1. 17.04.2012, 21:10 Mesaj #4096
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Serdar Burak, post: 4297963 Nickli Üyeden Alıntı

hagiye kizmazsinda aydin 3 kere boyle yapsin gol olmasin asarsiniz gene

genc oyuncularin dogru tercih yapmasi daha onemli spektakuler gollerden

Yanlis mantik. Emre'yi baz al. Emre suan nereden sut cekse alkislaniyor ve kacirsa bile tekrar denemesini istiyor taraftar. Bu sezon iyice parladigi maclarda o sorumlulugu almasaydi suan yine siradan bir oyuncuydu.
  2. 17.04.2012, 21:10 Mesaj #4097

Sertaç Murat Kılıç, post: 4297979 Nickli Üyeden Alıntı

yapın abi bana ne? adam ayda bir gelip herhangi bir konuyu karıştırıp milleti kendine karşı kışkırtıyorsa hakediyor onu. allah allah ya, bir saat sonra siz ceza alınca oturup bana yakınırsınız "ama adam tahrik etmiştiiii((" diye.

Yanlış anlama kardeşim , gerçekte forumda sevdiğim bir kaç kişiden birisin.
  3. 17.04.2012, 21:10 Mesaj #4098
  4. 17.04.2012, 21:11 Mesaj #4099

Sertaç Murat Kılıç, post: 4298005 Nickli Üyeden Alıntı

bakın şimdi sayın çok bilmişler, ismimin altında admin yazmıyor. artistliğinize başlatacaksınız. alın size üye sertaç. aha yine yazdım aynı şeyi. rahatladınız mı? size karşı üslubum da aynı. var mı hala ahkam kesen? hani şimdi neye sığınıyorum? söyleyeceğim ceza da versinler bana gereken şekilde.

öff yeter ulan, bıktırdınız anasını satıyım. bela mısınız başıma forumca.

olm cevap vermek için karşıdakinin bir fikri olmalı önce, sonra o fikri savunacak kapasitesi olmalı, sonra da o kapasiteyi kullanabilecek zekası olmalı.

lan sende biri bile yok, bir tanesi olsa cevap verir de millet yok abi napalım şimdi.

Ben seni efendice uyarıyorum, sanki takıntı yapmışlardan biriyim gibi saçma sapan yazılar yazıyorsun. Senin örnek olman gerekirken millete racon kesiyorsun, bir özür bekliyorum senden.
  5. 17.04.2012, 21:13 Mesaj #4100

Deniz Akdeniz, post: 4297953 Nickli Üyeden Alıntı

Sertaç adminsin diye kimseye böyle şeyler söylemek gibi bir hakkın yok, konunun geçmişi de beni ilgilendirmiyor, ama hakarete varan cümleler kuruyorsun.

Admin, Admin, senden büyük Adminler var

Şikayet butonuna bastım bile. Abdullah ve Namık beylerin adaletine güveniyorum.
  6. 17.04.2012, 21:14 Mesaj #4101

Deniz Akdeniz, post: 4298021 Nickli Üyeden Alıntı

Ben seni efendice uyarıyorum, sanki takıntı yapmışlardan biriyim gibi saçma sapan yazılar yazıyorsun. Senin örnek olman gerekirken millete racon kesiyorsun, bir özür bekliyorum senden.

Bosver onu onda zaten bazi problemler var..
  7. 17.04.2012, 21:14 Mesaj #4102

Forumdan soğumama sebebiyet veren adamlar var.. lan birbirinizle uğraşacağınıza adam gibi konuyu tartışın be bikere de
  8. 17.04.2012, 21:16 Mesaj #4103

yok abi özür falan, hiç kusura bakmayın yani. her gün aynı haltlardan sıkıldım. bu herifin saçma salak mesajları yüzünden gelen şikayetlerle biz ilgileniyoruz, siz değil. yetti valla ya, gelen giden rütbe de rütbe. alın size en güzel rütbe.
  9. 17.04.2012, 21:17 Mesaj #4104

Sertaç Murat Kılıç'ı çok seviyordum, esprisel anlayışı vardı. Maalesef beni hayal kırıklığına uğrattı.
  10. 17.04.2012, 21:19 Mesaj #4105

yıkıldım şu an, sevenlerimden birini kaybettim. o esprisel anlayış sana gelene kadar iyiydi tabii, piyango sana vurunca hayal kırıklığı oldu.

neyse, siz uğraşın durun bu herifle, ohh mis. adam saçmaladıkça siz cevap verin, nasılsa sıkılmıyorsunuz.
  11. 17.04.2012, 21:19 Mesaj #4106

Emre Okan, post: 4298032 Nickli Üyeden Alıntı

Admin, Admin, senden büyük Adminler var

Şikayet butonuna bastım bile. Abdullah ve Namık beylerin adaletine güveniyorum.

Eh yettin be..Ulan şu forumda kimseyle münakaşam yok da..senden bıktım be kardeşim. Gelip ona buna hakaret ediyorsun alttan altta laf sokuyorsun en ufak lafı yiyince gelip ağlıyorsun ceza verin diye. Ne kadar düzgün efendi adamları bile delirttin, senin yüzünden uzun uzun cezalar vermek zorunda kaldık. Sevenin yok, herkes dalga geçiyor. Galatasaray'lı olduğun bile şüpheli. Büyük ihtimalle değilsin ekran görüntüsü alıp dalga geçenlerdensin. Hala geliyorsun yazıyorsun şuraya..ne tip bir adamsın sen...

Smod'a bak yeaaa diyen özel mesaj atsın adam gibi buradan konuşmasın.

Beni bilen biliyor ama bu adama zerre saygım yok. Şu an 2 kişi ceza alsa gülsem diyor lan siz de saf gibi savunuyorsunuz.
  12. 17.04.2012, 21:19 Mesaj #4107

Birakin Aydin i..Bakin Real macina ve Aydin Real kadrosu icin uygunmu karar verelim. Gerci karar vermek zor olacak ama
  13. 17.04.2012, 21:20 Mesaj #4108

Hakan Delikanli, post: 4298084 Nickli Üyeden Alıntı

Birakin Aydin i..Bakin Real macina ve Aydin Real kadrosu icin uygunmu karar verelim. Gerci karar vermek zor olacak ama

Ronaldo cakacak az sonra hemde mis gibi
  14. 17.04.2012, 21:20 Mesaj #4109

Özgür Kızılaslan, post: 4298080 Nickli Üyeden Alıntı

Eh yettin be..Ulan şu forumda kimseyle münakaşam yok da..senden bıktım be kardeşim. Gelip ona buna hakaret ediyorsun alttan altta laf sokuyorsun en ufak lafı yiyince gelip ağlıyorsun ceza verin diye. Ne kadar düzgün efendi adamları bile delirttin, senin yüzünden uzun uzun cezalar vermek zorunda kaldık. Sevenin yok, herkes dalga geçiyor. Galatasaray'lı olduğun bile şüpheli. Büyük ihtimalle değilsin ekran görüntüsü alıp dalga geçenlerdensin. Hala geliyorsun yazıyorsun şuraya..ne tip bir adamsın sen...

Smod'a bak yeaaa diyen mesaj atsın adam gibi buradan konuşmasın.

Özgür sana hiç yakış Tıramadım.. Smod olacaksın bide cıx cıx cıx
  15. 17.04.2012, 21:21 Mesaj #4110

Sertaç Murat Kılıç, post: 4298060 Nickli Üyeden Alıntı

yok abi özür falan, hiç kusura bakmayın yani. her gün aynı haltlardan sıkıldım. bu herifin saçma salak mesajları yüzünden gelen şikayetlerle biz ilgileniyoruz, siz değil. yetti valla ya, gelen giden rütbe de rütbe. alın size en güzel rütbe.

Ben mi sana ters birşey söyledim, sonuçta görevlisin forumda ve örnek olman gerekiyor, bunu dile getirdim diye artistlik filan diyorsun, biraz saygılı olmak lazım, sana gider mi yaptım ben, bu kadar kibirli olma.