1. 13.08.2012, 06:49 Mesaj #4501
  2. 13.08.2012, 10:33 Mesaj #4502
  3. 13.08.2012, 10:42 Mesaj #4503
  4. 13.08.2012, 10:42 Mesaj #4504
  5. 13.08.2012, 10:48 Mesaj #4505
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

kardesim, sanssizmisin, beceriksizmi bilmiyorum ama biz genc futbolcu harcamayiz..

umarim bidahkine buldunmu yazarsin.. efsane olacagin yerde 2 kere bu sansi teptin.. hayirlisi diyorum..

ilk macta yenilmistik simdi hasar yok, ama gol yesek sonun kotu olurdu gibi..
  6. 13.08.2012, 10:55 Mesaj #4506

Hala Genç Aydın mı diyorsunuz koca adama ve beklentiniz var ise denecek bir şey yok.

O golü atamamasının sebebi bana göre yok,sadece o da değil 3-2 çıktığımız bir poziyonda da eğer ilk pozisyonda Necati'ye atsa topu karşı karşıya kalıcak Necati neredeyse.

Yani tamam hızlı zart zurt ama yok işte bitirici bölgede bu adam iş yapmıyor ve yapmıyacaktır da.Yapsa da 1 maç iş yapar 10 maç bize saç baş yoldurur o tarz istikrarsız bir adam.
  7. 13.08.2012, 10:56 Mesaj #4507

Tolga Açıkgöz, post: 5048654 Nickli Üyeden Alıntı

Elmander kaçırınca : yakışmadı reise

Aydın kaçırınca: ouuwww

Elmander'in kredisi ile Aydın'ın ki bir mi, Aydın 5 senede 3 maç oynadı/oynamadı, Elmander hemen her maçta canını dişine taktı, geçen senenin en önemli oyuncularından biriydi.

Aydın'ı savunmak için başkasına laf etmeye gerek yok.
  8. 13.08.2012, 11:03 Mesaj #4508

Deniz Akdeniz, post: 5051431 Nickli Üyeden Alıntı

Elmander'in kredisi ile Aydın'ın ki bir mi, Aydın 5 senede 3 maç oynadı/oynamadı, Elmander hemen her maçta canını dişine taktı, geçen senenin en önemli oyuncularından biriydi.

Aydın'ı savunmak için başkasına laf etmeye gerek yok.

skor 1-0 iken Elmander forvet olmasına rağmen o %100 pozisyonu değerlendiremedi. Atsa belki maç farka gidecek 5-6 olacak belki Engin kırmızı görmeyecekti vs vs... Ama Elmander'e bi şey diyen yok.

skor 3-2 son dakikalar ve Türkiye'de Aydın'dan başka kimsenin o pozisyona giremeyeceği bir pozisyona giriyor ve golü kaçırıyor. Ama Aydın sanki maçı rakibe vermiş gibi eleştiriliyor.

Bu haksızlıktır ve vicdansızlıktır.
  9. 13.08.2012, 11:08 Mesaj #4509

Ulan a7 önce arenada simdi burda atamadın jubileni garantileme fırsatlarını tepiyorsun
  10. 13.08.2012, 11:10 Mesaj #4510

Tolga Açıkgöz, post: 5051469 Nickli Üyeden Alıntı

skor 1-0 iken Elmander forvet olmasına rağmen o %100 pozisyonu değerlendiremedi. Atsa belki maç farka gidecek 5-6 olacak belki Engin kırmızı görmeyecekti vs vs... Ama Elmander'e bi şey diyen yok.

skor 3-2 son dakikalar ve Türkiye'de Aydın'dan başka kimsenin o pozisyona giremeyeceği bir pozisyona giriyor ve golü kaçırıyor. Ama Aydın sanki maçı rakibe vermiş gibi eleştiriliyor.

O bahsettiğinin Elmander pozisyon yok iken yaptığı pres ile 2-3 poziyona sokan adam bizi.

Elmander zaten bitirici forvet değil bunu artık anlamak gerek,eğer şu fener son 4 maçta savunmadan bu kadar çıkamıyorsa Elmander sayesindedir.

Türkiye'de Amrabat'tan başkasının atamayacağı pası gol yapamadı desek daha doğru.

Çok fazla beklentili olmamak gerek Aydın hakkında,keşke yanıltsa beni ama her maça girdiğinde bir off oluyorum içimde ve 10 maçta bir bana kapak takıyor ne yazık ki.

Yani Elmander'in bir oyun standartı var ama Aydın'ın yok.

Ayrıca Aydın'a Hocanın verdiği tepkiyi de gördük saha kenarında ki sonuna kadar haklıdır...
  11. 13.08.2012, 11:11 Mesaj #4511

Tolga Açıkgöz, post: 5051469 Nickli Üyeden Alıntı

Çünkü değerlendirme tek maç üzerinden yapılmıyor, Aydın senelerdir beklentileri karşılamaktan çok uzak, birikerek gidince de tepkiler haliyle daha fazla oluyor, yani vicdansızlık kısmına katılmıyorum.

Ona kalırsa, Baros'u sadece geçen senesiyle düşün, sakat olmadığı dönemde gayet katkısı oldu, yani övülmesi gerekirken yeriliyor, sebebi de son senelerde beklentilerin genel olarak uzağında olması, çok sakatlanması ve gereksiz kartlar görmesi.

Yani damlaya damlaya göl oluyor
  12. 13.08.2012, 11:14 Mesaj #4512

Ulan yıl oldu 2012 hala aynı golleri kaçırıyor arkadaş. İdmandan sonra 10 dk çalışsaydın 1 sene son vuruşunu şuan direk sağ açıkta oynuyo olacaktın belki.

Ayrıca dün elmanderin kaçırdığı en önemli pozisyondu ve gerçekten bunları düzeltmesi lazım. Bizim hala net bi forvetimiz yok bulduğunu çatır çatır atacak.
  13. 13.08.2012, 11:26 Mesaj #4513

Deniz Akdeniz, post: 5051489 Nickli Üyeden Alıntı

Çünkü değerlendirme tek maç üzerinden yapılmıyor, Aydın senelerdir beklentileri karşılamaktan çok uzak, birikerek gidince de tepkiler haliyle daha fazla oluyor, yani vicdansızlık kısmına katılmıyorum.

Ona kalırsa, Baros'u sadece geçen senesiyle düşün, sakat olmadığı dönemde gayet katkısı oldu, yani övülmesi gerekirken yeriliyor, sebebi de son senelerde beklentilerin genel olarak uzağında olması, çok sakatlanması ve gereksiz kartlar görmesi.

Yani damlaya damlaya göl oluyor

Tabiki önceki yılların etkisi var. Ama Aydın önceden bu pozisyonlara dahi giremezdi. Artık giriyor bu bir kazanç değilmidir ? 2 maç 3 maç hatta 10 maç kaçırsın ama girsin pozisyonlara elbet atmaya başlayacaktır. Skor avantajı elimizdeyken ne kadar büyük bir güç olduğunu vurgulamak istiyorum.
  14. 13.08.2012, 11:32 Mesaj #4514

Tolga Açıkgöz, post: 5051556 Nickli Üyeden Alıntı

Tabiki önceki yılların etkisi var. Ama Aydın önceden bu pozisyonlara dahi giremezdi. Artık giriyor bu bir kazanç değilmidir ? 2 maç 3 maç hatta 10 maç kaçırsın ama girsin pozisyonlara elbet atmaya başlayacaktır. Skor avantajı elimizdeyken ne kadar büyük bir güç olduğunu vurgulamak istiyorum.

Tek bu maça bakarak yerilmesi zaten pek anlamlı değil. Ben geçen yıl dahil, hiçbir zaman Aydın'dan ümitli olmadım ve şu anda da değilim, istikrar sağlayacak yapıyı görmüyorum, tabi herkes farklı düşünebilir.
  15. 13.08.2012, 11:35 Mesaj #4515

Aydın geçen sene arena'daki maçta, ondan önce baros'un kadıköy'de direkten dönen topunu tamamlayabilse, dün akşam ki golü atabilse şimdi herkes burda ona tapıyordu..

yani Aydın ayağına gelen bu süper fırsatları hep fenerbahçe maçlarında tepti, bu da garip bi tesadüf gerçekten..