1. 16.01.2009, 23:11 Mesaj #451
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Diego Capel neyse Sevilla için bizim içinde Aydın öyle rüzgarın oğlu...
  2. 16.01.2009, 23:49 Mesaj #452

Aydın kiralık gitmemeli onun 2.yarı fırtına gibi eseceğini düşünüyorum!
  3. 17.01.2009, 00:56 Mesaj #453
  4. 17.01.2009, 00:56 Mesaj #454

Tolga Açıkgöz, post: 70769 Nickli Üyeden Alıntı

saçlarıda bir aslanın yelesi gibi

Kıza benzetiyorlar ama her bünyedeki reaksiyon farklı tabi!
  5. 17.01.2009, 01:07 Mesaj #455

Targutay Sabancı, post: 70428 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın,Sabri'nin kendilerini geliştirmesini bekliyoruz senelerdir üstelik birinde teknik var hız yok birinde hız var teknik yok

bu adamda herşey var 2 sinide cebinden cıkartır

Aydın bence zaman tanınması gereken topcudur

Messi stili

Rooney stili

Drogba stili

delip gecici tarzı var ancak sutlarını ve paslarını gelistirmeli digerlerine tanıdıgımız zamanı buna tanırsak

New Messi

Abi bu Arda'yı cebinden çıkarır lafı ne kadar kolay çıkıyo ağzınızdan...

Aydın ne yaptı daha durun yaw, tamam yetenekli adam belli ediyo kendini de Arda'yı artık başka bi yere koyun
  6. 17.01.2009, 01:49 Mesaj #456

Aydın: Hiçbir yere gitmiyorum

Başka takımlara kiralık verileceği yönünde çıkarılan söylentilerin kafasını karıştırdığını söyleyen Aydın Yılmaz, "Hocam benden memnun. Daha 1.5 yıl buradayım" dedi.

G.SARAY’ın genç futbolcularından Aydın Yılmaz, son günlerde bir hayli dertli. Son bir aydır başka takımlara kiralık verileceği söylentilerinden rahatsızlık duyan Aydın, "Daha 1.5 yıl buradayım. Beni rahat bıraksınlar" dedi. Ve şöyle devam etti:

"Kimi görsem, ’Hangi takıma gidiyorsun?’ diye soruyor. Bu sorular beni çıldırtıyor. Benim bir yere gittiğim yok. Yönetimimiz ve hocam benden memnun olduklarını söylediler. Antalya’daki hazırlık maçlarında şans buldum ve başarılı oldum. Henüz 20 yaşındayım. G.Saray formasını 1.5 yıl daha giydikten sonra gidebilirim.

Kafam karışıyor

Yönetimimiz ve hocamız benim için iyi şeyler düşünüyor. Ancak bu söylentiler kafamı karıştırıyor. Benim saha içindeki performansımı etkiliyor. Sahaya her çıkışımda, kendi kendimi yiyip bitiriyorum. Böyle yalan yanlış şeylerle kafamı karıştırıp beni bitirmek isteyenlere sesleniyorum. Beni rahat bırakın." G.Saray gibi büyük bir takımın formasını giydiği için kendisini şanslı hissettiğini ifade eden Aydın Yılmaz, "Ben G.Saray’a daha çok şeyler vermek istiyorum" dedi.

Hürriyet.
  7. 17.01.2009, 02:03 Mesaj #457

Aydın'a özel program

Aydın Yılmaz için sezonun ikinci yarısında güçlenmesi amacıyla özel antrenman proğram uygulanmasına karar verildi.

Galatasaray'da Aydın Yılmaz'ın performansı tartışılıyor. Genç futbolcu 3 yıl önce 17 yaşında iken Konyaspor'a attığı golle gündeme gelmiş ve belki de Eric Gerets döneminde son haftada kazanılan şampiyonlukta pay sahibi olmuştu. O dönemde Manisa'da kiralık oynayan Arda Turan'dan bile gözde olan Aydın Yılmaz, kendisinden beklenen gelişmeyi bir türlü gösteremedi. Fizik ve kilo olarak gelişmesine rağmen beklenen patlamayı yapamayan Aydın, çok sık sakatlanması nedeniyle bir türlü ilk onbire yaklaşan performansa ulaşamadı. Aydın Yılmaz sezonun ilk yarısında dönem dönem Skibbe'den forma şansı bulsa da, her maç sonrasında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sağlık heyetinin yolunu tutması, sarı kırmızılı teknik heyet ve yöneticileri de hayal kırıklığına uğratıyor.

Aydın Yılmaz lige verilen aradan sonra Florya'da yapılan hazırlık testlerinde de aşırı zorlanma yüzünden adale sakatlığı yaşayınca sarı kırmızılı teknik heyet alarma geçti. Antalya kampında antrenmanlara aksatmadan katılan Aydın Yılmaz için sezonun ikinci yarısında güçlenmesi amacıyla özel antrenman proğram uygulanmasına karar verildi. Genç yıldızın çok sık sakatlanmasının önleyecek antrenman proğramlarında fizyoterapistler eşliğinde çalışması sağlanacak. Antrenmanlarda yeteneği ile herkesi büyüleyen Aydın'ın, antrenman öncesinde Kewell'ın özel fizyoterapisti ile yaptığı çalışmaların benzeri uygulanacak. Böylece 3 yıldır beklenen gelişmeyi gösteremeyen Aydın'ın performansı artırılması hedefleniyor.

Kaynak: DHA
  8. 17.01.2009, 02:36 Mesaj #458

Selçuk Ceylan, post: 70794 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın: Hiçbir yere gitmiyorum

Başka takımlara kiralık verileceği yönünde çıkarılan söylentilerin kafasını karıştırdığını söyleyen Aydın Yılmaz, "Hocam benden memnun. Daha 1.5 yıl buradayım" dedi.

G.SARAY?ın genç futbolcularından Aydın Yılmaz, son günlerde bir hayli dertli. Son bir aydır başka takımlara kiralık verileceği söylentilerinden rahatsızlık duyan Aydın, "Daha 1.5 yıl buradayım. Beni rahat bıraksınlar" dedi. Ve şöyle devam etti:

"Kimi görsem, ?Hangi takıma gidiyorsun?? diye soruyor. Bu sorular beni çıldırtıyor. Benim bir yere gittiğim yok. Yönetimimiz ve hocam benden memnun olduklarını söylediler. Antalya?daki hazırlık maçlarında şans buldum ve başarılı oldum. Henüz 20 yaşındayım. G.Saray formasını 1.5 yıl daha giydikten sonra gidebilirim.

Niye 1.5 yil sonra gitcekmis
  9. 17.01.2009, 02:45 Mesaj #459

Aydin Yilmaz, post: 70805 Nickli Üyeden Alıntı

Niye 1.5 yil sonra gitcekmis

Kontrati o kadar.Gidecem demedi...1.5 yil susun demek istedi...

Aydin neden gitmek istesin ki Galatasaray´dan??
  10. 17.01.2009, 02:51 Mesaj #460

Onur Yilmaz, post: 70807 Nickli Üyeden Alıntı

Kontrati o kadar.Gidecem demedi...1.5 yil susun demek istedi...

Aydin neden gitmek istesin ki Galatasaray´dan??

Yok Kontrati 2013 kadar.

Galiba Dünya Sampiyonasin'dan sonra gitmek istiyor
  11. 17.01.2009, 02:57 Mesaj #461

Aydin Yilmaz, post: 70809 Nickli Üyeden Alıntı

Yok Kontrati 2013 kadar.

Galiba Dünya Sampiyonasin'dan sonra gitmek istiyor

abi niye kendinden 3. tekil şahısmış gibi bahsediyon ? gitme abi kal GS'de.. seviyoz seni Aydın babaa !
  12. 17.01.2009, 03:39 Mesaj #462

gitmek o kadar kolaymi aydin sen basarisiz olursa zaten gideceksin aksi takdirde GS desin
  13. 17.01.2009, 09:24 Mesaj #463

3 maç sakatlanmadan oynasın resmi maçlarda , herkesin beklediği Aydın gibi olur. Yalnız vücudunu iyi kullanmıyor gibi geliyor bana ikili mücadelelerde ve nedense en kötü fauller hep ona yapılıyor.
  14. 17.01.2009, 13:56 Mesaj #464
  15. 17.01.2009, 14:53 Mesaj #465

Aydın'da hakikaten yetenek var hızlı ve çalımı iyi bilen pas vermesini iyi bilen birisi eger sutları ve paslarıda daha da gelisirse su takımdan bugüne kadar cıkmamıs bir yıldız olur messiye benzer