1. 24.12.2009, 10:53 Mesaj #1696
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Berkin ne yaptıki dün maçta Aydın la kıyaslıyorsunuz. Berkin topsuz hiç yoktu.Aydın evet beklenen noktaya gelmedi ama birzdaha sabırlı olabiliriz.Ali bilgini hala kadroda bulunduranlar var.GEREKİRSE TEKRAR KİRALAYALIM AMA SATMAYALIM.sonra gidip anadolu takımlarından vasat oyunculara bir sürü para veriyoruz kadroyu şişiriyoruz.
  2. 24.12.2009, 10:53 Mesaj #1697

Vasatın bile altıydı. Hayır oynayamıyorsun anladık. Bari mücadele et be çocuk!
  3. 24.12.2009, 16:11 Mesaj #1698

aydın + barış + nonda + ayhan

hep beraber el ele takaslarda kullanılmağa...
  4. 24.12.2009, 17:04 Mesaj #1699

Aman ha.. sakin satilmasin !!!

Biraz uzun yazicagim, cünkü kendisine cok deger veriyorum.

Bence yüzyilin yetenegi. Yanlis anlamayin.. yetenek diyorum .. star degil.

O sutunu gördünüzmü... topun kalitesi degisiyor Aydin vurdugu zaman. Biraz Balice benzetiyorum kendini.. sutlari ortalari buram buram kalite kokuyor.

Ama mental bir sorunu var, biraz da cok utangac. Bir forvet oyuncusu icin utangac olmak cok kötüdür, yeteneklerini gösteremez. Hayatta eline gecen firsatlari degerlendirmek biraz yürek ister. Yoksa seneler sonra arkasindan aglarsin, burukluk olur. Keske yapsaydim etseydim dersin. Sadece futbol icin degil, tüm hayat icin gecerli.

Zamani geriye döndüremezsin Aydin, lütfen bize gercek kimligini göster!

Balictede ayni sorun vardi, yoksa Real Madridde hayli hayli oynardi.

Ne bileyim, belki tarzini degistirsin, sac stilini. Yani özgüvenini artirmak icin herseyi denemesi lazim. Belki kendini bulur. Has Aydin olur ve sadece biz degil, tüm dünya hayranlikla izler.
  5. 24.12.2009, 18:04 Mesaj #1700
  6. 24.12.2009, 19:27 Mesaj #1701

Ben bu maçık eleştirmekten yana değilim Aydın'ı. Kanat oyuncusu Aydın. Forvette istediği kadar yırtınsa da birşey yapamaz. Dün de etkisiz olmasını forvette oynamasına bağlıyorum. Nedense hep umudum var Aydın'dan. İstemesem bile kendisini, yani istersem küfür edeyim ama içimde hep bir umut var nedense. Bakalım bekleyip göreceğiz. Büyük ihtimal takasta kullanılır. Yada Rijkaard takımda kalmasını ister. Çünkü sezon başı Kewell'ı bile kesiyordu Aydın o derece oynuyordu iyi başlamıştı sezona. Herneyse olaylar nasıl gelişecek bekleyip göreceğiz.
  7. 24.12.2009, 21:03 Mesaj #1702

Aydın'ı artık eleştirmiyorum, kalitesi, gücü ve hızı belli, topla neler yapabileceği de belli...
  8. 25.12.2009, 02:32 Mesaj #1703

Aydın kesinlikle satılmamalı.

Tamam berbat bir futbolcu şimdilik ama

sahip olduğu ve bizlere sergileyemediği

gizli bir yeteneği var.
  9. 25.12.2009, 11:23 Mesaj #1704

Aydın üzerindeki baskıyı atamadığı için başarısız oluyor bunu daha öncede söyledim

Herkez ondan 2. bi Arda veya Keita olmasını bekliyor

Yönetimin ise kaç senedir neden kiraya vermediğini anlamak zor. Biliyoruz ki Arda Manisa'da ışıldamıştı
  10. 25.12.2009, 12:21 Mesaj #1705

son maç ki istatistik ve performansını katmayalım bence çünkü aydın bir kanat oyuncusu asla bir forvet değil...

ama kanatta oynarkende neler yaptığını yada yapamadığını biliyoruz görüyoruz...
  11. 25.12.2009, 12:51 Mesaj #1706

Can Kaya, post: 736821 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın kesinlikle satılmamalı.

Tamam berbat bir futbolcu şimdilik ama

sahip olduğu ve bizlere sergileyemediği

gizli bir yeteneği var.

Yetenekli tamam.. Ama abi insanda azıcık hırs olur.. Dünyayı ben yarattım edasıyla takılıyor maç içinde.. valla Sabrinin hırsını gördükçe maç içinde daha çok kızıyorum Aydına.
  12. 25.12.2009, 13:45 Mesaj #1707

Aydın Yılmaz, kadroda Keita'yı yedekleyebilecek TEK adamdır. Yani ideal 2. sag acık Aydın'dır. Patlayıcı surati olan sag acık oynayabilecek, Keita dısında, iki oyuncu var:Sabri ve Aydın.

Sabri, Ugur'la birlikte sag bek rotasyonunda olduguna gore. Aydın'ı gondermek demek Keita'nın yedeginin olnanası demek. Kewell da Arda da sag acık oynayamıyor. Oynasalar bile ikisi de agır. Savunma oyuncusu Arda'ya da Kewell'a da rahatlıkla yetişiyor. Keita'nın yaptıgı kanat kosularını sadece Aydın yapabilir.

Takımda zaten kontracı yok. 3 hızlı adam var topu topu : Keita-Sabri-Aydın.

Kesinlikle satılmamalı, kiralanabilir..
  13. 25.12.2009, 19:21 Mesaj #1708

Belediye macinda kontraci Aydin nerdeydi? Abdullah abisine kiyak mi yapiyodu? Birakin bu dusunceleri. Adam daha onundeki topu suremiyo siz hala suratten, kontradan bahsediyosunuz. Hersey surat olsaydi Denis Rommendhal suan Real'de falan oynuyo olurdu. Benim Fifa'da yaptigim gibi.
  14. 25.12.2009, 19:48 Mesaj #1709

Turk oyuncu bulmak bu kadar zorken, harcamak kolay, hayır bu yerlileri gonderen arkadaslara bir soru...

Son 4-5 yılda hangi genç Turk yıldızı formdayken alabildik?

G.Ünal: Peşinden kostuk alamadık, Trabzon aldı, gozden dustukten sonra almaya calısıyoruz.

M.Topuz: Alamayacagımızı bildigimiz için teklif bile vermedik. FB aldı.

Emre B: Aynı parayı verebilsek bize gelirdi Emre veremedik FB aldı.

Servet: Denizlispor'dayken Ümit milli iken istedik FB aldı. FB gonderdi. Sivas'la sozlesmesi bitiyordu. Gozden dusmustu oyle alabildik.

Özer&Wederson(tc) : Alamadık Fb aldı.

Gökdeniz : Cok istedik olmadı.

Sinan Kaloğlu : U-21 de populerken BJK aldı istedik olmadı.

İbrahim Toraman : 81-83 nesli son 10 yılın en iyi U-21 takımından kimi alabildik?

O takımdan...

Volkan Demirel : kartal'dan FB'ye

Okan Koç, Ugur İnceman, Selcuk Sahin, Halil, Hamit, Tuncay, M.Hanefi, Toraman vb... ALAMADIK

Ala ala o takım en az istenilen oyuncuları Suat Usta ve İbrahim Yavuz'u aldık. Su an ikisi de TSL'de dahi oynayamıyor. Ha bir de mevkisinin ne oldugunu hala anlayamadıgım anti-atletik Cihan Haspolatlı.

İsmail Köybaşı'ndan Onder Turacı'ya (cok istedik elimizden aldılar) 3 buyuk içinden YERLİ transferinde en pasif olanıyız. Bir tek Necati'yi hatırlıyorum yakında dönemde populerken bize gelen, C.Uzan sayesindedir belki...

Şimdi zaten az yetişen, ve yetişenin de gelişmedigi Yerli piyasasnda Aydın'ı kaybetmek gereksizdir.
  15. 25.12.2009, 19:55 Mesaj #1710

Mete Alparslan, post: 737811 Nickli Üyeden Alıntı

Belediye macinda kontraci Aydin nerdeydi? Abdullah abisine kiyak mi yapiyodu? Birakin bu dusunceleri. Adam daha onundeki topu suremiyo siz hala suratten, kontradan bahsediyosunuz. Hersey surat olsaydi Denis Rommendhal suan Real'de falan oynuyo olurdu. Benim Fifa'da yaptigim gibi.

Oarsı Danimarka burası Turkiye. Ne yazık ki sanılanın aksine cok yetenekli degiliz. Her sene 10 tane ust duzey genç çıkmıyor yetiştiremiyoruz. Arz yok talep çok yani...

Rommedahl dususe gecti dogru peki o zaan niye hala Ajax kadrosunda bulunuyor, para odeniyor. Alt yapısı meshur Ajax bile yeri geldiginde bile bile lades der. Yabancı kısıtlaması olmasa ya da EU kısıtılmasa tamam ama... Yerli hiçbir