1. 16.09.2012, 15:06 Mesaj #4771
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Nurullah Fethi, post: 5239014 Nickli Üyeden Alıntı

Bundan bir yol olmaz.

Bundan bir yol olur.
  2. 16.09.2012, 15:17 Mesaj #4772

Mert Kızıltepe, post: 5239026 Nickli Üyeden Alıntı

Rotasyon için yeterli bi oyuncu şuan Aydın

bende onu diyorum anca yedek başka birşey kimse beklemesin.ilk 11 falan diyenler var :SS:

yeterince kredisini tüketti.
  3. 16.09.2012, 16:08 Mesaj #4773
  4. 16.09.2012, 16:10 Mesaj #4774
  5. 16.09.2012, 16:19 Mesaj #4775

İlk 11 oyuncusu değil.

Öne gçelilen maçlarda sahaya sürülürse çok etkili olur.

Kendini az da olsa geliştirebildi.
  6. 16.09.2012, 16:19 Mesaj #4776

Lan ilk yarı 2 defa yara yara nasıl gitti ligimizde hakkaten böyle bir topçu yok hızlanma konusunda mutlaka ilerki zamanlarda 11'de daha çok yer bulacaktır.
  7. 16.09.2012, 17:09 Mesaj #4777
  8. 16.09.2012, 18:12 Mesaj #4778

Tolga Açıkgöz, post: 5237058 Nickli Üyeden Alıntı

1-Pas oyununda ilk yarıda nasıl dikine paslaşarak oynadığını görmedin sanırım üstelik bunu 1 defa bir kaç defa yaptı ve sen yine görmediysen büyük ihtimalle maç içinde oyuncuları karıştırıyorsun.

2-Defansif olarak katkısı kendisi sahamızda aldığımız topu ya hızlıca ileriye taşıyor yada faul alıyor. Faul yapma konusunda Emre Çolak'ın 10 da 1 i bile değil. Gözümüzün önünde Emre örneği varken Aydın çok faul yapıyor demek olmaz. Ayrıca Amrabat en az 5 faul daha fazla yapmıştır Aydın'dan.

3-Bugün Antalya bu kadar çaresiz kaldıysa tek sebebi Aydın-Amrabat kanatlarıdır. Adam 10 gündür Emre-Hamit kurgulamış kafasında ama tam tersi dikine giden oyuncular olunca ne yapacağını bilemedi. Tarihi fark olurdu bugün 10-12 falan atabilirdik. Ama Hamit-Emre varken asla böyle olmazdı." Amrabat&Aydın forever"

4-Engin-Hamit-Yekta'yı bu tür maçlarda tercih etmem.

5-Bu yüzden 4-4-2 de Aydın'ı istiyorum

6-Yekta oyuna girdi iyi oynadı güzel oynadı ama Aydın'ın yaptıklarını" yapamadı". Aydın iyi oynadı ama oda Yekta'nın yaptıklarını "yapamadı"

7-Aydın o golü atardı.

1: simdi ilk yariyi tekrar izledim, dikine pas verdigini görmedim, iki kere topu alip hizlandi, birinde amrabatla sag tarafta, iste orda güzel pas verdi.

2: ben göremedim pek, sadece 2 defa yapti bunu, birinde amrabata verdi, digerinde her zamanki gibi sonunu getiremedi, kaybetti.

Faul konusunda, tam emin degilim ama galiuba ilk yarinin en cok faul yapan adam aydin galiba. Evet, amrabatta yapti bir kac tane, ama onun yaptigi fauler calinmasada olur dedirten fauller, ayrica ilerde yapilan fauller vede cogu hakanla falan iyi anlasamadigi icin meydana gelen fauller. Aydinin iki faulü var bizim yari sahamizda, cezasahasinin önünde, cok sacma, antalya stoperlerle geldi 2 tane yok yere duran top vermis oldu. Emre colakin faullere göre 10 da 1 degil demek, cok abartmak demek.

3: bu konuda hakli olabilirsin, hamit-emre colak beklerken, amrabat-aydina karsi oynamak sasirtmis olabilir, güzel ve mantikli bu dedigin.

4: ben ederim, cunku ben 4-4-2 de ya amrabat, yada aydin, amrabati daha cok begendigim icin amrabat diyorum. Engin, hamit, yekta colak oynasin ki, orta sahada 3 tane pas yüzdesi yuksek, ofansif, defansif calisan 3 adamamimiz olsun, gole gidecek 3 adam var zaten, amrabat-burak-umut/elmander.

5: bu yuzden 4-4-2 de aydini istemem, gerci kücük maclarda, mesela haftaya akhisar mi ne ona karsi ok, kupa maclarda ok ama genel olarak hayir.

6: aydini yaptiklarinin hangisini yapamadi onu söyle bana? Aydin gibi 2 kere calimlayip gitmeye calisti, tipki aydin gibi sadece bir keresinde pozisyonu iyi kötü sonuclandirabildi.

Yekta aydinin yapamadigi defansin arkasina kosuyu yapti mi? Yapti, az kalsin gol oluyordu iyi vursa. Calim atti mi? Rakipc eza sahasina girdi mi? Pas oyununda gözüktü mü? Bunlari hepsini kisa spre icinde yapabildi yekta.

7: Aydinin da önüne bir top düstü, bos kaleye yollayacakti, defansa takildi. Belki yektanin pozisyonu kadar iyi degildi, bek net demiyorum, iyi diyorum, cunku aci biraz kötüydü ama onunkiside net pozisyon idi sonucta, cool davransa cok rahat bir sekilde gol yapabilirdi.

neyse, ben aydini begenmiyorum derken, onun cikisini görmezden gelmiyorum, güclendigini, kendini gelistirdigini gayet görüyorum bende. Defans yapmayi bilmiyor diyorum ama cocuk cabaliyor, bunuda söyliyorum.

aydin oynamasin da demiyorum, oynat 4-3-3, koy aydini saga, amrabati sola, sesim cikmaz.

ben sadece benim kafamda 4-4-2 de 2 tane sprinter kanat, pas oyununda pek etkili olmayan -amrabat aslinda fena degil- , defansif olarak defansa gelseler bile, defans yapmayi bilmeyen defansi faul yapmak sanan 2 klanatla ve ilerde 2 forvetle 4-4-2 oynadigimiz zaman zorlaniriz diyorum. Orta sahada pas yapicak adam kalmiyor. Melo 3. stoper gibi oyniyor, selcuk tek basina kalabiliyor pas yapmamiz gerekirken. Topu oyuna sokarkende bu sorunu yasiyoruz, hele hele rakip selcuku kilitlemek icin birini görevlendirmisse, bu sorun cok daha net bir sekidle ortaya cikiyor.

dün ilk yari aslinda biz top oynamadan 2 gol attik.

o iki pozisyonu saymazsak, ne soldan amrabat, nede sagdan aydin aslinda beklenilen performansi veremedi ilk yarida.

aydin kac defa dikine kosular yapti, sifira indi, ortalar yapti? Sut cekti mi? Tehlikeli atak yaratti mi?

amrabat ne yapti?

orta sahada kac kere pas yapip, atak hazirladik?

iste diyorum ki, orta sahada 3 tane hayvan gibi pas yapan ileri geri calisan 3 adam oldu mu, o zaman daha kolay yapiyorsun bu yukarida sordugum ama bizim pek yapamadigimiz olaylari.
  9. 16.09.2012, 18:16 Mesaj #4779

İtiraf etmeliyim çok söverdim kendisine ama son 1 yılda bir başka oldu bu Aydın,dün çok beğendim.

Hamit bize kazık attı arkadaşlar.Bence bunu kabul edip,Aydın'ın üstüne düşmeliyiz artık.Yapacak bir şey yok.
  10. 16.09.2012, 18:28 Mesaj #4780
  11. 16.09.2012, 20:07 Mesaj #4781

Hızdan başka yetenek yok. Yetenekli Sabankay gibiler yıllarca süründürüldü, sonra kenara atıldı. Sanki yönetimde torpili var. 7 numara 7 yıldan beri sınırsız şans buluyor takıımda. Hamitçiler Aydıncılar forumda birbirine giriyor. Aslında ikisi de takıma giremez.
  12. 16.09.2012, 20:09 Mesaj #4782

Salih İzdik, post: 5240149 Nickli Üyeden Alıntı

Hızdan başka yetenek yok. Yetenekli Sabankay gibiler yıllarca süründürüldü, sonra kenara atıldı. Sanki yönetimde torpili var. 7 numara 7 yıldan beri sınırsız şans buluyor takıımda. Hamitçiler Aydıncılar forumda birbirine giriyor. Aslında ikisi de takıma giremez.

Bu mantıkla senin de foruma girmemen lazım ama giriyorsun işte.
  13. 16.09.2012, 20:13 Mesaj #4783

Oğuzhan Özmen, post: 5240154 Nickli Üyeden Alıntı

Bu mantıkla senin de foruma girmemen lazım ama giriyorsun işte.

Merak etme tek torpilim var, o da Galatasaray aşkı.
  14. 19.09.2012, 00:21 Mesaj #4784
  15. 19.09.2012, 00:52 Mesaj #4785

Genç yetenek :lol:

Fatih Terim geldikten sonra kendini fiziksel hem taktiksel olarak inanılmaz geliştiren, adeta yeniden doğan, kendine olan güvenini yeniden yakalayan oyuncumuz...