1. 01.01.2009, 21:21 Mesaj #271
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Doruk Özyer, post: 53182 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın büyük bir yıldız olacak eminim.

Yeteneklerine söylenecek söz yok ama Aydın'ın artık süre bulduğu maçlarda daha etkili oynaması lazım,2.yarıda daha çok forma şansı bulan ve daha iyi bir Aydın bekliyorum...!!!
  2. 01.01.2009, 22:09 Mesaj #272

Fatih Kurt, post: 53070 Nickli Üyeden Alıntı

Barışla-Aydın ı kıyaslamak Lincoln ile Arda yı kıyaslamak gibi birşey.Barışın gerçek mevkisi ortasahanın ortası Aydın ın mevkiside sağ açık.İkisininde birbirinden çok farklı özellikleri var bu yüzden onları kıyaslamak hata olur...

Aydin ile Barisi kiyaslamiyorum! Emir Satriani isimli üye Aydinin forma kapmasi icin Barislada rekabete girmesi gerektigini söyledii.. Bende ikisinin kiyaslanamayacagini belirtiyiorum.. Barisin forma icin cekisecegi kisiler Ayhan dir Topaldir Linderothdur. Ama Aydin degildir..

Aydin, Kewell ve Ardanin ilk yedegidir. Onu söylemeye calisiyorum
  3. 01.01.2009, 22:10 Mesaj #273

Numan Yilmaz, post: 53265 Nickli Üyeden Alıntı

Aydin ile Barisi kiyaslamiyorum! Emir Satriani isimli üye Aydinin forma kapmasi icin Barislada rekabete girmesi gerektigini söyledii.. Bende ikisinin kiyaslanamayacagini belirtiyiorum.. Barisin forma icin cekisecegi kisiler Ayhan dir Topaldir Linderothdur. Ama Aydin degildir..

Aydin, Kewell ve Ardanin ilk yedegidir. Onu söylemeye calisiyorum

Konuya balıklamadan dalmaktan kaynaklanıyor Abi sen sinirini bozma
  4. 01.01.2009, 22:12 Mesaj #274

Sinanim sunlara bisi söyle beni kizdirmasinlar yoksa biliyosun neler olacagini
  5. 01.01.2009, 22:13 Mesaj #275

Numan Yilmaz, post: 53270 Nickli Üyeden Alıntı

Sinanim sunlara bisi söyle beni kizdirmasinlar yoksa biliyosun neler olacagini

Sakin Abi olur böyle...!!!
  6. 02.01.2009, 00:23 Mesaj #276

En iyi futbolcu tipi hızlı ve calım yetenegi var bir de sutları daha kaliteli olsa aydın Türkiye'nin en büyük yıldızı olur cünkü Messi ile aynı özelliklere sahip olur cünkü Messi dünyanın en iyi futbolcusudur
  7. 02.01.2009, 17:03 Mesaj #277

Targutay Sabancı, post: 53446 Nickli Üyeden Alıntı

En iyi futbolcu tipi hızlı ve calım yetenegi var bir de sutları daha kaliteli olsa aydın Türkiye'nin en büyük yıldızı olur cünkü Messi ile aynı özelliklere sahip olur cünkü Messi dünyanın en iyi futbolcusudur

Müthiş açıklama. Aydın'ın son vuruşlarını mutlaka geliştirmesi lazım.
  8. 02.01.2009, 17:05 Mesaj #278

Doruk Özyer, post: 53948 Nickli Üyeden Alıntı

Müthiş açıklama. Aydın'ın son vuruşlarını mutlaka geliştirmesi lazım.

Aydın'ın sadece karar verebilme yeteneği eksik yoksa kumaş bulunmaz hint kumaşı
  9. 02.01.2009, 17:06 Mesaj #279

Aydın jesus navasa benziyor oyun karakteri olarak tek temennim inş oyunuda benzer
  10. 02.01.2009, 17:10 Mesaj #280

Oyunu okumayı,tek pas yapmayı ve nerde ne yapacagını bilmesi lazım..

Kısaca mental olarak hazırlamak gerekir.
  11. 02.01.2009, 17:20 Mesaj #281

Murat KILIÇ, post: 53961 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın jesus navasa benziyor oyun karakteri olarak tek temennim inş oyunuda benzer

Evet tarzları aynı ama inşallah birgün onun gibi hatta ondan daha iyi bir futbolcu olur...!!!
  12. 02.01.2009, 17:24 Mesaj #282
  13. 06.01.2009, 12:52 Mesaj #283

AYDIN YİNE SAKATLANDI

Sezonun ilk yarısın çoğunlukla sağlık ekibiyle tedavi sürecinde geçiren genç yıldız tatilden döndükten sonra ilk çalışmada yine sakatlandı.

Genç futbolcumuz Aydın Yılmaz yine sakatlandı. Sezonun ilk yarısın çoğunlukla sağlık ekibiyle tedavi sürecinde geçiren genç yıldız tatilden döndükten sonra ilk çalışmada yine sakatlandı. Aydın Yılmaz'ın çekilen mr testinde adalesinde aşırı zorlanma tespit edildi ve takımla antrenman yapamayacağı belirlendi. Genç futbolcu sezonun ilk yarısında olduğu ikinci yarıya da yine sağlık ekibi ile mesaisini sürdürmeye başladı.

Kaynak: DHA
  14. 06.01.2009, 12:53 Mesaj #284

Aydin Yilmaz, post: 58929 Nickli Üyeden Alıntı

AYDIN YİNE SAKATLANDI

Sezonun ilk yarısın çoğunlukla sağlık ekibiyle tedavi sürecinde geçiren genç yıldız tatilden döndükten sonra ilk çalışmada yine sakatlandı.

Genç futbolcumuz Aydın Yılmaz yine sakatlandı. Sezonun ilk yarısın çoğunlukla sağlık ekibiyle tedavi sürecinde geçiren genç yıldız tatilden döndükten sonra ilk çalışmada yine sakatlandı. Aydın Yılmaz'ın çekilen mr testinde adalesinde aşırı zorlanma tespit edildi ve takımla antrenman yapamayacağı belirlendi. Genç futbolcu sezonun ilk yarısında olduğu ikinci yarıya da yine sağlık ekibi ile mesaisini sürdürmeye başladı.

Kaynak: DHA

15. 06.01.2009, 12:56 Mesaj #285