1. 13.03.2011, 19:08 Mesaj #2581
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Ahmet Aydin sorumluluk aliyor demissin

Sana hic yakis tiramadim

Hickimse Aydina sorumluluk aliyor diyemez

Adam elinde olsa sahayi kazip icine saklanacak

niye cevap vermiyosun
  2. 13.03.2011, 19:16 Mesaj #2582

Hayri F. Cund, post: 2259599 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet Aydin sorumluluk aliyor demissin

Sana hic yakis tiramadim

Hickimse Aydina sorumluluk aliyor diyemez

Adam elinde olsa sahayi kazip icine saklanacak

niye cevap vermiyosun

Adam gibi konuşucaksak cevap veririm. Bu maç için konuşuyorum sadece. Yetenekleri el verdikçe sorumluluk aldı. Ben Aydın'dan iyi bir yedek olacağını söylüyorum sadece. Aslında Aydın'ın şu durumuna da üzülüyorum. Anadolu'ya gitse, Mehmet Güven gibi başarılı olabilir belki. Şimdi istediğinizi söyleyin. '' Zaaa xD '' vs. diyip yorumumla dalga geçebilirsiniz, gocunmam ben. İyi forumlar...
  3. 13.03.2011, 19:17 Mesaj #2583

Taraftarda revizyona hazır bir mentalite yokki. Nasıl yapacaksın. bugün Aydın'ı yollarsın yarın işler düzelmez, sonra vay efendim Aydın'ı niye gönderdin geleceği vardı der bu maçı örnek gösterir.

Ey gidi ey...
  4. 13.03.2011, 19:21 Mesaj #2584

Ahmet Kaydan, post: 2259642 Nickli Üyeden Alıntı

Adam gibi konuşucaksak cevap veririm. Bu maç için konuşuyorum sadece. Yetenekleri el verdikçe sorumluluk aldı. Ben Aydın'dan iyi bir yedek olacağını söylüyorum sadece. Aslında Aydın'ın şu durumuna da üzülüyorum. Anadolu'ya gitse, Mehmet Güven gibi başarılı olabilir belki. Şimdi istediğinizi söyleyin. '' Zaaa xD '' vs. diyip yorumumla dalga geçebilirsiniz, gocunmam ben. İyi forumlar...

Zaaa xd diyen yok iyi oku
  5. 13.03.2011, 20:18 Mesaj #2585
  6. 13.03.2011, 20:57 Mesaj #2586

Bir hikaye anlatırlar bu olaya çok uygun.Kızın bir tanesi evlenmiş yıllar sonra köyüme gideyim,ailemi çok özledim,köyümü göreyim diye yola çıkar ve köye varmadan önce bir tanıdıkla karşılaşır ve köyü sorar.Ne var ne yok diye.Ona babasının köy muhatarı olduğunu anlatırlar oda başlar ağlamaya.Sorarlar niye ağlıyorsun diye.Baban muhtar olmuş sevinmen lazım sen ağlıyorsun derler.Oda anlatır niye ağladığını.Demek ki bizim köyde adam kalmamışta babamı muhtar yapmışlar der.İşte bizimki de o mesele.Ağlamamız lazım.Takımda adam kalmamış.Takımın en iyi oyuncusu Aydınsa...
  7. 13.03.2011, 20:58 Mesaj #2587

bence sag acikta kesinlikle kazimdan daha yararli bir mac cikardi
  8. 13.03.2011, 21:43 Mesaj #2588
  9. 13.03.2011, 21:44 Mesaj #2589
  10. 14.03.2011, 13:34 Mesaj #2590

hani sık sık kullanılan bir söz var ya futbol otoritelerince ''saman alevi''.Bu maç iyi olsa ne yazar Aydın bu takıma yeterli katkıyı sağlayamaz.Alpaslan Erdem giderken de kıyamet koparıldı , kabul gidince sakatlık da yaşadı ama şu anki durumu görüyoruz.Biz biraz evindeki eşyaya kıyıp da atamayan ev hanımı gibi olduk Galatasaray forması çok ağır geliyor.
  11. 14.03.2011, 13:52 Mesaj #2591

Neden hala tartışma konusu olur anlamış değilim gerçekten.Ne bekleniyor ?
  12. 14.03.2011, 14:05 Mesaj #2592

aydin in en büyük problemi galiba beyinde, adam 10 macta en yüksek tek iki mac iyi oynuyor sonra kaybolluyor. Cidden bu adamda yetenek filan olmasa, bunlari yapamaz, ama kafa olarak hic de hazir degil ,bu yastan sonra da olamaz.
  13. 14.03.2011, 14:35 Mesaj #2593

Seni Galatasaray'a kim musallat etti? Senin gibi futbolcu düşman başına. Resmen 1 kişi eksik oynuyoruz. Her maç dua ediyorum, gol atmasın diye. Hele sezon sonuna yakın hiç atmasın! Ruh araki bulasın. Ruhunu kaybetmiş beden ile sahaya çıkıyor her zaman. Tanrım biz taraftarlar ne günah işledik, ne kusur eyledik Aydın' ı başımıza musallat ettin. At de atılmaz kal de kalınmaz...çattık belaya. Son hafta bir gol daha atıp gelecek sezonu garantiler!
  14. 14.03.2011, 18:29 Mesaj #2594

ŞERİF VURAL, post: 2260286 Nickli Üyeden Alıntı

Bir hikaye anlatırlar bu olaya çok uygun.Kızın bir tanesi evlenmiş yıllar sonra köyüme gideyim,ailemi çok özledim,köyümü göreyim diye yola çıkar ve köye varmadan önce bir tanıdıkla karşılaşır ve köyü sorar.Ne var ne yok diye.Ona babasının köy muhatarı olduğunu anlatırlar oda başlar ağlamaya.Sorarlar niye ağlıyorsun diye.Baban muhtar olmuş sevinmen lazım sen ağlıyorsun derler.Oda anlatır niye ağladığını.Demek ki bizim köyde adam kalmamışta babamı muhtar yapmışlar der.İşte bizimki de o mesele.Ağlamamız lazım.Takımda adam kalmamış.Takımın en iyi oyuncusu Aydınsa...

İbretlik bir hikaye kardişim.
  15. 15.03.2011, 00:44 Mesaj #2595

ŞERİF VURAL, post: 2260286 Nickli Üyeden Alıntı

''bi tane palyaço varmış, bu palyaço herkesi güldürürmüş ama kendisi hiç gülmezmiş. bir gün doktora gitmiş, doktor şurada bir palyaço var o seni güldürür demiş. o da demiş o da benim''

bu daha iyi kardeşim bence.