1. 09.11.2009, 02:01 Mesaj #1561
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Yahu Aydın gibi kötü bir futbolcu için birbirinizi yemişsiniz Yapmayın etmeyin, Aydın 1-2 sene sonra Büyükşehir Belediyeye satılır gider. Herkes rahatlar
  2. 21.11.2009, 19:14 Mesaj #1562

Aydın'da da h1n1 bulunmuş diye duyum aldım.Umarım bu illetten kurtulur klüptekiler.
  3. 27.11.2009, 00:11 Mesaj #1563

Aydında kendini bir gösteremedi kiralansın anadoludan bir takıma formanın değerini anlasın.
  4. 27.11.2009, 00:15 Mesaj #1564
  5. 27.11.2009, 00:16 Mesaj #1565

Baris Arslan, post: 681761 Nickli Üyeden Alıntı

Bi Pedroya bak, bir de bizim Aydina.

Aynen Pedro ne kadar da çok şans buluyor Barçada
  6. 27.11.2009, 00:38 Mesaj #1566

Beyler hep aynı şeyi tartışıyoruz,Aydın çok yetenekli ama altyapısı eksik,madem örnek Pedro,Barcelona altyapısı ile bizim altyapı bir değil,adamlar çocukları 12-13 yaşında kendi futbol sistemlerine alıştırıyorlar,bunlar 1-2 senelik iş değil,ağaç yaş iken demişler,Aydın'ı keşfetmek zor değildir,amaç onu genç takımında yetiştirebilmek,ben yeterince profesyonel bir altyapımızın olduğunu düşünmüyorum,komple yabancı olmalı,mesela Hollandalı bir hoca geldi,bu çok güzel bir gelişme madem bir sistem yaratıyoruz,sistemsiz Türk futbolunda ki adamlardan medet umma,işin ehli Hollanda'dır altyapı olarak,Fr eminim el atacaktır ve G.Saray'a devrimi yapacaktır,Aydın'da karar verme ve heyecan yetisi hala gelişemedi,çünkü o geçmişte öğretilenlerle Fr'nin istekleri arasında sıkışıp kaldı,öğrendiğini istemiyor Rijkaard,görmek istediğini istiyor,haklı da,fakat altyapısının eksik olduğunun da şüphesiz farkında,ben Arda'yı çok istisna tutuyorum,o mükemmel bir yetenek onun gibisi 10.000 çocukta 1 olur,Aydın'ın son şansı Rijkaard,çünkü G.Saray'dan şu halde ayrılırsa kesinlikle B.Asya'ya gider ve hayatı biter...
  7. 27.11.2009, 09:59 Mesaj #1567

Sinan Arslan, post: 681800 Nickli Üyeden Alıntı

Beyler hep aynı şeyi tartışıyoruz,Aydın çok yetenekli ama altyapısı eksik,madem örnek Pedro,Barcelona altyapısı ile bizim altyapı bir değil,adamlar çocukları 12-13 yaşında kendi futbol sistemlerine alıştırıyorlar,bunlar 1-2 senelik iş değil,ağaç yaş iken demişler,Aydın'ı keşfetmek zor değildir,amaç onu genç takımında yetiştirebilmek,ben yeterince profesyonel bir altyapımızın olduğunu düşünmüyorum,komple yabancı olmalı,mesela Hollandalı bir hoca geldi,bu çok güzel bir gelişme madem bir sistem yaratıyoruz,sistemsiz Türk futbolunda ki adamlardan medet umma,işin ehli Hollanda'dır altyapı olarak,Fr eminim el atacaktır ve G.Saray'a devrimi yapacaktır,Aydın'da karar verme ve heyecan yetisi hala gelişemedi,çünkü o geçmişte öğretilenlerle Fr'nin istekleri arasında sıkışıp kaldı,öğrendiğini istemiyor Rijkaard,görmek istediğini istiyor,haklı da,fakat altyapısının eksik olduğunun da şüphesiz farkında,ben Arda'yı çok istisna tutuyorum,o mükemmel bir yetenek onun gibisi 10.000 çocukta 1 olur,Aydın'ın son şansı Rijkaard,çünkü G.Saray'dan şu halde ayrılırsa kesinlikle B.Asya'ya gider ve hayatı biter...

Bencede Sinancim.

Bravo bu yorumun icin
  8. 28.11.2009, 01:27 Mesaj #1568

Sinan kardesim Arda'da, Ugur'da ayni alt yapidan geldi. Bu mazeret olamaz. Bir oyuncu da kabiliyet olucak. Hatirlarsan uzun sure once seninle ufak bir tartismamiz olmustu bu konuda. Bir oyuncu Fener macinda 2 metreden gol kacirabilir, ona zerre laf etmem. Ama bos alanda top surmeyi bile beceremeyen birinden bahsediyoruz. Ben Aydin'la 99 veya 00 senesinde Florya'da beraber top oynamistim. O zaman'dan beri zerre gelisim kaydedememis malesef. Alt yapidan bir umudun olmasini istiyosan, Berkin'i izle
  9. 28.11.2009, 01:31 Mesaj #1569
  10. 28.11.2009, 01:36 Mesaj #1570

Mete Alparslan, post: 684570 Nickli Üyeden Alıntı

Sinan kardesim Arda'da, Ugur'da ayni alt yapidan geldi. Bu mazeret olamaz. Bir oyuncu da kabiliyet olucak. Hatirlarsan uzun sure once seninle ufak bir tartismamiz olmustu bu konuda. Bir oyuncu Fener macinda 2 metreden gol kacirabilir, ona zerre laf etmem. Ama bos alanda top surmeyi bile beceremeyen birinden bahsediyoruz. Ben Aydin'la 99 veya 00 senesinde Florya'da beraber top oynamistim. O zaman'dan beri zerre gelisim kaydedememis malesef. Alt yapidan bir umudun olmasini istiyosan, Berkin'i izle

Hocam öyle de adamlar her sene a takıma yıldız çıkarıyor biz 5 senede 1-2 tane.
  11. 28.11.2009, 01:39 Mesaj #1571

Gelecek sezon Emre, Murat, Serdar ve Berkin'i cikarabilirsek A takima, 5 sene oyuncu cikarmayalim sonra
  12. 28.11.2009, 01:40 Mesaj #1572

Mete Alparslan, post: 684570 Nickli Üyeden Alıntı

Hocam yeteneksiz olan adam Konya'da ki o mucize golü atamaz.Bir yerden sonra olmuyor işte.Neden olmuyor bilmiyorum.Galiba rehavet.
  13. 28.11.2009, 01:50 Mesaj #1573

Mucize dedigin gol ceza sahasinin hemen disindan bir suttan geldi. Onemi buyuk olabilir, ama bununla bir oyuncunun kabiliyetini olcemezsin. Bak benim hala oglu da iyi sut cekiyo, ama o kadar. Gecen bizim takimin antreman macina gotiriyim dedim, hatta bir iki de gol atti uzaktan. Ama gel gelelim adam 2 metre'ye yerden basit bir pas atacagina adamlarin uzerinden topu asirtarak pas atmaya calisiyo. Ben ne diyim daha Yetenek baska sey, kabiliyet baska sey, bunlari ayni keseye koyma.
  14. 28.11.2009, 02:43 Mesaj #1574
  15. 28.11.2009, 02:45 Mesaj #1575