1. 13.02.2010, 10:45 Mesaj #1816
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz (Eskişehirspor'da kiralık)

Berkin Arslan Aydın'dan daha yetenekli.
  2. 13.02.2010, 10:50 Mesaj #1817

aydın iyi diyorsunuzda. adam istikrarsız biz bu adamın 1 maç oynayıp 5 maç sahada gezinmesini mi izleyeceğiz???
  3. 13.02.2010, 10:52 Mesaj #1818

Kiralik sozlesmesi biter bitmez imha edilmeli, kesinlikle edilmeli.
  4. 13.02.2010, 13:14 Mesaj #1819

Hayri Cund, post: 914068 Nickli Üyeden Alıntı

Kiralik sozlesmesi biter bitmez imha edilmeli, kesinlikle edilmeli.

Zaten opsiyonlu verilmiş. Eskişehir'de de aynı mızmızlığı devam ederse Eskişehir'e bedavaya verelim. :p
  5. 13.02.2010, 13:40 Mesaj #1820

Aydın bence şanssız bir futbolcu.

Yaşadığı bir büyük sakatlık dışında küçük küçük çok sayıda sakatlık yaşadı. Mesela 2 hafta oynadı, 3. hafta tam iyi oynarken sakatlandı. 3 maç sonra döndü. 2 maç oynadı tekrar sakatlandı. Bu şekilde çok sayıda sakatlık onun bir türlü güçlenememesine yol açtı. Azcık da sahada umursamaz bir tavır sergileyince bir anda formasının kıymetini bilmeyen futbolcu konumuna düştü. Oysa 15 maç-20 maç üst üste oynayabilse ben Aydın'ın da sahada çabalar bir görüntü vereceğine eminim. Umarım Eskişehir'de bu aşamayı kaydeder. Çünkü hem tekniği iyi, hem çok çabuk hızlanabilen bir oyuncu. İstediğimiz aşamayı kaydederse hakkaten çok etkili bir silah olur.

Aydın'ı sevmeyen taraftara gelince hadi Elano'yu geçtim adamın bir kariyeri var ama şu foruma geldiğim günden beri Emre Güngör sağlamsa bu takımın defansına yazılacak ilk isimdir diyorum ve o yüzden bu lafı etme hakkını kendimde görüyorum, 2 maçta iyi oynadı diye Emre Güngör'e düzülen methiyeler iyi oynasın Aydın'a da yapılacaktır. Ondan şüphem yok. Emek vermeyi bilmiyoruz. İstiyoruz ki hep hazıra konalım. Alt yapı demek bir kere emek demektir. Ama herkes istiyo ki altyapıdan sorunsuz, bir anda takımı değiştirecek, hazır futbolcu gelsin. Öyle bir sistem yok dünyada. Xavi de, İniesta da büyük emekle yetişti. Herkes Messi değil. Arda yıllarca kiralık gitti. En önemlisi Cristiano Ronaldo. Portekiz'deki geçmişini katmıyorum sadece Alex Ferguson 2 sene uğraştı takıma katkı sağlar hale getirmek için şu an dünyanın en iyi 2 oyuncusundan biri olan adamı. Aydın'a dönersek tüm çabalarımıza rağmen kaybolur gidebilir ya da çok iyi bir oyuncu olabilir. Ama eğer istediğimiz, iskeleti alt yapıdan gelen adamlarla oluşmuş, eksik mevkileri de az sayıda ama öz diye tabir ettiğimiz isabetli transferlerle kapatılmış bir takımsa azcık emek verip acı çekicez. Yoksa öteki türlü yürüse işler her takım bunu yapar altyapı takımı olurdu. Alışmışız bir şeyleri çabalamadan elde etmeye, çünkü hiç daha fazlasını elde etmek için kendimizi sıkacak kalınlıkta enseye sahip olmamışız. Bari bırakın da sahip olanlar çabalasın. En kötü şöyle düşünün, kadroda Aydın'ın adının olmasının size bir zararı yok. İstediklerinizle, amaçlarınızla yaptıklarınız ve mentaliteniz uyumlu olmazsa asla sonuç alamazsınız. Ya da bırakıcaz tüm bunları, dicez ki biz Chelsea'yiz. Neyse parası verir alırız. Tabi eğer yapabiliyorsak...
  6. 17.02.2010, 14:30 Mesaj #1821

Şükürler olsun.Bu adamın ayrılacağı günü iple çekiyordum.

Darısı Barış , Servet , Sarp 'ın başına.
  7. 17.02.2010, 14:35 Mesaj #1822

Rubar Kızıl, post: 924247 Nickli Üyeden Alıntı

aYdin konusuna katilmiYorum

ama digerlerine aYhan ve gökhan z ekleme isterim
  8. 17.02.2010, 14:51 Mesaj #1823

Rubar Kızıl, post: 924247 Nickli Üyeden Alıntı

vallahi al benden de o kadar hatta aydın için adak bile adadım gitsin diye ayrıca geçen rıza çalımbay çok komedi bi cümle kurdu radyonun birinde aydın hazır ama sakat bu ne demek ya
  9. 28.02.2010, 23:44 Mesaj #1824

Bugün Eskişehir'de oynamış ilk defa.Golün asisti Aydın'dan.
  10. 02.03.2010, 21:40 Mesaj #1825

Çok ümitliydim ama olmadı,hayatının geri kalanında başarılar.Bir daha döneceğinide düşünmüyorum.
  11. 07.03.2010, 17:53 Mesaj #1826

Ben Aydın'ın son bir şans daha bulacağını düşünüyorum. Çünkü altyapıdaki planlanan hıza ulaşmış olmadığımız için yılda 3-4 oyuncu çıkartıyoruz. Ve Aydın gibi oyuncuların da yedek oturması sorun olmayacağı için bir şans daha tanınır...

Önümüzdeki yıl Oğuz Sabankay için son kez ümitliyim.. Bu hafta oynadı Sivas maçında 75. dk'da girdi 90+3'te ikinci sarıdan kırmızı kart gördü. Çok şey yapmayı çalışıınca bocalıyor insan. O da bunu yaşadı. Güzel bir pası vardı gol olacaktı. Akın son anda çıkardı..

Umarım yaz kampına çağırılır önümüzdeki yıl ve kendini Rijkaard'a ispatlar..

Yeni oyuncumuz Musa tipinde bir oyuncu orta sahada iyi bir alternatif olabilecek kapasitede..
  12. 07.03.2010, 18:23 Mesaj #1827

eskişehir'de ilk 11 oynuyor.. bu ona iyi gelebilir belki.. geçen hafta eskişehir'in attığı tüm gollerde imzası vardı.. 70-75 dk kadar oyunda kalmıştı..
  13. 07.03.2010, 20:12 Mesaj #1828
  14. 07.03.2010, 20:15 Mesaj #1829

S. Serhat Türkel, post: 974085 Nickli Üyeden Alıntı

Bize gol atsın isterim.

15. 07.03.2010, 20:47 Mesaj #1830

S. Serhat Türkel, post: 974085 Nickli Üyeden Alıntı

Bize gol atsın isterim.