1. 27.08.2009, 23:40 Mesaj #1261
  2. 27.08.2009, 23:53 Mesaj #1262
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

Ben beğeniyorum Aydını olacak bence..Şuanki haliyle en kötü iyi bir yedek olur..
  3. 28.08.2009, 00:14 Mesaj #1263

Rjkardın hatrı için susuyorum Yoksa benim gözümde zaten bitiksin.Ruhsuz,kaptırdığın toplarla yenilen kontralar vb.Neyse sinirlenmicem
  4. 28.08.2009, 00:20 Mesaj #1264

Ya adam mücadele ediyor bugün kötüde değildi takım olarak kötüydük zaten..

Eskiye göre çok değişiklikler var sabırlı olun..

Geleceğin yıldızı denilen capelin kaçtane rezalet maçı var..Rijkaard aydının yapabileceklerini biliyor ve ona ulaştıracaktır..
  5. 28.08.2009, 00:22 Mesaj #1265

Onur Albakar, post: 501382 Nickli Üyeden Alıntı

Ya adam mücadele ediyor bugün kötüde değildi takım olarak kötüydük zaten..

Eskiye göre çok değişiklikler var sabırlı olun..

Geleceğin yıldızı denilen capelin kaçtane rezalet maçı var..Rijkaard aydının yapabileceklerini biliyor ve ona ulaştıracaktır..

Katılıyorum. Kötü değildi bugün. Kayseri maçında da kötü değildi.

Her maç 3 asist falan bekleniyor herhalde.
  6. 28.08.2009, 00:23 Mesaj #1266

Iyi bir yedek olacak bu sene. Kimse ondan simdi Keita'yi, Kewell'i veya Arda'yi kesmesini beklemiyor zaten. Futbolunu gelistirsin, onumuzdeki senelerin, gelecegimizin sag kanadi olsun yeter.
  7. 28.08.2009, 00:23 Mesaj #1267
  8. 28.08.2009, 00:26 Mesaj #1268

Tamam yeteneği varda Aydın'ın çok fazla top kaybediyor ya oynadığı her maçta belli oluyor bu takımda top kaybıyla sırıtıyor bu eksiğini giderirse Rijkaard'ın banko oyuncusu olur gibime geliyor...
  9. 28.08.2009, 00:27 Mesaj #1269

Elano bile vasat bir futbol sergilerken, Aydindan ne bekliyorsunuz? Takim iyi degildiki Aydin iyi olsun. Her futbolcu lider degildir, her futbolcu oyunun kaderini tek basina degistiremez. Aydin bunlardan degil, Aydin oyun kuran bir futbolcu degil, Aydin bir Sag Kanat.
  10. 28.08.2009, 00:29 Mesaj #1270

Mehmet Kaya, post: 501439 Nickli Üyeden Alıntı

Elano bile vasat bir futbol sergilerken, Aydindan ne bekliyorsunuz? Takim iyi degildiki Aydin iyi olsun. Her futbolcu lider degildir, her futbolcu oyunun kaderini tek basina degistiremez. Aydin bunlardan degil, Aydin oyun kuran bir futbolcu degil, Aydin bir Sag Kanat.

Aydini severim yalniz kapasitesini fazla zorluyor bazen. Gecen mactada cok top kaybetti. 2 kisinin arasina giriyor veya teke tekte adam gecmeye zorluyor top kaybediyor. Pasli oynasin canimi yesin.
  11. 28.08.2009, 00:29 Mesaj #1271

Aydın abi kusura bakmasın ama zamanında ona söylemek isteyipte söyleyemediğim şeyleri artık buraya yazıcam.

- Öncelikle Aydın abi, paf maçlarında 2'ye 1 giderken pas atmak yerine hala çalıma girmeyi deneyecek kadar bencillik yapıyordun. Ama meğersem bu senin bencilliğinden değil, oyunu göremiyor, okuyamıyor oluşundan, yani futbol mantaliten gerçekten çok zayıf, çok düşük... Sahada nerede ne yapacağını bilmiyorsun. Orta açacağın zaman, ceza sahasına bakıpta orta açmıyorsun. Dribling yeteneğinide hepimiz biliyoruz. Ama dribling yeterli değil. Bak mesela Serdar Özkan...
  12. 28.08.2009, 00:33 Mesaj #1272

Numan Yılmaz, post: 501452 Nickli Üyeden Alıntı

Aydini severim yalniz kapasitesini fazla zorluyor bazen. Gecen mactada cok top kaybetti. 2 kisinin arasina giriyor veya teke tekte adam gecmeye zorluyor top kaybediyor. Pasli oynasin canimi yesin.

Mutlaka top kaybedecek. Çalim atan hangi futbolcu top kaybetmiyorki? Keita da bir çok defa top kaybediyor, oyunun kurali bu, bazen geçersin, bazen geçemezsin. Aydin çalim atabilen bir futbolcu, suratli, hizli biri, hiç çalim atmazsa nasil gelistirecek bu yanini?

Bu arada katilmiyorum sana, Aydin o kadar çok çalim atmiyor, daha fazla pas atiyor, keske biraz daha guvense kendine, ve çok daha fazla çalim atsa.
  13. 28.08.2009, 00:42 Mesaj #1273

Mehmet Kaya, post: 501472 Nickli Üyeden Alıntı

Mutlaka top kaybedecek. Çalim atan hangi futbolcu top kaybetmiyorki? Keita da bir çok defa top kaybediyor, oyunun kurali bu, bazen geçersin, bazen geçemezsin. Aydin çalim atabilen bir futbolcu, suratli, hizli biri, hiç çalim atmazsa nasil gelistirecek bu yanini?

Bu arada katilmiyorum sana, Aydin o kadar çok çalim atmiyor, daha fazla pas atiyor, keske biraz daha guvense kendine, ve çok daha fazla çalim atsa.

Bende sana katilmiyorum. Calima cok gidiyor iste.

Adamlarin yanindan kosu yaparak gecmeye calisiyor ama top kaybediyor sürekli.
  14. 28.08.2009, 01:22 Mesaj #1274

Şöyle düşünüyorum.

Aydın çalım atabilen,inanılmaz süratli,bileklerine de çok hakim bir futbolcu.21 yaşında henüz...Maç içinde mutlaka çalım atacağı kendini,süratini,potansiyelini gösterecek pozisyonlar oluşacaktır.

Ama bu sene aydın da değişiklik var.Oynamak istiyor.Bişeyleri değiştirmek istiyor.Bu yüzden biraz da olsa kendini ispatlama çabası içinde.

Heyecanını yendiğinde ve birkaç aylık bir olgunluk döneminden sonra Aydın gerçekten zor unutulacak bir yıldız haline gelecektir.

Aydın'a güvenim sonsuz.
  15. 28.08.2009, 01:30 Mesaj #1275