10.2009, 08:43 Mesaj #1505

Aydından hiçbir şey olmaz verin bir anadolu takımına da onlarıda sabote etsin.Düşman bir kulüp yok mu verelim aydını?
  6. 30.10.2009, 08:48 Mesaj #1506

ŞERİF VURAL, post: 631514 Nickli Üyeden Alıntı

Aydından hiçbir şey olmaz verin bir anadolu takımına da onlarıda sabote etsin.Düşman bir kulüp yok mu verelim aydını?

Ya kardeşim kusura bakma da sabah sabah girmişsin tüm futbolculara tek tek kötü yorum yapıyorsun felaket tellalı gibi.Biraz kendinize gelin ya.Bu Aydın her izleyenin ''Arda'dan çok daha iyi'' dediği adam değil mi?Rıjkaard bu adamda birşeyler görüyorki oynatıyor.Sezon başındaki Netanya maçında ne kadar istekli oynamıştı.Takımı adeta tek başına sırtlamıştı.Biz bu çoçuğa o hırsı,azmi kazandırırsak nasıl bir yetenek kazanacağımızı biliyormusun?
  7. 30.10.2009, 09:22 Mesaj #1507

Adil Cem EKİNCİ, post: 631516 Nickli Üyeden Alıntı

Ya kardeşim kusura bakma da sabah sabah girmişsin tüm futbolculara tek tek kötü yorum yapıyorsun felaket tellalı gibi.Biraz kendinize gelin ya.Bu Aydın her izleyenin ''Arda'dan çok daha iyi'' dediği adam değil mi?Rıjkaard bu adamda birşeyler görüyorki oynatıyor.Sezon başındaki Netanya maçında ne kadar istekli oynamıştı.Takımı adeta tek başına sırtlamıştı.Biz bu çoçuğa o hırsı,azmi kazandırırsak nasıl bir yetenek kazanacağımızı biliyormusun?

Dostum haklısın da o da biraz hırslı olsun netanya maçından sonra hiç hırs kalmadı. Yetenekli olduğunu bende kabul ediyorum ama maç sırasında suratına bakıyorum bana "dünya yansa umrumda değil" imajı veriyor. Ya iyi oynamasın ama hırslı oynasın bende derimki çocuk çabalıyor bir şeyler yapmak istiyor. Ama ne iyi oynuyor nede çabası var.
  8. 30.10.2009, 09:27 Mesaj #1508

ozgursener, post: 631524 Nickli Üyeden Alıntı

Dostum haklısın da o da biraz hırslı olsun netanya maçından sonra hiç hırs kalmadı. Yetenekli olduğunu bende kabul ediyorum ama maç sırasında suratına bakıyorum bana "dünya yansa umrumda değil" imajı veriyor. Ya iyi oynamasın ama hırslı oynasın bende derimki çocuk çabalıyor bir şeyler yapmak istiyor. Ama ne iyi oynuyor nede çabası var.

Hırssız olduğunu kabul ediyorum.Ama sonuçta bu adam bizim altyapımızdan çıkmış,Rıjkaard'ında gözünden kaçmamış biri.Biz yine oyuncularımıza desteği verelim.Zaten Aydın yine isteksiz olursa sene sonu Rıjkaard gerekeni yapar.
  9. 30.10.2009, 09:33 Mesaj #1509

Adil Cem EKİNCİ, post: 631529 Nickli Üyeden Alıntı

Hırssız olduğunu kabul ediyorum.Ama sonuçta bu adam bizim altyapımızdan çıkmış,Rıjkaard'ında gözünden kaçmamış biri.Biz yine oyuncularımıza desteği verelim.Zaten Aydın yine isteksiz olursa sene sonu Rıjkaard gerekeni yapar.

Altyapıdan çıktı doğru ama ters denklem oluyor o zaman daha da hırslı olması lazım. Yani anlayamıyorum. Biraz hırs olsa şu an sol açık onundu tam kadroda. Uğur Uçarda altyapıdan çıktı maç izlerken onun hırsını görebiliyorum.
  10. 30.10.2009, 13:16 Mesaj #1510

ozgursener, post: 631535 Nickli Üyeden Alıntı

Altyapıdan çıktı doğru ama ters denklem oluyor o zaman daha da hırslı olması lazım. Yani anlayamıyorum. Biraz hırs olsa şu an sol açık onundu tam kadroda. Uğur Uçarda altyapıdan çıktı maç izlerken onun hırsını görebiliyorum.

Aydın'a hırs yüklemek lazım ve biraz fiziğini geliştirmesi lazım. Dokunsam uçacak
  11. 30.10.2009, 14:11 Mesaj #1511

Aydın'ı yolla, Sabri'yi kes, Ayhan'ı sat, Zan'ı gönder, Linde'yu as, Güngör'ü öldür..

Fm de bile bunları yaparsan küme düşersin
  12. 30.10.2009, 14:12 Mesaj #1512

Rijkaard bu kadar üstüne düşüyorsa bir bildiği vardır.
  13. 30.10.2009, 17:39 Mesaj #1513

Ahmet Özgün Güven, post: 632061 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard bu kadar üstüne düşüyorsa bir bildiği vardır.

Evet bildiği şeyi açıklıyorum:Ondan başka oynatacak başka adam yok.
  14. 30.10.2009, 17:43 Mesaj #1514

ŞERİF VURAL, post: 632557 Nickli Üyeden Alıntı

Evet bildiği şeyi açıklıyorum:Ondan başka oynatacak başka adam yok.

Bilader tüm mesajlarında Galatasaraylı oyuncularımıza berbat, gitsin başka takımda oynasın falan vs demişsin.
  15. 30.10.2009, 17:53 Mesaj #1515

adamda teknik var sürat var hızlı düşünebiliyor konsantre oldumu gerçekten çok tehlikeli bir kanat oyuncusu. ama ne varki hırsı ve fiziki yeterliliği zayıf bu yüzden her maç verim alamıyoruz, üzerinde çok duruluyor ama o da bunun farkında olup daha iyi çalışmalı kendini geliştirmeli, bu vurdum duymazlığı devam ederse bi halt olmaz kendisinden bunu bilmesi lazım artık.