1. 17.04.2012, 19:32 Mesaj #4036
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Mertcan Karpınar, post: 4297469 Nickli Üyeden Alıntı

Dünkü maçı izledin mi yoksa sadece baktın mı? Aynı şekilde Kazım ve Riera'yı da izlememişsin.. Adamlar bek gibi oynuyorlar neredeyse.. Aydın'ın bizim ceza sahamızın önünde elle müdahalesi vardı en direk örnek, bu adam rakibi takip etmiyorsa orda işi ne?

Genel olarak maça bakmalıyız. Son fb maçında fb'yi ezdik o maçta Emre-Engin vardı. Ama Riera- Aydınlı Beşiktaş maçında Beşiktaş'a yeterince üstünlük sağlayamadık. Unutmayın bu Beşiktaş yaralı bir Beşiktaş. Son fb kadrosunu bozmak çok mantıksız. Aydın uzaktan bir şut attı gol oldu diye fb maçı kadrosu bozulamaz.

(Efsane kadro olabilecek)

As kadromuz:

Muslera

Eboue Semih Ujfalusi Hakan

Engin Selçuk Melo Emre

Necati Elmander
  2. 17.04.2012, 19:34 Mesaj #4037

5 yılda birşey vermemiş bir adamı iki günde ilah yapıp, ya bak haklıymışım tarzında naralar atınca çok garip oluyor.

Dün için hakkını yemem, iyi oynadı, golünü attı ama hala olmadı, uyanın rüyadan, o kadar küfürden sonra iki maçla kral yaparsanız, gene 5 sene yatarsa gram laf etmeyin.
  3. 17.04.2012, 19:35 Mesaj #4038

Emre Okan, post: 4297501 Nickli Üyeden Alıntı

Genel olarak maça bakmalıyız. Son fb maçında fb'yi ezdik o maçta Emre-Engin vardı. Ama Riera- Aydınlı Beşiktaş maçında Beşiktaş'a yeterince üstünlük sağlayamadık. Unutmayın bu Beşiktaş yaralı bir Beşiktaş. Son fb kadrosunu bozmak çok mantıksız. Aydın uzaktan bir şut attı gol oldu diye fb maçı kadrosu bozulamaz.

As kadromuz:

Melo

Engin Selçuk Melo Emre

Necati Elmander

Engin

Bak bakalım ne yazmışım

Mertcan Karpınar, post: 4296501 Nickli Üyeden Alıntı

Her iyi oynayan adamı 11'e koymaktan vazgeçin, bazı adamlar vardır ki süper yedektir onlar, yedekten oyuna girince X2 olur performansı Aydın'da o tarz bi adam bence

4. 17.04.2012, 19:38 Mesaj #4039

Mertcan Karpınar, post: 4297526 Nickli Üyeden Alıntı

Bak bakalım ne yazmışım

Evet anladım. OK.
  5. 17.04.2012, 19:38 Mesaj #4040

As kadromuz:

Melo

Engin Selçuk Melo Emre

Necati Elmander

Engin

Biri kalede olmak üzere iki Melo oynatmak yerine kaleye Muslera'yı koymak daha makul geliyor bana.
  6. 17.04.2012, 19:41 Mesaj #4041

Erdem Erkan, post: 4297541 Nickli Üyeden Alıntı

Biri kalede olmak üzere iki Melo oynatmak yerine kaleye Muslera'yı koymak daha makul geliyor bana.

Takılma amaçlı yazdım. Gülücük koymamışım da. Yanlış anlaşılmasın
  7. 17.04.2012, 19:46 Mesaj #4042

Erdem Erkan, post: 4297541 Nickli Üyeden Alıntı

8. 17.04.2012, 19:54 Mesaj #4043

Emre Okan, post: 4297301 Nickli Üyeden Alıntı

Beşiktaş'a attığı gol 100 defa denese 1 defa gerçekleşecek bir gol. Rakip kale önünde bencil Aydın, verkaç yapma,

arkadaşları ile paslaşma huyu fazla yok. Sağ kulvarda vız vız giden bir futbolcu. Orta sahada prese, rakibe üstünlük

sağlamada bir katkısı yok. Bazı genç yetenekler 2 defa şans bulamazken, Aydın toplasan belki 200 defa şans bulmuştur.

Play off'da birşekilde kahraman yapılır. Gelecek sezon yine yatar. Aydın ile karşılaştırıldığında birçok futbolcumuza haksızlık yapılıyor. Bir konyaspo mucizesi olsa bile Aydın gitsin, inanmam diyenler bakıyorum yine Aydıncı olmuş.

Ooo reyiz gelmiş.Senin futbol bilgine hastayım.
  9. 17.04.2012, 19:58 Mesaj #4044

Beşiktaş'a attığı gol 100 defa denese 1 defa gerçekleşecek bir gol. Rakip kale önünde bencil Aydın, verkaç yapma,

arkadaşları ile paslaşma huyu fazla yok. Sağ kulvarda vız vız giden bir futbolcu. Orta sahada prese, rakibe üstünlük

sağlamada bir katkısı yok. Bazı genç yetenekler 2 defa şans bulamazken, Aydın toplasan belki 200 defa şans bulmuştur.

Play off'da birşekilde kahraman yapılır. Gelecek sezon yine yatar. Aydın ile karşılaştırıldığında birçok futbolcumuza haksızlık yapılıyor. Bir konyaspo mucizesi olsa bile Aydın gitsin, inanmam diyenler bakıyorum yine Aydıncı olmuş.

Aydın güzel gol atabilir, buda bazılarına koyabilir.
  10. 17.04.2012, 20:02 Mesaj #4045
  11. 17.04.2012, 20:03 Mesaj #4046

Emre Okan, post: 4297441 Nickli Üyeden Alıntı

Bu sezon kötü oynadığımız maçlara dikkat edin! Hepsi orta sahada rakibe üstünlük kuramadığımız, presimizin zayıf olduğu maçlar. Evet, defans sağlam, forvet yaratıcı ama orta sahayı rakibe bırakırsak sağlam defansımızdan, iyi çalışkan bitirici forvetimizden de fayda sağlayamayız. Riera, Kazım, Aydın gibi futbolcular bencil, rakibe girişmeyen, saman alevi gibi parlamak için sahada fırsat bekleyen, orta sahayı rakibe veren futbolcu tipleridir. Galatasaray bunlardan kurtulmalı.

eriyip tükenesin emi.
  12. 17.04.2012, 20:03 Mesaj #4047

Aydın gol attı diye aydına sahip çıkmıyoruz. Adam da her anlamda bi toparlanma var. Sivas maçının ilk yarısında mesela müthiş oynamıştı, sakatlandı sonra da zaten takım dağıldı. Aydın'a şimdiye kadar sorumsuz diye kızıyorduk ama kendi toplayan, sorumluluklarının bilincinde olan bir aydın'ın da başımızın üstünde yeri var her zaman... Bence sen çok önyargılı bakıyorsun olaya... O zaman 200 defa şans verilen sorumsuz aydın'la bugünkü aydın arasında dağlar kadar fark var, Fatih Terim farkı tabi ki bu..
  13. 17.04.2012, 20:08 Mesaj #4048

As kadromuz:

Melo

Engin Selçuk Melo Emre

Necati Elmander

Engin

..herif
  14. 17.04.2012, 20:08 Mesaj #4049

Bu sezon 444 dk oynamış 2 gol 3 asist.

Yani 88,8 dk'da bir skora etki etmiş. Yani maç başına 1
  15. 17.04.2012, 20:09 Mesaj #4050

Abdullah Turan, post: 4297676 Nickli Üyeden Alıntı

aydını tekniği hızı pasları çevikliği şutları gerçekten çok iyi bir kaç antreman da izleme fırsatım oldu ama neden patlamıyor bu oyuncu yaa mutlaka fatih hoca gelmeli bu tarz oyuncuların iyi yönlendirilmesi lazım..

kahretsin ki yine haklıyım.. kaç ay önce ben demiştim demek istemiyorum ama sonuç ortada..!!