1. 27.02.2012, 01:02 Mesaj #3316
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Baris Goktas, post: 4109028 Nickli Üyeden Alıntı

ama şöyle bişey var. enginin kalitesi belli. bazı şeyleri başarmış. trabzondada iyi oynuyordu. sorunu disiplinsizligiydi. ama yigitin ben manisadayken ulan negüzel oynuyor diyemedim.

Aslında Yiğit Manisa'dayken ben ulan ne güzel oynuyor dedim ama,Manisa'nın zaten uyguladığı oyun tarzı kapanıp rakibine üstüne çektikten sonra kontralarla işini bitirmesiydi,maçları bol gollü geçti hep.Yiğit böyle maçlarda geniş alanlar bulup süratiyle çok etkili oluyordu.

Zaten gol kralı olmuş Makakula'nın süre almamasının sebebi bu oyun planı.Reyiz keşke Kayseri'ye dönsede Amrabat'la coşsa
  2. 27.02.2012, 01:09 Mesaj #3317

Baris Goktas, post: 4109028 Nickli Üyeden Alıntı

ama şöyle bişey var. enginin kalitesi belli. bazı şeyleri başarmış. trabzondada iyi oynuyordu. sorunu disiplinsizligiydi. ama yigitin ben manisadayken ulan negüzel oynuyor diyemedim.

olay orada değil.Engin geldiğinde forumu insanlar bir tek ateşe vermemişti. Yiğit'e söylenenlerin 2 misli vardı ogün çoğunluk hoca ya sallıyordu bu alınır mı neyine güveniysun sen değil tanrı gelse bu adamı adam edemez diye.Eeee sonra ne oldu hepimiz ağzımızı yaya yaya yayvan yayvan ne topcu beaa ne oyuncu beaaa diyoruz.Yani sonunda iyi transfer çıktı mı çıktı.İşte sıkıntı burada başlıyor iyi transfer çıkınca özellıkle bazı ısımler burada mutlaka baskası aldı diyor alınan oyuncu kötü çıktıysa olayı hocanın egosuna transfer yapamamsına bağlıyor.Ayıı şey neco da da oldu antep maçı öncesine kadar sallanıyordu bune diye adam gol attı alan unutuldu hemen.

Engin hakkında helal olsun o cocuktan hoca bu verimi alıyor demedi kimse şimdiye kadar engin çıkıp "Performansım hocadan hocaya değişiyor"demesine rağmen.

Edit.Hoca da çıkıp demedimi Sercan lar Yiğitler geleceğimiz için zaten ha diyince bişey beklemiyorum diye.Adam şakiri olcan ve yiğiti istedi yiğit alındı.
  3. 27.02.2012, 01:13 Mesaj #3318

Osman Uzdu, post: 4109074 Nickli Üyeden Alıntı

olay orada değil.Engin geldiğinde forumu insanlar bir tek ateşe vermemişti. Yiğit'e söylenenlerin 2 misli vardı ogün çoğunluk hoca ya sallıyordu bu alınır mı neyine güveniysun sen değil tanrı gelse bu adamı adam edemez diye.Eeee sonra ne oldu hepimiz ağzımızı yaya yaya yayvan yayvan ne topcu beaa ne oyuncu beaaa diyoruz.Yani sonunda iyi transfer çıktı mı çıktı.İşte sıkıntı burada başlıyor iyi transfer çıkınca özellıkle bazı ısımler burada mutlaka baskası aldı diyor alınan oyuncu kötü çıktıysa olayı hocanın egosuna transfer yapamamsına bağlıyor.Ayıı şey neco da da oldu antep maçı öncesine kadar sallanıyordu bune diye adam gol attı alan unutuldu hemen.

Engin hakkında helal olsun o cocuktan hoca bu verimi alıyor demedi kimse şimdiye kadar engin çıkıp "Performansım hocadan hocaya değişiyor"demesine rağmen.

valla ben enginle neco gelsin dedim dedigin gibi ben en son neconun gelceklerini söyleyince millet biranda sinirlendi. bende burda bence necati yararlı olur hemde takımı tanıyor demiştim. cok insan var öyle. ben olcanıda cok istemiştim. trabzona gitti. şimdiki gözdem yerli falcao muhammed demir. keşke onu alabilsek. antep inşallah düşerde ucuza alırız
  4. 27.02.2012, 01:19 Mesaj #3319

Baris Goktas, post: 4109099 Nickli Üyeden Alıntı

valla ben enginle neco gelsin dedim dedigin gibi ben en son neconun gelceklerini söyleyince millet biranda sinirlendi. bende burda bence necati yararlı olur hemde takımı tanıyor demiştim. cok insan var öyle. ben olcanıda cok istemiştim. trabzona gitti. şimdiki gözdem yerli falcao muhammed demir. keşke onu alabilsek. antep inşallah düşerde ucuza alırız

özet geçiyim adı kötü bir futbolcu alınır başlarda bekleneni veremez hoca aldı olur hoca bilmiyor olur.alınan oyuncu iyi çıkar o aldı bu aldı olur bunu genede hocadan haz etmeyen kişiler söyler.bak göreceksin yiğit t e de aynı olay olacak bugün hocanın hatası diyenler yarın Abdurrahim A. aldı geldi hoca şakiriyi istemişti olcanı istemişti diyecekler tıpkı Engin ve diğerlerinde olduğu gibi adamın adı bir kez bile anılmadı yahu Engin gibi adamı 900 bin euroya getirdi istedi ama hocanın adı daha bikez anılmadı.

neyse öyle işte
  5. 27.02.2012, 01:30 Mesaj #3320

Osman Uzdu, post: 4108981 Nickli Üyeden Alıntı

Yiğit için birazdaha sabır.Hoca da isterdi çokdaha iyisi gelsin ama domuzdan bunu koparabildi.

Gerçi 2 3 hafta sonra iyi oynamaya başlasa ya da 1 yıl sonra hocanın adı anılmaz Abdurrahim A. aldı geldi denir ya onuda ozaman görürüz tıpkı öve öve bitiremediğimiz engini alıp güvenip formayı verdikten sonra hocanın adını bile anmadığımız gibi.

Hoca elestirilmez degil Osman. Dikkat ediyorum, en ufak bir elestiride amansizca hocayi savunma moduna geciyosun. Buna gerek yok. Hoca yenerken de yenilirken de destek ciktim, hala da cikiyorum ve cikacagim. Senelerdir burada Enginin transfer edilmesi icin basliklar aciyodum. Al sana bitanesi:

https://www.gscimbom.com/forum/2009-...in-baytar.html

Engin transfer oldugunda bu forumda olumlu karsilayan 2 kisi oluysa biri bendim. Peki kim aldirdi bu adami? Fatih hoca. Kim onu bugun ki kivamina getirdi? Fatih hoca. O zaman kredi kime gidiyor? Fatih hocaya. Bunu zaten kabul etmeyen art niyetlidir. Yigit transferi hocanin basarisizligidir. Bunu kabul etmemek zaafliktir. Elalem Olcanlari alip daha ilk haftadan itibaren yararlanmaya baslarken, biz transfer ettigimiz adami kullanmak yerine senelerdir bir baltaya sap olamamis Aydini oynatma durumunda kaliyoruz. Sence neden? Hoca Aydini kazanmaya mi calisiyor yoksa Yigiti yetersiz mi buluyor? Cevap gayet net. Gelmeden evvel istemiyordum. Ama geldikten sonra ilk yazdigim mesaj hala orada duruyor. Yani alakam olmayan seylerle bana ithamda bulunman gereksiz ve sacma.

Cok acik soyluyorum, hoca Aydin'dan biseyler cikarabilir ama Yigittin hic birsey olmaz. Kimsede kusura bakmasin. Herseyiyle ovdugumuz Fatih hocayi kotu bir transferinden dolayi elestirmemek bana gore degil. Isteyen her sartta pohpohlar, dedigim gibi bana gore degil.
  6. 27.02.2012, 01:45 Mesaj #3321

Mete Alparslan, post: 4109176 Nickli Üyeden Alıntı

Hoca elestirilmez degil Osman. Dikkat ediyorum, en ufak bir elestiride amansizca hocayi savunma moduna geciyosun. Buna gerek yok. Hoca yenerken de yenilirken de destek ciktim, hala da cikiyorum ve cikacagim. Senelerdir burada Enginin transfer edilmesi icin basliklar aciyodum. Al sana bitanesi:

https://www.gscimbom.com/forum/2009-...in-baytar.html

Engin transfer oldugunda bu forumda olumlu karsilayan 2 kisi oluysa biri bendim. Peki kim aldirdi bu adami? Fatih hoca. Kim onu bugun ki kivamina getirdi? Fatih hoca. O zaman kredi kime gidiyor? Fatih hocaya. Bunu zaten kabul etmeyen art niyetlidir. Yigit transferi hocanin basarisizligidir. Bunu kabul etmemek zaafliktir. Elalem Olcanlari alip daha ilk haftadan itibaren yararlanmaya baslarken, biz transfer ettigimiz adami kullanmak yerine senelerdir bir baltaya sap olamamis Aydini oynatma durumunda kaliyoruz. Sence neden? Hoca Aydini kazanmaya mi calisiyor yoksa Yigiti yetersiz mi buluyor? Cevap gayet net. Gelmeden evvel istemiyordum. Ama geldikten sonra ilk yazdigim mesaj hala orada duruyor. Yani alakam olmayan seylerle bana ithamda bulunman gereksiz ve sacma.

Cok acik soyluyorum, hoca Aydin'dan biseyler cikarabilir ama Yigittin hic birsey olmaz. Kimsede kusura bakmasin. Herseyiyle ovdugumuz Fatih hocayi kotu bir transferinden dolayi elestirmemek bana gore degil. Isteyen her sartta pohpohlar, dedigim gibi bana gore degil.

Senın öyle bir başlığın olduğunu biliyorum defalarca okudum o konunu.destek çıkıyorum demişsin ama ben görmedm alakasızca kiralıklardan kurulu 2002 takımını kendi egosundan dağıttı diyende sensin daha üst üste 2 maç oynamamış Yiğit'e başarısız transfer diyende.Ki evet lafım sanaydı ancak sadece sana değildi maç başlığında adamlar gol yememizi bekliyor adama sallamk için yeneriz haftalarca kimse hocadan bahsetmez yenılırız hatta berabere kalırız anında adama sallanmaya baslanır.Necati'yi oyundan çıkarması eleştirilir yanlıştır evet ama Baros'u alarak oynu tekrar çevirmesi konusulmaz.

Yiğit transferinde daha adam geleli 1 ay olmadan oynamadan yanlış transfer diye lanse edilir hocanın hatası denir yahu adam geleli 1 ay olmuş 1 ay üstelik bu adama ve sercana bunlar geleceğin oyuncuları demiş olcan ve şakiri istekleride olmamıştır. ama Engin gibi ya da diğer aldırdığı yararlı oyuncular söz konusu olunca adamın adı anılmaz bu hep böyle.Allah aşkına okadar oyuncu aldırıldı bu yıl hangisinde hocanın hakkı verildi?Bukadar zor şartta bşeyler yapıldı başa oynandı istediği esas adamlar alınmamasına rağmen adam bir şekilde lider oldu daha hakını veren (sürekli hocayı eleştirenler) görmedim

Hoca tabiki eleştirilmez değil elbette eleştirilir başlığına gir hocanın bende eleştirdim önceki 2 haftada ama alakasız bir şekilde oratada fol yok yumurta yokken eleştirmek buna göz yummakda bana göre değil işte saygı duyarım ama göz yumamam.Bu sadece Fatih Hoca için değil Skibbe den Rijkaard a Hagi'ye Feldkamp'a kadar benim için öyleydi.
  7. 27.02.2012, 01:55 Mesaj #3322

Mesela bide şu var hoca servet ve gökhan sakatlanmasa semih'e, riera cezalı olmasa emre'ye forma vermezdi denir.ama sormazlar neden bunların yerine başka oyuncu aldırmadı ya da kendisinden öncekiler gibi neden kiralık yollmadı bu gençleri Emre'yi neden 1 maç son 10 dk 1 maç kadro dısı bırakmadı neden ikisine birden güvenip fener maçında görev verdi ve formayı birdaha almadı bunları hiç sormazlar varsa yoksa hoca onları tesadüfen oynattı tesadüfen kazandı.
  8. 27.02.2012, 02:00 Mesaj #3323

Osman Uzdu, post: 4109260 Nickli Üyeden Alıntı

Senın öyle bir başlığın olduğunu biliyorum defalarca okudum o konunu.destek çıkıyorum demişsin ama ben görmedm alakasızca kiralıklardan kurulu 2001 takımını kendi egosundan dağıttı diyende sensin daha üst üste 2 maç oynamamış Yiğit'e başarısız transfer diyende.Ki evet lafım sanaydı ancak sadece sana değildi maç başlığında adamlar gol yememizi bekliyor adama sallamk için yeneriz haftalarca kimse hocadan bahsetmez yenılırız hatta berabere kalırız anında adama sallanmaya baslanır.Necati'yi oyundan çıkarması eleştirilir yanlıştır evet ama Baros'u alarak oynu tekrar çevirmesi konusulmaz.

Yiğit transferinde daha adam geleli 1 ay olmadan oynamadan yanlış transfer diye lanse edilir hocanın hatası denir yahu adam geleli 1 ay olmuş 1 ay üstelik bu adama ve sercana bunlar geleceğin oyuncuları demiş olcan ve şakiri istekleride olmamıştır. ama Engin gibi ya da diğer aldırdığı yararlı oyuncular söz konusu olunca adamın adı anılmaz bu hep böyle.Allah aşkına okadar oyuncu aldırıldı bu yıl hangisinde hocanın hakkı verildi?Bukadar zor şartta bşeyler yapıldı başa oynandı istediği esas adamlar alınmamasına rağmen adam bir şekilde lider oldu daha hakını veren (sürekli hocayı eleştirenler) görmedim

Hoca tabiki eleştirilmez değil elbette eleştirilir başlığına gir hocanın bende eleştirdim önceki 2 haftada ama alakasız bir şekilde oratada fol yok yumurta yokken eleştirmek buna göz yummakda bana göre değil işte saygı duyarım ama göz yumamam.Bu sadece Fatih Hoca için değil Skibbe den Rijkaard a Hagi'ye Feldkamp'a kadar benim için öyle.

Dediklerinin cogu benimle alakasiz seyler. Lucenin 2001 degil ama 2002 kadrosunu dagittigini her firsatta soyluyorum cunku dagitti. Daha iyilerinin vaatleri verildi falan beni hic baglamaz. O kadroda kotu sartlarda takimi sirtlamis cok iyi yabancilar vardi. Analizlerini seninle uzun uzun yapmistik hatta. O konuda fikrimi degistiremez kimse. Hocaya sallamak icin firsat arayanlarin ise Galatasaraylilikla bir ilgisi yok. Lafta Galatasaraylilar. Yine beni alakadar etmeyen kisiler. Yigit transferi olmadan Yigite salladigima gore, kotu oynayinca usturayla gitmem kadar dogal birsey olamaz. Takima duzenli olarak katki saglamaya baslayana kadarda sallarim. Tekrar dikkatini cekiyorum, geldiginde pohpohlayip sonradan elestirenlerden degilim. Bunu yaptigimda cok nadirdir, Lincoln gibi. Ben en bastan fikrimi belirttim. Turgut, Yigit ve Olcan olmak uzere 3 secenek vardi ve hoca gitti en kotusunu aldi. Bunun aksini kanitlayacak hic bir veri yok suana kadar.

Son kez soyluyorum, hocanin uzerine toprak atilmis takimimiza tekrardan can vermis olmasi Yigit transferindeki basarisizligini ortbas etmez.
  9. 27.02.2012, 02:03 Mesaj #3324

Osman Uzdu, post: 4109305 Nickli Üyeden Alıntı

Mesela bide şu var hoca servet ve gökhan sakatlanmasa semih'e, riera cezalı olmasa emre'ye forma vermezdi denir.ama sormazlar neden bunların yerine başka oyuncu aldırmadı ya da kendisinden öncekiler gibi neden kiralık yollmadı bu gençleri Emre'yi neden 1 maç son 10 dk 1 maç kadro dısı bırakmadı neden ikisine birden güvenip fener maçında görev verdi ve formayı birdaha almadı bunları hiç sormazlar varsa yoksa hoca onları tesadüfen oynattı tesadüfen kazandı.

Hoca takimi tanidikca hatalarini duzeltti ve takim rayina oturdu. Ibb maci tam bir facia yonetim sergilemisti. O gun elestirimizi yaptik ama zamana ihtiyaci oldugunuda soyledik.
  10. 27.02.2012, 02:13 Mesaj #3325

Mete Alparslan, post: 4109320 Nickli Üyeden Alıntı

Dediklerinin cogu benimle alakasiz seyler. Lucenin 2001 degil ama 2002 kadrosunu dagittigini her firsatta soyluyorum cunku dagitti. Daha iyilerinin vaatleri verildi falan beni hic baglamaz. O kadroda kotu sartlarda takimi sirtlamis cok iyi yabancilar vardi. Analizlerini seninle uzun uzun yapmistik hatta. O konuda fikrimi degistiremez kimse.

Turgut, Yigit ve Olcan olmak uzere 3 secenek vardi ve hoca gitti en kotusunu aldi. Bunun aksini kanitlayacak hic bir veri yok suana kadar.

Son kez soyluyorum, hocanin uzerine toprak atilmis takimimiza tekrardan can vermis olmasi Yigit transferindeki basarisizligini ortbas etmez.

Kiralık oyuncuları almadı diyosun hala dağıttı diyosun o gun okadar konusmamıza rağmen adamlar mondragonu zor aldı ama hala dağıttı diyorsun yabancıları.Bu art niyet değildirde nedir nediyim anlasamıycaz senınle çok ayrı telden calıyoruz bu konuda.2001 olayını yazdıktan sonra hemen editledim zaten hemen farkına vardım 2002 olduğunun.Yabancıları falan dağıtmadı dağıtacak yabancı oyuncu yoktu sahip olduğu.

Turgut,Yiğit,Olcan bu isimleri bir daha düşün tamam buraya yazmana gerek yok kendince düşün ve cevap ver bu adamlar neden alınmamış Turgut düşene bir tekme biz vurmayalım ayağına yönetm tarafından alınmadı hoca da okeyledi diyecek bişeyi yoktu Olcan'ı ise yiğitten 1 M fazla diye yine yönetim almadı Hoca deli gibi istiyordu her demecinde basın toplantısında ortadaydı yoksa düşündüğün gibi onları alamdı falan değil.Kala kala onada yiğit kaldı domuzdan ne kopardım kardır hesabına okeyi verdi o gelecekte iyi olacağına inanıyorsa öyle olur elbet hem çok genç hemde belli bir seviyede bir yeteneği var çocuğun sen beğenmesende yakın zamnda olmasada gelecek için benimde umudum var.

Nediyim Mete hoca konusunda çok ayrı telden çalıyoruz senınle geçen yıl Hagi'yi bazı gereksiz eleştirenlere karsı haklı bir savunman vardı şimdide bana göre o Hagi yi bazı konularda haksız eleştireler yerindesin (2002 ve bu malum konu için).

Neyse dediğim gibi anlaşamıycaz.
  11. 27.02.2012, 02:16 Mesaj #3326

Mete Alparslan, post: 4109326 Nickli Üyeden Alıntı

Hoca takimi tanidikca hatalarini duzeltti ve takim rayina oturdu. Ibb maci tam bir facia yonetim sergilemisti. O gun elestirimizi yaptik ama zamana ihtiyaci oldugunuda soyledik.

Orası öyle orada hataları vardı tabi ama zamanla düzeltti orada benimde eleştirilerim vardı.
  12. 27.02.2012, 03:18 Mesaj #3327
  13. 27.02.2012, 03:23 Mesaj #3328

görüntü oldukça kötü ama 1.38 yeterli yeteneğini görmeye.ama işi çok zor...
  14. 27.02.2012, 07:06 Mesaj #3329

Yazık Yazık Serdar Özkan gibi yetenekler bile iki maç oynayamadan def edildi. Bu ruhsuz hala takımda. İyi oynasa ne olacak. Sonuçta 3 yanlış bir doğruyu götürüyor. Kaçak oynayanların sayısını azaltacağımıza çoğaltıyoruz.
  15. 27.02.2012, 08:17 Mesaj #3330

Osman Uzdu, post: 4109366 Nickli Üyeden Alıntı

Kiralık oyuncuları almadı diyosun hala dağıttı diyosun o gun okadar konusmamıza rağmen adamlar mondragonu zor aldı ama hala dağıttı diyorsun yabancıları.Bu art niyet değildirde nedir nediyim anlasamıycaz senınle çok ayrı telden calıyoruz bu konuda.2001 olayını yazdıktan sonra hemen editledim zaten hemen farkına vardım 2002 olduğunun.Yabancıları falan dağıtmadı dağıtacak yabancı oyuncu yoktu sahip olduğu.

Turgut,Yiğit,Olcan bu isimleri bir daha düşün tamam buraya yazmana gerek yok kendince düşün ve cevap ver bu adamlar neden alınmamış Turgut düşene bir tekme biz vurmayalım ayağına yönetm tarafından alınmadı hoca da okeyledi diyecek bişeyi yoktu Olcan'ı ise yiğitten 1 M fazla diye yine yönetim almadı Hoca deli gibi istiyordu her demecinde basın toplantısında ortadaydı yoksa düşündüğün gibi onları alamdı falan değil.Kala kala onada yiğit kaldı domuzdan ne kopardım kardır hesabına okeyi verdi o gelecekte iyi olacağına inanıyorsa öyle olur elbet hem çok genç hemde belli bir seviyede bir yeteneği var çocuğun sen beğenmesende yakın zamnda olmasada gelecek için benimde umudum var.

Nediyim Mete hoca konusunda çok ayrı telden çalıyoruz senınle geçen yıl Hagi'yi bazı gereksiz eleştirenlere karsı haklı bir savunman vardı şimdide bana göre o Hagi yi bazı konularda haksız eleştireler yerindesin (2002 ve bu malum konu için).

Neyse dediğim gibi anlaşamıycaz.

Turgut icin Hakan Kutlu hocayi arayip okeyi vermisti. Hoca bunu kendi soyledi hatta. O cocuktan kesinlikle biseyler cikarirdi Fatih hoca. Olcan ise yarim milyon Euro az bir farkla Trabzona gitti. Yani 2.8'i Yigite veren 3.2yi Olcana hayli hayli vererebilirdi. Bu ligde transfer edecek tek oyuncu Yigit kalsaydi ben yine almazdim. Cunku adam bildigin kotu, hemde oyle boyle degil. Alin iste izleyin, hoca Aydini sokuyor Yigiti yine sokamiyor. Arada bir iki iyi mac cikaricak, aaa kapak cart curt gibi laflar edilecegini bildigim halde bunlari yaziyorum. Ben genellemeye bakarim ve oyle istatistiklere de takilmam. Enginin istatistigi cok mu iyi? Ama adam takimi oynatiyor resmen. Kimin basarisi, tabiki de Fatih hocanin. Zira topcunun iyisini secip getirdi elestirilere kulak asmadan. Ama Yigit gibi bir oyuncuyla zamanini harcamamaliydi, cok net.