1. 14.01.2009, 01:11 Mesaj #376
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Yusuf Tekgül, post: 67136 Nickli Üyeden Alıntı

Sastim kaldim,Aydin pas atabildi

espirimi yaptin simdi renkdas
  2. 14.01.2009, 01:12 Mesaj #377

Olacak inanıyorum bu çocuk ortalığı kasıp kavuracak senin gibi yeteneklerin nesli tükeniyor Aydın'ım!
  3. 14.01.2009, 09:16 Mesaj #378

Aydın'a Skibbe vetosu

Teknik Direktörümüz Michael Skibbe, Sivasspor’un talip olduğu genç futbolcu Aydın Yılmaz’ın takımdan ayrılmasına onay vermedi.

Teknik Direktörümüz Michael Skibbe, Sivasspor’un talip olduğu genç futbolcu Aydın Yılmaz’ın takımdan ayrılmasına onay vermedi.

Sarı-kırmızılı idareciler, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın, Aydın için önceki gün Başkan Adnan Polat’a yaptığı teklifi Alman hocaya ilettiler, ama olumsuz yanıt aldılar. Sezonun ikinci yarısında üç kulvarda şampiyonluk mücadelesi yapacaklarına dikkat çeken Skibbe’nin, “Yeni transfer istemediğimi daha önce açıkladım. Fakat hedeflerimize ulaşmak için elimizdeki kadronun da aynen korunması lazım. Önümüzdeki maçlarda tüm oyuncularımıza ihtiyacımız olacak” diyerek Aydın’ın kalmasını istediği öğrenildi.

Kaynak: Milliyet

Çok şükür diyelim.
  4. 14.01.2009, 11:17 Mesaj #379

Aydın'ın çok iyi bir futbolcu olduğunu hep söyledim... Müthiş gol pasıda bunu kanıtlıyor zaten... Nekadar oynarsa okadar açılır... Sağ kanadın geleceği parlak...
  5. 14.01.2009, 11:54 Mesaj #380

Doruk Özyer, post: 67222 Nickli Üyeden Alıntı

Valla değişik bi maçtı.Sabri firikikten gol attı falan.

mmm..evet oda vardi, mucizelerin gecesi oldu :p

Hasan Öztürk, post: 67627 Nickli Üyeden Alıntı

espirimi yaptin simdi renkdas

yok,yapmadim. Gayet ciddiyim.

Ben gecen yildan beri Aydin'i bu konuda elestiriyorum.
  6. 14.01.2009, 11:56 Mesaj #381

Eğer sürekli oynayacaksa takımda kalması tabi ki en mantıklısı ama oynamayıp yedek bekleyecekse herhangi bir takıma kiralık verilmesi lazım.

Skibbe göndermemiş,demek ki bir bildiği,bir planı var ki izin vermemiş gitmesine.İnşallah beklediğimiz patlamayı bir an önce yapar.
  7. 14.01.2009, 14:32 Mesaj #382
  8. 14.01.2009, 14:36 Mesaj #383

Aydın oynadığı zaman takıma faydalı olan bir futbolcu.Çok genç bir yetenek.İyi antrenman yapıp kendisini geliştirir ise daha da faydalı olur.Çalımları çok iyi yetenekli...
  9. 14.01.2009, 14:43 Mesaj #384

Hasan Öztürk, post: 67817 Nickli Üyeden Alıntı

skibbe isi biliyor aydin'in birakilmayacagini biliyor

Bilmez mi bu kumaş bulunmaz hint kumaşı gibi yeter ki usta ellerden geçsin işlensin!
  10. 14.01.2009, 14:51 Mesaj #385

Hızlı ve yetenekli fakat, fizik gücü oldukça zayıf bir oyuncu Aydın. Maç içerisinde topla ilerlerken, kendimi sıkarak izlediğim, rahat rahat izleyemediğim oyunculardan da bir tanesi. Fizik gücünü geliştirir ve yere biraz daha sağlam basarak oynamayı başabilir ise, kesinlikle vazgeçilmez oyunculardan biri olacaktır..
  11. 14.01.2009, 14:58 Mesaj #386

Daha yasi kacki Aydinin? Zamanla herseyi düzelecek ve takimin vazgecilmezlerinden birisi olacak. Buna inaniyorum..
  12. 14.01.2009, 16:04 Mesaj #387

Numan Yilmaz, post: 67837 Nickli Üyeden Alıntı

Daha yasi kacki Aydinin? Zamanla herseyi düzelecek ve takimin vazgecilmezlerinden birisi olacak. Buna inaniyorum..

Aydın 88'li hocam..Arda bu yaşta takımın sorumluluğunu almak istiyorsa Aydın'da daha çok çalışmalı..Özellikle son paslarını daha düşünerek kullanmalı..Son hareketi geliştirmeli..Aydın'ı çok seviyorum..Topla hızlanmaları falan çok hoş ama çalışması lazım..Kendini geliştirirse zaten ileride çok iyi bir futbolcu olababilecek kapasitesi var..Aydın'a hala inancım sonsuz..Yapabilir..Yapacak..
  13. 14.01.2009, 16:38 Mesaj #388

Aziz Karakuş, post: 67905 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın 88'li hocam..Arda bu yaşta takımın sorumluluğunu almak istiyorsa Aydın'da daha çok çalışmalı..Özellikle son paslarını daha düşünerek kullanmalı..Son hareketi geliştirmeli..Aydın'ı çok seviyorum..Topla hızlanmaları falan çok hoş ama çalışması lazım..Kendini geliştirirse zaten ileride çok iyi bir futbolcu olababilecek kapasitesi var..Aydın'a hala inancım sonsuz..Yapabilir..Yapacak..

Son maçta pas atışı düzelmiş gibiydi.Ama tabi bir maçta belli olmaz.Daha izlememiz lazım Aydın'ı.
  14. 14.01.2009, 18:13 Mesaj #389

Ben özellikle Ferdi'ye yaptığı asisti çok beğendim.Hele o aşırtması onu aklına getirebilmesi iyi oldu yoksa yerden de bas atabilirdi...
  15. 14.01.2009, 18:19 Mesaj #390