1. 17.04.2012, 20:50 Mesaj #4066
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Serdar Burak, post: 4297860 Nickli Üyeden Alıntı

farkli bir tartisma alani acalim

super gol atti ama sanirim o ozisyonda pas vermesi daha dogru bir secim olurdu gibi geliyor?

sizce?

bizimkiler maçta her fırsatta uzaktan çekti. terim de maça öyle hazırlayıp tembih etmiş deniyordu, onun sonucu olsa gerek. ama o pozisyonda maçın geneline göre kalabalık gitmiştik benim de dikkatimi o çekti.
  2. 17.04.2012, 20:52 Mesaj #4067

@Emre Okan

Mesajını ilk okuduğum da çok sinirlenmiştim çok çok saçma bulmuştum ve cevap yazacaktım yazmadım ortam gerilmesin diye. Kardeşim tamam sana yazılan o üslupdaki mesajları tasvip etmiyorum gerçekten ama milleti tahrik ediyorsun.
  3. 17.04.2012, 20:52 Mesaj #4068

Hagi'nin de Jardel'e pas vermesi gerekiyodu Monaco'ya 40 metreden caktigi efsanevi golde. Yetenekliysen deneyeceksin. Becerirsen kralsin, degilsen tu kakasin. Futbolun cilvesi bunlar.

Aydin'in bu sezon bi topu daha direkte patlamisti yanlis hatirlamiyorsam.
  4. 17.04.2012, 20:53 Mesaj #4069

Aydın-Riera'ya yer açmak için şampiyonluktan bile olmaya razı olur bazıları ona yanarım. Tekrar yazıyorum. Emre-Engin'li kadro fb'yi ezdi. Diğer yanda Riera-Aydın'lı kadro ise sorunlu bjk karşısında üstün oynamadı (2-0 yendi ama ezemedi) diye yazıyorum hala mantıklı karşı fikirler yok sadece sallama ve hakaret var. Yani çoğunluk önümüzdeki maça Riera-Aydın ikilisi ile çıkmayı mı düşünüyor? Korkarım çoğunluk öyle düşünüyor. Değer mi şampiyonluğu tehlikeye atmak?
  5. 17.04.2012, 20:53 Mesaj #4070
  6. 17.04.2012, 20:54 Mesaj #4071

Tolga Açıkgöz, post: 4297887 Nickli Üyeden Alıntı

@Emre Okan

Mesajını ilk okuduğum da çok sinirlenmiştim çok çok saçma bulmuştum ve cevap yazacaktım yazmadım ortam gerilmesin diye. Kardeşim tamam sana yazılan o üslupdaki mesajları tasvip etmiyorum gerçekten ama milleti tahrik ediyorsun.

Ne tahriki, sadece fikir yazıyorum! Vallahi cevap yazan yok, sadece hakaret, sallama... Çokmu zor cevap yazmak.
  7. 17.04.2012, 20:54 Mesaj #4072
  8. 17.04.2012, 20:55 Mesaj #4073
  9. 17.04.2012, 20:55 Mesaj #4074

Yahu bir şeyi de abartmayın. Adam bu sezon iyi, iki takdir edildi, iki ümitlenildi.

Hemen başladınız yok yıldız ilan ettiniz, yok Aydın yüzünden şampiyonluktan olacağız. Hayır kasıtlı gıcıklık olsun diye yazıyorsanız bile saçma..
  10. 17.04.2012, 20:56 Mesaj #4075
  11. 17.04.2012, 20:57 Mesaj #4076

Emre Okan, post: 4297893 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın-Riera'ya yer açmak için şampiyonluktan bile olmaya razı olur bazıları ona yanarım. Tekrar yazıyorum. Emre-Engin'li kadro fb'yi ezdi. Diğer yanda Riera-Aydın'lı kadro ise sorunlu bjk karşısında üstün oynamadı (2-0 yendi ama ezemedi) diye yazıyorum hala mantıklı karşı fikirler yok sadece sallama ve hakaret var. Yani çoğunluk önümüzdeki maça Riera-Aydın ikilisi ile çıkmayı mı düşünüyor? Korkarım çoğunluk öyle düşünüyor. Değer mi şampiyonluğu tehlikeye atmak?

Emre buyuk maclarda takimi frenliyor. Ama onceki donemlerde, yani Aydin hala kendini bulamamisken, Riera dahil Emre'den baska oynatabilecegimiz daha iyi bir alternatif yoktu. Ve bu Emre'nin daha tam anlamiyla hazir olmadigi gercegini degistirmez.
  12. 17.04.2012, 20:57 Mesaj #4077

Emre Okan, post: 4297901 Nickli Üyeden Alıntı

Ne tahriki, sadece fikir yazıyorum! Vallahi cevap yazan yok, sadece hakaret, sallama... Çokmu zor cevap yazmak.

olm cevap vermek için karşıdakinin bir fikri olmalı önce, sonra o fikri savunacak kapasitesi olmalı, sonra da o kapasiteyi kullanabilecek zekası olmalı.

lan sende biri bile yok, bir tanesi olsa cevap verir de millet yok abi napalım şimdi.
  13. 17.04.2012, 20:58 Mesaj #4078

Sercan Horozcu, post: 4297920 Nickli Üyeden Alıntı

100 kere izlesem bıkmam. Direkten gelen ses de müthiş

aynen sırf direkten gelen ses için dün gece 15 20 kere izlemişimdir
  14. 17.04.2012, 20:59 Mesaj #4079

Aydin'in en büyük sorunu bire bir

Evet dedigim biraz sacma geliyor ama kesinlikle öyle degil. Adam gecemiyor. Hizli olmasa ayakta duramaz. Ayaga paslari iyi.

Bir Stoper koy önüne, calim atamaz, sadece topla yanindan düz kosmaya bakiyor ve topu kaybediyor.

Bu konuda kendisini gelistirmeli
  15. 17.04.2012, 20:59 Mesaj #4080

Emre Okan, post: 4297893 Nickli Üyeden Alıntı

rierayı zaten herkes hasta değil ama dün defansa olabildiğince yardım etti. takımı yanlız bırakmadı yani seini dediğin gibi. keza aydın da aynı şekilde. emre engin evet defans konusunda yararlılar ama (iyi) bir aydın tarzında başka adam yok takımda o yüzden herkes aydının gelişmesini destekliyor. bir de emre ve takım fener maçındaki gibi devam etseyti futboluna, playofftan önce atmıştık turu.