1. 24.08.2009, 00:18 Mesaj #1231
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Aydın hala Netanya maçının ekmeğini yiyor. Antepspor, Denizlispor, Levadia, Kayserispor bu maçlarında hiç bir etki yapamamasına rağmen hala ısrarla oynatılıyor. Ben Aydın'dan zerre kadar ümitli değilim renkdaşlar. Basit ve oyun zorluğu kolay maçlarda anca coşuyor bu adam.
  2. 24.08.2009, 00:20 Mesaj #1232

Önder Şahin, post: 490000 Nickli Üyeden Alıntı

Çok iyi oynadı bugün Aslan parçası. .

Nasıl iyi oynadı, farklı maçları izledik galiba:rolleyes:

Ezdi her gelen topu, orta desen, Sabri bu Aydını orta konusunda cebinden çıkarır, sonra geri koyar
  3. 24.08.2009, 00:29 Mesaj #1233
  4. 24.08.2009, 00:31 Mesaj #1234

millet aydını nasıl beğeniyo anlamıyorum bence çok sırıtıyo takımda...kewell artık al şu formayı
  5. 24.08.2009, 00:43 Mesaj #1235

Deniz Akdeniz, post: 490031 Nickli Üyeden Alıntı

Ezdi her gelen topu, orta desen, Sabri bu Aydını orta konusunda cebinden çıkarır, sonra geri koyar

Barosun yerinde Nonda olsaydi, bugun Aydinin asistlerini konusacaktik. Aydin birçok assistlik pas verdi, Baros hepsini harcadi.
  6. 24.08.2009, 00:45 Mesaj #1236
  7. 24.08.2009, 00:54 Mesaj #1237

Aydın bugün takıma yararlı oynadı.Adam da eksiltti ortalar da yaptı güzel toplar attı,driplinler vs. Daha ne istersiniz.

Önemli olan takıma yararlı olmasıydı.
  8. 24.08.2009, 00:54 Mesaj #1238

Mustafa Yanar, post: 490159 Nickli Üyeden Alıntı

Sahip cikin bee biraz sahiplenin Aslanlar gibi oynadi bugun aslanlar gibi!

Bu takımda Aydından binlerce kez fazla olan Sabriye demediğini bırakmayan bir taraftar topluluğu var, diğer tarafta verilen onca desteğe rağmen bir maç oynayıp onun kredisini harcayan Aydın, ben bu maçta kötü oynadığını düşünüyorum, bu sahiplenip sahiplenmeme meselesi değil.
  9. 24.08.2009, 00:57 Mesaj #1239

Deniz Akdeniz, post: 490031 Nickli Üyeden Alıntı

Özeti bir de internetten izleyince hak verdim sana . Yine de geçen yılki Aydın'dan önde be renkdaş . ?
  10. 24.08.2009, 01:02 Mesaj #1240

Önder Şahin, post: 490222 Nickli Üyeden Alıntı

Özeti bir de internetten izleyince hak verdim sana . Yine de geçen yılki Aydın'dan önde be renkdaş . ?

Hih iste olay bu ! Bu cocuk gelisme kaydediyormu, kaydetmiyormu ? Bun bakalim biz gecen sene cok sik yere dusuyordu gereksiz olarak bu sene boylemi? Calimlar,ortalar,asistler,driplingler daha ne olsun...Sabir bu cocuk daha da iyi olacak ama onemli olan bizim ona karsi sabirli olmamiz ve desteklememiz.Zaten kotude oynamiyorki
  11. 24.08.2009, 01:17 Mesaj #1241

Ben asil top ezdi diyen adamlari anlamiyorum,

Evet ayni maci seyrettik, ve evet iyi oynadi Aydin.

Bir kanatta aldimi dikine oynayan, direk kaleye gitmeye calisan Aydin, diger kanatta herkese calim atan Keita. Frank kimi cikardi? Keita.

Hadi bundan da anlamadik diyelim. Demek ki Rijkaard oyunun daha hizli oynanmasini istedi, ve Aydin'in burada insanlarin gozune kotu gorunmesinin en buyuk sebebi aslinda ironik olarak Frank'in Aydin'i degil Keita'yi cikarma sebebiyle ayni oldu.

Aydin cok hizli oynadi, sadece kosma hizindan degil kastim, verdigi paslar, dribblinge cikislar, hepsinde takimin temposundan daha hizliydi Aydin. Ritm olarak sivrildi boyle olunca, o iki kisinin arasindan o kadar hizli cikiyorduki kendi arkadaslari daha pozisyon alamiyorlardi kendilerini aciga cikaramiyorlardi. Aydin'in etrafindakiler onun bu temposuna ayak uydurunca ya da Aydin kendi temposunu biraz daha takimin seviyesine indirince gorurum siz futbol uzmanlarini..

Ogrenemiyoruz hala, bir daha gelsin o zaman:

https://img22.imageshack.us/img22/40...neratortkx.gif
  12. 24.08.2009, 01:19 Mesaj #1242

Önder Şahin, post: 490222 Nickli Üyeden Alıntı

Geçen seneye göre ilerleme var elbette, boru mu Rijkaard var başta, beni çalıştırsa benden bile adam çıkarır o derece Ama biraz sert takımlara karşı kendini gösteremiyor. En büyük sorunu topla buluşacağı zamanlarda aklını pek kullanamıyor, ya kendini sakatlar ya rakibi, azıcık pozisyon bilgisini geliştirirse daha iyi olacak o yetenek fazlasıyla var ama mental açıdan sorunları var bence.
  13. 24.08.2009, 01:34 Mesaj #1243

Deniz Akdeniz, post: 490355 Nickli Üyeden Alıntı

Geçen seneye göre ilerleme var elbette, boru mu Rijkaard var başta, beni çalıştırsa benden bile adam çıkarır o derece Ama biraz sert takımlara karşı kendini gösteremiyor. En büyük sorunu topla buluşacağı zamanlarda aklını pek kullanamıyor, ya kendini sakatlar ya rakibi, azıcık pozisyon bilgisini geliştirirse daha iyi olacak o yetenek fazlasıyla var ama mental açıdan sorunları var bence.

Bir Aydın vardı ki 1sene öncesinde, her pozisyonda yerde olan. . Şimdi nerede o biliyor musunuz ? Yetenekleriyle ilgili tartışmaya girilemeyecek bir oyuncuydu zaten hep, eleştirelen yönü fiziğiydi. Görüyoruz ki Aydın artık fiziğini de kullanmayı öğrenmiş; güçlenmiş ve daha dinamik. Genç Türk futbolcularımızın en büyük sorunu mentalite değil midir zaten ? Aydın'da da bunun varlığı çok doğal. Dediğin gibi Rijj seni/beni dahi adam eder futbol anlamında; tabii biz istersek, onun söylemlerine kulak asarsak. Aydın tam olarak bunu yapıyor son zamanlarda bence. Eğer yapmaya devam ederse ki ben edeceğini düşünüyorum sakatlık vb. gibi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmaz ise, bambaşka bir Aydın izlemeye hazırlamalıyız kendimizi.
  14. 24.08.2009, 02:29 Mesaj #1244

Aydın'ın bu sezon sonundaki halini görünce eğer bir sakatlık yaşamazsa hiçbirimiz inanamıcaz.

İşte Rijkaard bu yüzden büyük hoca. Görüceksiniz Aydın'dan büyük topçu yaratıcak. Bu maç için konuşmuyorum ama kolay değil bir yetenekten yıldız yaratmak için Kewell gibi bir topçuyu kenarda oturtmak. O hayranlıkla izlediğimiz İniesta'lar Xavi'ler Messi'ler ve izleyeceğimiz Bojan'lar işte böyle çıkıyor. Biz hep istiyoruz ki Arda gibi armut piş ağzıma düş olsun. Yok öyle yağma. Taraftar olarak sabredicez, destek olucaz, gerekirse genç bir yetenek için bir kaç maç kayba katlanıcaz. İşte öyle doğuyor Barcelona'lar, Ajax'lar, Porto'lar...
  15. 24.08.2009, 03:06 Mesaj #1245

Sabirli olmaliyiz arkadaslar sabirli.

Rijkaard geldigi zamandan beri Altyapidan oyuncu kazandirsin diyorduk.

En buyuk beklentilerden ve istegimizden biri bu degil mi?

Bakin adam gelir gelmez, daha 3-4 ay gecti

Aydin, Serdar ve Emre Colagin yeteneklerini görmüs ve sans vermeye baslamis bile.

Zamaniyla Semih ve Murat gibi diger oyuncular sans bulmaya baslar.

Iste heersey istedigimiz gibi gidiyor, sabirli olalim ve Allah bizi nazardan saklasin diyelim.

Güzel futbol, güzel sonuclar, Aydinlar, Serdarlar, Colaklar....

Hersey daha güzel olacak insAllah.

Aydina da sabir, Rijkaarda da sabir.