1. 21.08.2009, 12:17 Mesaj #1216
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

En azından eskisi kadar vasat bir futbolcu görünümünde değil Aydın,yedek olarak iyi iş yapar,rotasyonda kullanılabilir Avrupa dönüşü lig maçlarında..
  2. 21.08.2009, 13:20 Mesaj #1217

Gene şaşırtmadı bizi, şaşalı bir giriş yaptığı sezonda yavaş yavaş tüketiyor kredisini. Anlayamıyorum Aydını, Netanya maçında şov yaptı, kalitesini gösterdi ama bir türlü devamlılık gösteremiyor.
  3. 21.08.2009, 14:03 Mesaj #1218
  4. 21.08.2009, 14:42 Mesaj #1219

aydına ve mehmet güvene verilen şanslar bana verilseydi şu an ilk 11 deydim:p Koskoca Galatasaray camiasında 2-3 maçın birinde oynuyosun ve patlama yapamıyosun...kimse kusura bakmasın..başka bi örnek verin bana bu kadar sabredilen...byby aydın!
  5. 21.08.2009, 14:49 Mesaj #1220

Serdar Eylik ve Emre Çolak geliyor bence son senesi.
  6. 21.08.2009, 14:50 Mesaj #1221

SERDAR ASLAN, post: 483417 Nickli Üyeden Alıntı

aydına ve mehmet güvene verilen şanslar bana verilseydi şu an ilk 11 deydim:p Koskoca Galatasaray camiasında 2-3 maçın birinde oynuyosun ve patlama yapamıyosun...kimse kusura bakmasın..başka bi örnek verin bana bu kadar sabredilen...byby aydın!

Aydın kötü mü oynadı,yapmayın şu çocuğa ya,Kewell'a alternatif oldu elinden geleni yapıyor eskisinden daha güçlü,ben beğeniyorum Aydın'ı!
  7. 21.08.2009, 15:39 Mesaj #1222

SERDAR ASLAN, post: 483417 Nickli Üyeden Alıntı

Bu kadarda abartmaya gerek yok, Aydın kötü değildi kapanmış bir savunma karşısında. Kewell'a yedek olsun işte fena mı ?
  8. 21.08.2009, 16:46 Mesaj #1223

Muhammet GÜLHAN, post: 483593 Nickli Üyeden Alıntı

Bu kadarda abartmaya gerek yok, Aydın kötü değildi kapanmış bir savunma karşısında. Kewell'a yedek olsun işte fena mı ?

Bunlar ne anlar ya bırak.
  9. 21.08.2009, 16:48 Mesaj #1224

Erşan Kuneri, post: 483830 Nickli Üyeden Alıntı

Bunlar ne anlar ya bırak.

Kewell a yedek olarak olabilir tabiki ama birçok kişi tek maçtaki performansına bakıp ilk 11 in vazgeçilmezi yapmıştı. Büyük bir istikrar sorunu var Aydının, yeteneklerine diyecek birşey yok. Ama Serdarın üzerine düşülürse daha faydalı olacağına inanıyorum. Aydın bu sonuçta, her sene aynı filmi izletiyor, inşallah bu sene yanıltır bizi de beklenen patlamayı yapar.
  10. 21.08.2009, 17:00 Mesaj #1225

Deniz Akdeniz, post: 483839 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell a yedek olarak olabilir tabiki ama birçok kişi tek maçtaki performansına bakıp ilk 11 in vazgeçilmezi yapmıştı. Büyük bir istikrar sorunu var Aydının, yeteneklerine diyecek birşey yok. Ama Serdarın üzerine düşülürse daha faydalı olacağına inanıyorum. Aydın bu sonuçta, her sene aynı filmi izletiyor, inşallah bu sene yanıltır bizi de beklenen patlamayı yapar.

Serdar ve Emre Çolak diyor herkes elbette harika oyuncular ama fizikleri yetersiz,seneye emin olun a takımında sürekli forma giyecekler o potansiyelleri fazlasıyla var,Aydın ikisinden de çok daha güçlü olmuş farketmiyor musunuz Aydın'da ki değişimi,artık Aydın ne yapacağını biliyor saçmalamıyor topu ayağına aldığında,herkes Kewell'ın ismine hürmet ediyor harika karakter biliyorum fakat Aydın ciddi biçimde zorlayacaktır Kewell'ı ve bu rekabet Galatasaray'a yarayacaktır,Yaser'i izleyeceğime her maç Aydın'ı izlerim.Hiç de şikayet etmem ben süratli ve ters haraket yapan oyunculara biterim Dünya'da sayıları çok azalmıştır,kıymetini bilelim sahip çıkalım yetenek var az kaldı çok daha iyi olacak.
  11. 21.08.2009, 17:12 Mesaj #1226

Erşan Kuneri, post: 483884 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar ve Emre Çolak diyor herkes elbette harika oyuncular ama fizikleri yetersiz,seneye emin olun a takımında sürekli forma giyecekler o potansiyelleri fazlasıyla var,Aydın ikisinden de çok daha güçlü olmuş farketmiyor musunuz Aydın'da ki değişimi,artık Aydın ne yapacağını biliyor saçmalamıyor topu ayağına aldığında,herkes Kewell'ın ismine hürmet ediyor harika karakter biliyorum fakat Aydın ciddi biçimde zorlayacaktır Kewell'ı ve bu rekabet Galatasaray'a yarayacaktır,Yaser'i izleyeceğime her maç Aydın'ı izlerim.Hiç de şikayet etmem ben süratli ve ters haraket yapan oyunculara biterim Dünya'da sayıları çok azalmıştır,kıymetini bilelim sahip çıkalım yetenek var az kaldı çok daha iyi olacak.

Yav dostum o yetenekte olduğunun herkes farkında ama eleştirmekle de haklılar, Aydına düşen istikrarı yakalayıp bu takımın önemli bir parçası olduğunu ispat etmektir. Benim de korkum bu kadar yetenekli ve hızlı olmasına rağmen ikinci bir Mehmet Güven sendromu yaşatmasıdır.
  12. 23.08.2009, 22:17 Mesaj #1227
  13. 23.08.2009, 23:02 Mesaj #1228
  14. 24.08.2009, 00:13 Mesaj #1229
  15. 24.08.2009, 00:16 Mesaj #1230

Aydın etkili olmaya çalışıyor çabalıyor. Bence bu bile önemli önceden bunu pek göremiyorduk. Bu sene kendini dahada çok geliştrimeye baksın ve verilen şansları iyi kullansın.