1. 30.12.2008, 15:48 Mesaj #241
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Aydın'ın kalması çok iyi oldu.M.Yıldız için Aydın gibi futbolcu verilmez.
  2. 31.12.2008, 02:57 Mesaj #242

Aydın’ı verin Arda gibi yapayım

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Galatasaray’ın genç oyuncusu Aydın’ı çok beğendiğini söyledi, "Onunla çalışmak isterim. Kapımız kendisine açık. Ben onu Arda Turan ayarına getirip, kulübüne geri gönderirim" dedi.

GALATASARAY’ın genç yıldızı Aydın Yılmaz’ı, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun yere göğe sığdıramadı. Mehmet Yıldız transferinde kiralık olarak kırmızı beyazlı forma için adı geçen genç oyuncuyu kadrosunda görmeyi çok istediğini dile getiren Uygun, "Aydın genç ve geleceği parlak bir oyuncu. Oyun gibi bir futbolcuyu takımımda görmek isterim. Yıldız futbolcu yerine Aydın gibi genç bir ismi alarak uzun vadeli büyük işler gerçekleştirip, onu futbol dünyamıza kazandırmak bana gurur verir. Kendisi Sivasspor forması giymek isterse kapımız açık. Ben onu Arda Turan ayarına getirip, takımına gönderirim" diye konuştu.

Biz ondan yararlanırız

Başkanları Mecnun Odyakmaz ile yaptıkları toplantıda Mehmet Yıldız’ın satılması halinde Galatasaray’dan ilk istediği oyuncunun Aydın olduğunu da dile getiren Uygun, şöyle devam etti:

"Mehmet ile yollarımız ayrılırsa bizim yüzde elli gücümüz azalır. Ama genç Aydın’ı alırsak takımın gücü yüzde 60’a çıkar. Ben heyecan duyacak, başarıya aç oyuncularla birlikte olmak istiyorum. Bunların başında da Aydın geliyor. Onu çok beğeniyorum. Galatasaray kendisinden yararlanamıyorsa, biz ondan yararlanmak isteriz. Onu sağlam ve daha bilinçli bir Aydın olarak buradan uğurlarız. Benim Sivasspor’da daha yapacak çok işim var. Türk futbolunda takımımla ve yetiştirdiğim oyuncularla bir yerlere gelmek peşindeyim."

Hürriyet.
  3. 31.12.2008, 12:24 Mesaj #243
  4. 31.12.2008, 13:22 Mesaj #244
  5. 01.01.2009, 14:52 Mesaj #245

Aydın'ın ligin 2.yarısında bulacağı şansları daha iyi değerlendirmesi gerekiyor o sıradan bir oyuncu değil farklı yetenekleri var ama sıradanlaşabilir buda çok üzer onu destekleyenleri...!!!
  6. 01.01.2009, 14:56 Mesaj #246

Kewell sakatlandiginda cift forvet yerine sag kanatta Aydinla cikmaliydi Skibbe ama yapmadi.. Sans bulamiyorki cocukcagiz
  7. 01.01.2009, 15:02 Mesaj #247

Skibbe buraya bakıyorsan Aydın'ı mutlaka oynat.Aralıksız oynarsa 10 milyon euro'ya kadar kazancı olur.
  8. 01.01.2009, 15:16 Mesaj #248

Numan Yilmaz, post: 52682 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell sakatlandiginda cift forvet yerine sag kanatta Aydinla cikmaliydi Skibbe ama yapmadi.. Sans bulamiyorki cocukcagiz

Nonda'yı kazanmak uğruna yapıyo.
  9. 01.01.2009, 15:19 Mesaj #249

Bi futbolcu kazanmak icin digerini harciyor o zaman.. Yazik Aydinda gazetelere röportaj vermisti Kewell in sakatliginda ilk 11 de cikacagini düsündügü icin.. Ama tersi oldu
  10. 01.01.2009, 15:21 Mesaj #250

AYDIN NIN kalmasına cook sevindim hep soyluyorum bence Aydın mukemmel bir oyuncu artık ona yetenek demek yanlıs olur cunku buyudu bizim kucuk Aydın değil o ve artık bunun herkes farkına varmalı ozelliklede Skibbe
  11. 01.01.2009, 15:23 Mesaj #251

Numan Yilmaz, post: 52719 Nickli Üyeden Alıntı

Bi futbolcu kazanmak icin digerini harciyor o zaman.. Yazik Aydinda gazetelere röportaj vermisti Kewell in sakatliginda ilk 11 de cikacagini düsündügü icin.. Ama tersi oldu

Ne yapsın adamcağız 15 kişimi çıkalım sahaya Aydın'ı koyacaksan, ya Kewell'ı, ya Arda'yı yada Nonda'yı keseceksin... Hatta Nonda'yı kessen dahi Aydın'a yer kalmıyor, ki Linderoth döndü... Aydın forma giymek istiyorsa, ne kadar istediğini idmanlarda göstermek zorunda.. Neden Kewell'ı oynatmayıp Aydın'ı oynatalım?.. Bunun cevabını ancak Aydın verebilir..
  12. 01.01.2009, 15:23 Mesaj #252

Numan Yilmaz, post: 52719 Nickli Üyeden Alıntı

Zaten çıkmalıydıda.Sonuçta o maçlarda Aydın oynasa daha farklı olabilirdi herşey.Neyse abi umarım Skibbe Aydın'ın farkına varır.
  13. 01.01.2009, 15:25 Mesaj #253

Emir Satriani, post: 52731 Nickli Üyeden Alıntı

Ne yapsın adamcağız 15 kişimi çıkalım sahaya Aydın'ı koyacaksan, ya Kewell'ı, ya Arda'yı yada Nonda'yı keseceksin... Hatta Nonda'yı kessen dahi Aydın'a yer kalmıyor, ki Linderoth döndü... Aydın forma giymek istiyorsa, ne kadar istediğini idmanlarda göstermek zorunda.. Neden Kewell'ı oynatmayıp Aydın'ı oynatalım?.. Bunun cevabını ancak Aydın verebilir..

Kewell - Aydın kıyaslanamaz!
  14. 01.01.2009, 15:26 Mesaj #254

Aydın'ın işi çok zor Kewell ileşene kadar kendini göstermeli ondan sonra forma şansı çok azalacak
  15. 01.01.2009, 15:26 Mesaj #255

Emir Satriani, post: 52731 Nickli Üyeden Alıntı

Kardesim biz Kewell sakat iken Aydinin ilk 11 de oynamasi gerektigini söylüyoruz.. Sadece Muhalefet olmak icin yazma.. Önce bi anlamayi dene biz ne tartisiyoruz diye