1. 17.04.2012, 01:35 Mesaj #3946
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

konudan kopmayalim okan'dan beri en cok heyecanlandigim altyapi futbolcusu konya'daki mactan sonra aydin'di.. bugun super bi gol atti.. umarim gerisini getirecek bu sefer..
  2. 17.04.2012, 01:38 Mesaj #3947

6 yil aradan sonra tekrar Melih Sendil'in sesinden "Aydin vuruyoooorr.. ve goooll" . Ardindan yasanan sevincten cok Aykut hocanin ictigi soguk su kalmisti aklimda, ve o anki yüz ifadesi. Bugün tek fark, o suyu icisini ekrandan göremeyisimizdi. Hayal kirikligiyla gecen sezonlarin ardindan, Rijkaard döneminde patladi demistim, oluyor bu cocuk, Arda'dan bile iyi oluyor. Bu sefer birsey demiyorum. Alay iceren "A7" geyiklerime inat bana Aydin Yilmaz formasi aldirt seneye, o kadar.
  3. 17.04.2012, 01:40 Mesaj #3948

Sirf bugün degilki, Aydin bu sezon yedekten girdigi her macta dinamik bir görüntü cizdi. Herzaman birseyleri cabaladi, etkili olmaya calisti ve olduda.

Aydindan gecen senelerde nefret ederdim, cünkü milyonlari götürüp, yinede vurdum duymaz bir görüntü ciziyordu. Yetenegine ragmen umursamaz futboluyla deli ediyordu adami. Hic bir zaman degismeyecek gibiydi , ancak Fatih Terimle birlikte bambaska bir görüntü ciziyor ve hakatten artik kalmasindanda yanayim. Yeterki istekli oynasin, yetenekli oldugunu zaten herkez biliyor.
  4. 17.04.2012, 01:41 Mesaj #3949
  5. 17.04.2012, 01:43 Mesaj #3950

Aydın oyunun edit bölümüne girip özelliklerini artırmış.Ne oldu oğlum bu çocuğa?
  6. 17.04.2012, 01:44 Mesaj #3951

Bu sene oyuna sonrada girdiği maçların neredeyse hepsinde ya gol attı ya asist yaptı ya da onun sayesinde gol oldu vs... İnanılmaz işler yapıyor yani. Sakatlandığı Türkiye kupası maçında da çok iyi bir ilk yarı geçirmişti. Umarım bu çizgisini devam ettirir ve hoca onu ödüllendirir ilk 11 ile.
  7. 17.04.2012, 01:45 Mesaj #3952

Doruk Özyer, post: 9101 Nickli Üyeden Alıntı

kendini mutlaka geliştirmesi lazım son vuruşları ve paslarını

30.11.08, 21:30

son vuruşları geliştirmiş heralde
  8. 17.04.2012, 01:56 Mesaj #3953

1988 doğumluymuş daha, 16-17 yaşında patladı ondan 28 yaşında felan sanıyordum heralde.
  9. 17.04.2012, 02:06 Mesaj #3954

Pino aldık, Kazım aldım, Serdar Özkan aldık yetmedi bir de Yiğit aldık. Yine formayı kapan Aydın oldu
  10. 17.04.2012, 02:10 Mesaj #3955

Geçen sene çok fazla şans bulmadı yanlış hatırlamıyorsam. Şans bulduğu az maç vardı ama oynadığı süreye göre yine iyi sayılırdı aslında geçen senede. Karpaty maçı, Ankaragücü maçı falan vardı gol attığı
  11. 17.04.2012, 02:17 Mesaj #3956

Çok abartılcak birsey yok. Daha bu kadroda ilk 11'de oynamak icin yeterli degil.
  12. 17.04.2012, 04:15 Mesaj #3957

Aydin 17 yasindan beri oynuyor,henüz yasi 24...Bizim ligde genc yetenek diye transfer yasi bir yas bu,tabi yillardir yüzü eskidi,aydin aslinda biraz kendi hatasi biraz taraftarin fazla üstüne gitmesi derken istedigi oyunu yansitamiyor gözüküyordu,Fatih Terimin %70 katkisi var bu iste o kesin,aydinda evlenince gece gezmelerini kiz pesinde kosmayi birakinca futbola odaklaninca fizik acidan dirilmis,fizik acidan diriysen sahada zaten sadece yeteneklerini sergilemen kaliyor,Allah vergisi o yetenek var zaten kondisyon olunca queresma ceksede düsmeyip zimba gibi cakiyorsun topu...

Aydin füleli bir oyuncu ve bizim ligde böyle oyuncu cok yok,cok rahat topla hizlanabiliyor,biranda sut cikartabiliyor ve pas yüzdeside fena sayilmaz,aydin fizik acidan diri oldugu sürece cabuk sakatlanmadigi sürece böyle bir futbolcuyu almaya kalksaniz tonla para ödersiniz.

Bir kanat oyuncusu olarakta skorer bir kimligi oldugunu düsünüyorum,mesela gecmis senelerdede cok az süreler almasina ragmen skor üreten bir yapisi oldu hep,bu senede cok fazla süre almadi ama kendinden cok fazla süre alanlara ragmen dakika basina cok iyi bir ortalama tutturdu,kupa macinda cok cok iyi oynuyordu,hatta kupadan elenmemiz aydinin birazda sakatlanmasindan oldu,takim o cikinca durdu,tek üretken oyuncumuzdu,ilk 11'de kisacasi baslayincada etkili oldu,bana göre perfonmasiyla ilk11'de muhakak oynatmali,takim diri ve öne dogru giderken aydinla oynamaliyiz.

Bu sene cok etkili bir perfonmans gösterdi,seneye takimin degismez ilk 11 oyuncusu olacagini düsünüyorum,suan 10+ milyon euroluk transfer yapmiscasina seviniyorum,büyüksün Fatih hoca yoktan oyuncu varettin gene...

Sunuda unutmamak gerek bir oyuncu icin düzenli oynamak cok önemlidir,bkz engin baytar...Aydin gelecek sezon bu senenin calismasini o zaman yiyecek daha kuvvetli ve diri kalacak sahada,kendine dikkat etsin ve su cabuk sakatlanmadan kurtulsun düzenli oynamaya basladi kimse o formayi bu perfonmansiyla alamaz...

Muhakak süre aldigi zamanlarda kaleyi daha cok yoklamali cünkü gercekten Emre olsun Aydin olsun cok düzgün sutor oyuncular,taraftar olarak bizede bu genc oyuncularimiza sahip cikmak düsüyor,özelikle Fenerbahce macinda tüm stad Aydin Yilmaz diye inlemeli...
  13. 17.04.2012, 04:57 Mesaj #3958

aydın senin önünde saygıyla eğiliyorum..fatih hoca sağolsun aydının tek eksiği olan özgüven problemini aşmış... aydının yeteneğini zaten herkes biliyordu ama dünyanın en vurdumduymaz oyuncularından biriydi, ama fatih hoca iyice bi silkelemiş aydını aydın özgüven,hırs ve agresiflik kazanmış.. böyle devam ederse ilk 11 oyuncusu olur ve formayı kimseye vermez.
  14. 17.04.2012, 05:06 Mesaj #3959

ulan adam 20 metreden falan gol atmıs abartmayın diyor. adam sana mac kazandırdı [sonra gol de yiyebilirdik] . amuda kalkarak gol atması mı lazım anlamadım ki. net bir sekilde calıstıgını, cabaladıgını bize hissettiriyor. o ovucem tabiki yucelticem, te allam.
  15. 17.04.2012, 05:42 Mesaj #3960

Görkem Akıtürk, post: 4294963 Nickli Üyeden Alıntı

Çok abartılcak birsey yok. Daha bu kadroda ilk 11'de oynamak icin yeterli degil.

Bu kadroda 11 oynamak icin yeterli. Ama Galatasaray'da 11 oynamak icin yetersiz.

Sonuç : kadromuz iyi değil. (kanatlar)

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk