1. 23.04.2012, 13:11 Mesaj #4201
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

trabzon maçında mehmet batdal kalecinin üstüne abanır, fener maçında aydın abanır...

bunlara plase nasıl vurulur köşeye nasıl top bırakılır lan ziegler bile geldi yavaşça köşeye iteledi topu gitti...

zieglar lan ziegler adam TR'deki ilk ve belkide tek golünü bize attı... 4 hafta sonra dönecek gidecek kime gol attın diye soracaklar o da " Galatasaray" diyecek...
  2. 23.04.2012, 13:13 Mesaj #4202

havada gelişine gelen topu 1,5 metrede istediği köşeye atabilen ne cevherler varmış forumda vay be
  3. 23.04.2012, 13:14 Mesaj #4203

C.Fatih Can, post: 4323725 Nickli Üyeden Alıntı

havada gelişine gelen topu 1,5 metrede istediği köşeye atabilen ne cevherler varmış forumda vay be

o paraları sen alsan bak gör nerelere atarsın hatta sende şaşırırsın attıktan sonra...
  4. 23.04.2012, 13:41 Mesaj #4204

Golden hemen sonraki pozisyonda Elmander biraz yavaş atsaydı pası şimdi yıkılmıştı buralar.
  5. 23.04.2012, 13:44 Mesaj #4205

Batdal'la Aydın'ın pozisyonu aynı değil, batdal rahattı, top yumuşaktı, aydın'da top hızlıydı bilegiyle yön verme sansı çok azdı. Top fena gitmedi hakkını verelim Volkan çok çok iyi kaleci.
  6. 23.04.2012, 13:44 Mesaj #4206
  7. 23.04.2012, 17:49 Mesaj #4207

C.Fatih Can, post: 4323725 Nickli Üyeden Alıntı

Hadi o şanssızlık diyelim, santra sonrası Elmanderin süper ortasında pozisyon alamamak hilkat garibeliğidir kimse kusura bakmasın, oyuncu dediğin azıcık zeki olacak, önünde zaten çizgide bekleyen oyuncu var, orada topu beklemeden koşup direk dibine gitmek için kahin olmaya gerek yok, bekle bekle, sonra top atılınca yetişmeye çalış.

Gene bir pozisyonda, en basit gol vuruşunu yapamıyor, adam arkasında kalmış, 2 metreden 5 metre havaya dikiyor.

Bahsettiğin pozisyonda şanssızlık dedim ama yok gene beceriksizlik, top süper geldi, ne hızlı, ne yavaş. Hele bu yaklaşımı hiç anlamıyorum, kendimiz yapamayacağımız hiçbir şey için eleştiride bulunamayacak mıyız? Top oynamak için para alan ben değilim, dünkü beceriksizler, bir zahmet karşılığını verecekler aldıkları paranın.
  8. 23.04.2012, 17:55 Mesaj #4208

İlk 11'de başlaması gerektiğini düşünenlerderdim..

Hareketlilik getirdi takıma ama o golü atsaydı keşke..
  9. 23.04.2012, 17:58 Mesaj #4209
  10. 23.04.2012, 18:15 Mesaj #4210
  11. 23.04.2012, 18:19 Mesaj #4211

GIT COCUGUNLAN AVA.......BECERSIN KOPEGINI.......te budur Aydin Yilmaz

:sgr: :sgr:
  12. 23.04.2012, 18:23 Mesaj #4212
  13. 23.04.2012, 18:39 Mesaj #4213

Aydın kötü değildi.

Gelişine vurduğu top tamamen fenerin ve volkan ayısının balıdır.

Yerden kaçırdığı pozisyona dikkatle izleyin , adamın arkasından önüne koşu yapıyor. Yani topun oraya geleceğini seziyor oraya koşuyor ve pozisyon şanssızlığı olarak top sol ayağına denk geliyor üstelik gerisine düşüyor.

Elmander veya Engin arka direğe harika bir top kesmişti Necati hareketlenmedi ama arkadan saatte 10 km/saat hız ile uçarak geldi ama yetişemedi. Aynı özveri ile Necati uçsa topla birlikte kendiside girebilirdi. Aydın az kalsın direğe çarpacaktı taa reklam panolarına çarpana kadar kaydı yerden.

Aydın kendisine uygun olmayan bir anda girdi oyuna üstelik. oyun fenerin ceza alanında hatta 6 pasında oynanıyordu daracık alanda. O anlarda Riera daha iyi olabilirdi ama asla ve asla Aydın kötüydü derdirtecek bir oyun göstermedi.
  14. 23.04.2012, 18:51 Mesaj #4214

Tolga Açıkgöz, post: 4325241 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın kötü değildi.

Gelişine vurduğu top tamamen fenerin ve volkan ayısının balıdır.

Yerden kaçırdığı pozisyona dikkatle izleyin , adamın arkasından önüne koşu yapıyor. Yani topun oraya geleceğini seziyor oraya koşuyor ve pozisyon şanssızlığı olarak top sol ayağına denk geliyor üstelik gerisine düşüyor.

Elmander veya Engin arka direğe harika bir top kesmişti Necati hareketlenmedi ama arkadan saatte 10 km/saat hız ile uçarak geldi ama yetişemedi. Aynı özveri ile Necati uçsa topla birlikte kendiside girebilirdi. Aydın az kalsın direğe çarpacaktı taa reklam panolarına çarpana kadar kaydı yerden.

Aydın kendisine uygun olmayan bir anda girdi oyuna üstelik. oyun fenerin ceza alanında hatta 6 pasında oynanıyordu daracık alanda. O anlarda Riera daha iyi olabilirdi ama asla ve asla Aydın kötüydü derdirtecek bir oyun göstermedi.

Katiliyorum, ek olarak Necati istemediginden degil kosamadigindan yetisemedi o iki topa. Adam sonucta 32-33 yasina gelmis ve sezonun sonuna yaklasiliyor. Fiziken bitmesi gayet normal. Bu yuzden Baros'u hazir tutmak mecburiyetindeydik.
  15. 23.04.2012, 19:18 Mesaj #4215

Mete Alparslan, post: 4325274 Nickli Üyeden Alıntı

Katiliyorum, ek olarak Necati istemediginden degil kosamadigindan yetisemedi o iki topa. Adam sonucta 32-33 yasina gelmis ve sezonun sonuna yaklasiliyor. Fiziken bitmesi gayet normal. Bu yuzden Baros'u hazir tutmak mecburiyetindeydik.

Evet maalesef en büyük kozlarımızdan birini kenarda heba ettik. Necati iyi niyetli ve çoğu maçta bize katkısı olan birisi ama derbilerde olmuyor işte. Ve Aydın'ın çıkışı devam ediyor hala benim gözümde.