1. 01.01.2009, 15:26 Mesaj #256
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Numan Yilmaz, post: 52739 Nickli Üyeden Alıntı

Kardesim biz Kewell sakat iken Aydinin ilk 11 de oynamasi gerektigini söylüyoruz.. Sadece Muhalefet olmak icin yazma.. Önce bi anlamayi dene biz ne tartisiyoruz diye

Emir Satriancılar Nerede!
  2. 01.01.2009, 15:28 Mesaj #257

Kessin Nondayii.. Aydin saha icinde Nonda ya nazaran daha cok sey veriyor takima.. Depar atiyor, top sürüyor, Nonda gibi önüne biri ciktigi zaman hemen afedersin kicini dönmüyor
  3. 01.01.2009, 15:29 Mesaj #258

Numan Yilmaz, post: 52739 Nickli Üyeden Alıntı

Kardesim biz Kewell sakat iken Aydinin ilk 11 de oynamasi gerektigini söylüyoruz.. Sadece Muhalefet olmak icin yazma.. Önce bi anlamayi dene biz ne tartisiyoruz diye

Kewell sakatken Aydın oynuyor zaten Numan.. Sağ kanat boşken, Aydın'ın oynamadığını nerde gördün?.. Ayrıca Kewell yorulunca Aydın zaten giriyor oyuna... Aydın, Kewell yerine ilk 11'de başlamak istiyorsa, bunun için neler yapabileceğini Skibbe'ye göstermek zorunda.. Yoksa forma şansı yok... Kısa ve öz...
  4. 01.01.2009, 15:32 Mesaj #259

Emir Satriani, post: 52749 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell sakatken Aydın oynuyor zaten Numan.. Sağ kanat boşken, Aydın'ın oynamadığını nerde gördün?.. Ayrıca Kewell yorulunca Aydın zaten giriyor oyuna... Aydın, Kewell yerine ilk 11'de başlamak istiyorsa, bunun için neler yapabileceğini Skibbe'ye göstermek zorunda.. Yoksa forma şansı yok... Kısa ve öz...

Hangi maclarda oynadi ya Kewell yokken? Sayarmisin bana.. Hangi maclarda ilk 11 de cikti?
  5. 01.01.2009, 15:39 Mesaj #260

Numan Yilmaz, post: 52750 Nickli Üyeden Alıntı

Hangi maclarda oynadi ya Kewell yokken? Sayarmisin bana.. Hangi maclarda ilk 11 de cikti?

Tam hatırlamıyorum.. Eskisehir maçında oynadı sanırsam.. İlk 11'de başladığı yok gibi... Anladığım kadarıyla, sen Aydın'ın ilk 11'de başlamasını istiyorsun...

Peki bana kimi kesmen gerektiğinden haber ver ozaman ?...

......................Sanctis..................... .....

.................................................. .......

..Sabri(Barış)..Meira....Servet(Emre)....Hakan(V olkan)..

.................................................. ........

..............Linderoth(Guven)--Ayhan(Topal)........

.................................................. .............

.................Kewell........Lincoln..........Ar da.....

.................................................. .............

...............................Baros(Nonda)....... ........

bu kadroda Kewell oynamasa dahi, Aydın'la ilk 11'de başlamak için çekişecek bir sürü adam var... Barış var örneğin.. Sağ kanat.. Uğur uçar dönecek 2 aya kadar... Dediğim gibi, Aydın idmanlarda yeterli olduğunu kanıtlarsa başlar ilk 11'de.. Onun dışında, Kewell'ın yedeği olarak kalır hep, oda tek forvet sisteminde oynadığımız zaman...
  6. 01.01.2009, 15:47 Mesaj #261

Aydın'ın futbol mantalitesi iyi bence,ancak son kararlarını iyi veremiyor.Şut çekmesi gereken yerde adam çalımlıyor,adam çalımlayacağı yerde ise şut çekiyor bazen.

Kewell,Lincoln çok şey öğretecektir ona.
  7. 01.01.2009, 15:47 Mesaj #262

Ohoo sen taa Eeskisehir macina gittin..

Ben Kewell in son sakatlandigi maclari kastediyorum.. Mesela, Genclerbirligi, Besiktas.. Hangisinde oynadi? Genclerbirligi macinda sonradan girdi 80. dakikada o kadar.. Kewell yoktu bu iki macta..

Su an Linderoth da yok Ugurda yok kardesim.. O yüzden bana o iki futbolcuyu örnek vererek aciklama yapman cok gereksiz olmus..

Barisa gelince, bir Aydin olamaz baris.. Tamam kosuyor pres yapiyor ama hücuma etkiisi bir Aydin kadar degil! Onlar Baris Ayhan Topal ön libero icin kendi aralarinda cekissinler.. Sag kanatta Kewell(Arda) dan sonra ilk oynayacak futbolcuu Aydindir bana göre.. Tek forvet cikilir Nonda otursun, kulübede
  8. 01.01.2009, 15:49 Mesaj #263
  9. 01.01.2009, 15:53 Mesaj #264

Neden gereksizki? Arkadasa aciklama yapiyorum, gerci o direniyor anlamamakta olsun, ben insani görevimi yapiyorum
  10. 01.01.2009, 15:56 Mesaj #265

Numan Yilmaz, post: 52770 Nickli Üyeden Alıntı

Ohoo sen taa Eeskisehir macina gittin..

Ben Kewell in son sakatlandigi maclari kastediyorum.. Mesela, Genclerbirligi, Besiktas.. Hangisinde oynadi? Genclerbirligi macinda sonradan girdi 80. dakikada o kadar.. Kewell yoktu bu iki macta..

Su an Linderoth da yok Ugurda yok kardesim.. O yüzden bana o iki futbolcuyu örnek vererek aciklama yapman cok gereksiz olmus..

Barisa gelince, bir Aydin olamaz baris.. Tamam kosuyor pres yapiyor ama hücuma etkiisi bir Aydin kadar degil! Onlar Baris Ayhan Topal ön libero icin kendi aralarinda cekissinler.. Sag kanatta Kewell(Arda) dan sonra ilk oynayacak futbolcuu Aydindir bana göre.. Tek forvet cikilir Nonda otursun, kulübede

Arda'yı asla sağ tarafta oynatma yanlısı diğilim gerçekten... Arda'nın maksimum verim verdiği yer sol açık.. Ayrıca bende Nonda'yla çift forvet oynamaktansa Aydın'ı oynatmayı tercih ederim.. Tabiki.. Çok süratli ve enerjik bir futbolcu.. Ancak, çok deneyimsiz.. Forma şansı bulamadığı içinde deneyim kazanamıyor... Artık kendini göstermekten başka şansı yok... Ama Barış'ada asla bir Aydın olamaz deme, Barış çok mücadele eden ve top hakimiyeti iyi olan bir futbolcu.. Çok faydalı bir çocuk.. Dediğim gibi, Aydın'ın çok çalışması lazım...
  11. 01.01.2009, 16:00 Mesaj #266

Barış ve Aydın'ın yetenekleri farklı kıyaslama yapmayın bence renkdaşlar.
  12. 01.01.2009, 16:00 Mesaj #267

Baris a kötü demiyorum ben yanlis anlasilmasin.. Demek istedigim Arda veya Kewell sakatlanirsa yerlerine ilk oynatilacak futbolcu Aydindir diyorum.. Rahatlikla ilk 11 de oynayabilecegini düsünüyorum.. Saha icinde tecrübeye ihtiyaci var..
  13. 01.01.2009, 19:06 Mesaj #268

Numan Yilmaz, post: 52787 Nickli Üyeden Alıntı

Baris a kötü demiyorum ben yanlis anlasilmasin.. Demek istedigim Arda veya Kewell sakatlanirsa yerlerine ilk oynatilacak futbolcu Aydindir diyorum.. Rahatlikla ilk 11 de oynayabilecegini düsünüyorum.. Saha icinde tecrübeye ihtiyaci var..

konus Numan Abi her konuda sana katiliyorum.
  14. 01.01.2009, 20:08 Mesaj #269

Barışla-Aydın ı kıyaslamak Lincoln ile Arda yı kıyaslamak gibi birşey.Barışın gerçek mevkisi ortasahanın ortası Aydın ın mevkiside sağ açık.İkisininde birbirinden çok farklı özellikleri var bu yüzden onları kıyaslamak hata olur...
  15. 01.01.2009, 21:19 Mesaj #270