1. 21.01.2009, 20:01 Mesaj #556
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Saçına ve kramponuna gösterdiği özeni fiziğini geliştirmek için harcasa şuan sakatlanmazdı :rolleyes:
  2. 21.01.2009, 21:46 Mesaj #557

Aydin Yilmaz, post: 74999 Nickli Üyeden Alıntı

Ciddi midir sakatli?

Ben pek anlamiyorum

Sen daha iyi bilirsin ama

Her maçtan sonra klasik sakatlanıyormuş,1-2 gün içinde iğleşiyormuş
  3. 21.01.2009, 21:49 Mesaj #558

Caner Akdemirci, post: 75187 Nickli Üyeden Alıntı

Sen daha iyi bilirsin ama

Her maçtan sonra klasik sakatlanıyormuş,1-2 gün içinde iğleşiyormuş

Acilen güclenmesi lazim..
  4. 21.01.2009, 21:52 Mesaj #559

maalesef türk futbolcularin genel sorunu komple sporcu olmamalari. ben bile su an kulüpte oynamiyorum ama neredeyse her gün fitness salonunda agirlik calisiyorum, kosmaya gidiyorum, futbol oynuyorum, basketbol oynuyorum. almanya da bu cok normal bir sey. millet spor yapmayi, kendini fit ve güclü hissetmeyi seviyor.

maalesef bu kültür türkiye de yok. futbolcular bile nargile iciyor, kendine bakmiyor, agirlik antremaninin gectim, cogu 20 tane snav cekemiyor adam gibi. sonra futbolcuyum diye geciniyorlar. cok yazik gercekten.
  5. 22.01.2009, 19:27 Mesaj #560

Aydın Yılmaz, Mehmet Topal ve Barış Özbek antrenmanın tamamına katıldılar.

Güzel yinede acilen güclenmesi lazim.
  6. 22.01.2009, 19:30 Mesaj #561

Aydın kaliteli futbolcu eger kendini geliştirirse su ülkeden bu güne kadar cıkaramadıgı sadece sizlerin yıldız dedigi ama avrupalının adını bile bilmedigi adamlar gibi olmaz gercek bir yıldız olur

Hakan Şükür'den sonra (bir o var Türkiye'den tanınan onuda yeni nesil bilmez) bence aydın en büyük yıldızımız olabilir cok hızlı ve calım atmasını biliyor futbolu biliyor
  7. 22.01.2009, 21:53 Mesaj #562

Targutay Sabancı, post: 75729 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın kaliteli futbolcu eger kendini geliştirirse su ülkeden bu güne kadar cıkaramadıgı sadece sizlerin yıldız dedigi ama avrupalının adını bile bilmedigi adamlar gibi olmaz gercek bir yıldız olur

Hakan Şükür'den sonra (bir o var Türkiye'den tanınan onuda yeni nesil bilmez) bence aydın en büyük yıldızımız olabilir cok hızlı ve calım atmasını biliyor futbolu biliyor

Vay be kim bu adam hangi takımda oynuyor..
  8. 22.01.2009, 22:08 Mesaj #563

Onur Albakar, post: 75848 Nickli Üyeden Alıntı

Vay be kim bu adam hangi takımda oynuyor..

Senin avatarında ki adam kadar yetenekli değil ama onun gibi yetenek yok denilecek kadar az Aydın robot gibi defansla oynanan günümüz futbolunda izlemesi keyif verebilecek ender bir kumaş unutmamalısın!
  9. 23.01.2009, 11:14 Mesaj #564

17 yaşındayken gündeme oturduğunda o kötü sakatlık olmasaydı , Aydın ı şu anda avrupada izliyor olurduk. İki büyük sakatlık geçirdi kolay değil gerçekten. Çocuk yaşta o ameliyatları olmak dile kolay gelebilir. Boşa geçen 4 yıl var sakatlıklarla.
  10. 23.01.2009, 12:49 Mesaj #565

Aydının dediğiniz yerler gelebilmesi için az buçuk oyun zekası olması lazım bu adam yanındakine pas vermekten aciz..Fiziği çok yetersiz..
  11. 23.01.2009, 13:05 Mesaj #566

Onur Albakar, post: 76213 Nickli Üyeden Alıntı

Aydının dediğiniz yerler gelebilmesi için az buçuk oyun zekası olması lazım bu adam yanındakine pas vermekten aciz..Fiziği çok yetersiz..

Aydından yetenekli türkiyede bile bir çok adam var..

Serdar özkan

Aydın karabulut

vs..

Serdar Özkan???
  12. 23.01.2009, 13:08 Mesaj #567

Ersin Eren, post: 76234 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar Özkan???

Ne eksiği var aydından?

Benzerlikleri

İkiside mental özürlü pas şut napıcağını bilmez sahada yanlış kararlar verirler..

İkiside hızlı ve çelimsiz..

Serdarın artıları

Daha iyi dribling yapıyor(Aydın çoğu kez topu aşıyor bu konuda bilmeden atmayın serdarı izlleyin)

Daha dayanıklı daha mücadeleci ve daha az sakatlanıyor..Aydın karabulut ikisindende iyidir bursada patlama yapınca görüceksiniz..

Objektif olalım lütfen..

Fikrimi sorarsan ikiside bi halt etmez aama serdar daha faydalı bir oyuncudur..
  13. 23.01.2009, 13:13 Mesaj #568

Onur Albakar, post: 76240 Nickli Üyeden Alıntı

Ne eksiği var aydından?

Benzerlikleri

İkiside mental özürlü pas şut napıcağını bilmez sahada yanlış kararlar verirler..

İkiside hızlı ve çelimsiz..

Serdarın artıları

Daha iyi dribling yapıyor(Aydın çoğu kez topu aşıyor bu konuda bilmeden atmayın serdarı izlleyin)

Daha dayanıklı daha mücadeleci ve daha az sakatlanıyor..Aydın karabulut ikisindende iyidir bursada patlama yapınca görüceksiniz..

Objektif olalım lütfen..

Fikrimi sorarsan ikiside bi halt etmez aama serdar daha faydalı bir oyuncudur..

Serdar Özkan 2 yıldır 8jk'de banko oynuyor ama bir b.k yaptığını göremedik.Aydın 8jk'de Serdar'ın bulduğu gibi şans bulsaydı çok daha fazlasını yapardı.Şüphem yok bu konuda.
  14. 23.01.2009, 13:16 Mesaj #569

Ersin Eren, post: 76245 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar Özkan 2 yıldır 8jk'de banko oynuyor ama bir b.k yaptığını göremedik.Aydın 8jk'de Serdar'ın bulduğu gibi şans bulsaydı çok daha fazlasını yapardı.Şüphem yok bu konuda.

Aydın 4 senedir bizde..
  15. 23.01.2009, 13:27 Mesaj #570

Onur Albakar, post: 76253 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın 4 senedir bizde..

Fazlada oynayamıyor zaten serdarda..

Serdar sheriff maçında iyi oynadı ama ben aydının iyi oynadığı maçı hatırlamıyor..Zorla boş kaleye arkadaşlarının attırdıklarını saymassak..

Artı olarak arda çalım atmayı serdar öğretti dedi oturun düşünün bu lafa bence..

Sözlerimi çarpıtma lütfen.Aydın bizde kaç kez ilk 11'de oynamış?Serdar kadar şans bulsaydı, Serdar'ın yaptıkların çok daha fazlasını yapardı.Arda makarasına demiştir onu.Serdar önce kendine öğretsin çalım atmayı.