1. 27.12.2008, 14:55 Mesaj #211
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Onu kiralik verdiginde kanatta kimi oynatmayi planliyorsun kewell ve ardanin yedegi olarak? Kanatta aydin kadar etkili 3. bi futbolcu yok takimimizda

Yabancilara destek verdigimiz kadar birazda kendi futbolcularimiza versek ne güzel olur dimi
  2. 27.12.2008, 14:56 Mesaj #212

Yusuf Tekgül, post: 45683 Nickli Üyeden Alıntı

Aydin suan A Takimda en vasat futbolcu,M.Güven bile bence ondan daha iyi.

Ciddi misin?Bakalım daha neler göreceğiz.
  3. 27.12.2008, 15:07 Mesaj #213

Burak İlhan Sözgen, post: 45895 Nickli Üyeden Alıntı

Ciddi misin?Bakalım daha neler göreceğiz.

Şaka yapmıştır diye umuyoruz
  4. 27.12.2008, 20:12 Mesaj #214

Caner Akdemirci, post: 45919 Nickli Üyeden Alıntı

Şaka yapmıştır diye umuyoruz

Şaka yapmamış olma ihtimali olmamalı.
  5. 28.12.2008, 17:31 Mesaj #215

M.yıldıza karşılık yarım sezon kiralık olarak bile göndersek gitmemeli,önde

olduğumuz maçlarda sonradan oyuna girip ne kadar hareketlilik getirdiğini

görüyoruz,kesinlikle gönderilmemeli...
  6. 29.12.2008, 00:07 Mesaj #216
    aydin gitmesin yaa

ama tabiki kendisini gelistirmek istiyorsa ve forma sansi bulmak istiyorsa sivasa gitsin derim.

ama koruyorum ki aydini sivasa kiralarsak onun futbol hayitini bitirmis oluruz, kaybolup gider aydin....hepsi kendi istegine bagli
  7. 29.12.2008, 00:16 Mesaj #217

Aydın kiralık kesinlikle gitmeli. Bu sene bu takımda oynayamayacağı gözüküyor. Oynayarak kendini geliştirmesi lazım. Sivasspor dogru bir tercih.
  8. 29.12.2008, 01:47 Mesaj #218

Yusuf Tekgül, post: 45683 Nickli Üyeden Alıntı

Aydin suan A Takimda en vasat futbolcu,M.Güven bile bence ondan daha iyi.

:eek::rolleyes:

Aydın kesinlikle takımda kalmalı
  9. 29.12.2008, 01:59 Mesaj #219

Nazik bir oyuncu Aydın. Güçlenmesi için daha çok çalışıp, bir kaç yıl daha geçmesi gerekiyor.
  10. 29.12.2008, 02:23 Mesaj #220

Aydın'ı vermeyin

Skibbe'in , Aydın'ın kiralanmasına onay vermediği öğrenildi. Genç futbolcunun, Mehmet'e karşılık Sivas'a kiralanması gündeme gelirken, Alman hocanın, "Kesinlikle vermeyin. Arda gibi bir yıldız olma yolunda. Ben ona güveniyorum'' dediği ve yöneticilerin de geri adım attığı ifade edildi.

Fotomaç...
  11. 29.12.2008, 11:45 Mesaj #221

"Bu sene de şampiyon olacağız"

Galatasaray'ın genç futbolcusu Aydın Yılmaz, Süper Lig'in ilk yarısını iyi bir şekilde tamamladıklarını ve şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını söyledi.

DHA'ya açıklamalarda bulunan Sarı-kırmızılı futbolcu Aydın, geçtiğimiz sezonda yaşadığı sakatlıklardan tamamen kurtulduğunu ve oynadığı her maçın, performansını biraz daha arttırdığını söyledi.

Genç futbolcu şöyle konuştu:

"Geçen sezon çok önemli sakatlıklar geçirdim. Fakat bu sezon sakatlıklardan kurtulduğumu düşünüyorum. Sadece maçlarda aldığım darbelerden dolayı sakatlıklar vardı. Bunun dışında her şeyin benim açımdan güzel geçtiğini düşünüyorum. Karşılaşmalarda biraz daha süre bulursam daha iyi yerlere geleceğime inanıyorum."

Lige kötü bir başlangıç yaptıklarını fakat, ilk yarının sonlarına doğru liderle aralarındaki puan farkını kapatarak, şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olduğunu vurgulayan Aydın, "Ligin ilk haftalarında deplasmanda oynadığımız maçlarda kötü sonuçlar alıyorduk. Bu da liderle aramızdaki puan farkının açılmasına neden oldu. Fakat ligin ilk yarısının sonlarına doğru liderle aramızdaki puan farkını azalttık ve şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduk. Bu sene de şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Çok çalışıyoruz ve ligin son haftalarına doğru kendimize olan güvenimizde gelmişti. Tam bir takım olmaya başlamıştık" dedi.

UEFA Kupası'nda Bordeaux ile karşılaşacak olan Galatasaray'ın, iyi bir kura çektiğini ifade eden genç futbolcu, "Ligde gösteremediğimiz başarıyı UEFA Kupası'nda gösteriyoruz. Güzel bir kura çektiğimizi düşünüyorum. Bu turu da geçersek, azimle ve inançla gerisinin geleceğine inanıyorum" diye konuştu.

Aydın Yılmaz, basında sıkça yer alan hakem hatalarıyla ilgili olarak ise, "Hakem hatalarının önüne geçileceğine pek inanmıyorum. Çünkü, hakemlerde bir insan ve hata yapması normal. Ancak, çok bariz hatalar yapılıyor. Bunun üzerinde çalışmaları gerekli" şeklinde konuştu.

Genç futbolcu son olarak, teknik direktör Michael Skibbe'ye yapılan eleştirilere katılmadığını belirterek, hocasına çok saygı duyduğunu ve her şeyin zamanla daha da güzel olacağına inandığını sözlerine ekledi.

29.12.2008

Kaynak: DHA
  12. 29.12.2008, 12:42 Mesaj #222
  13. 29.12.2008, 12:48 Mesaj #223

Aydın Sivas'a gidip pişse fena olmaz.. Kadroya giremiyor bizde zaten.. Oynadıkça form tutar bi oyuncu... Seneye ultra-advanced olarak geri alırız... Sivas'ın yıldızı olur zaten..
  14. 29.12.2008, 13:35 Mesaj #224

Yaser Alparslan Serkan Kurtulus gibi oyuncularla birlikte sezonun ikinci yarısında kesinlikle kiralanmasını dusundugum genç yıldız adayımız.

Bu saydıgım oyuncular ilk devre kaç dakika sure alabilmişler. Kiralamak oyuncuların gelişimi için daha faydalı olur.
  15. 29.12.2008, 14:46 Mesaj #225

kewelldan lincolnden ardadan bişiler öğrenir diye umduğum ancak yanıldığım speedy gonzalez..