1. 01.09.2009, 01:50 Mesaj #1291
  2. 01.09.2009, 01:56 Mesaj #1292
    Cevap: # 7 Aydın Yılmaz

2. goldeki asisti kalitesini gösteriyor. Giderek iyi olacak. Bir anda Messi,Ronaldo,Arda olunmuyor.
  3. 01.09.2009, 01:57 Mesaj #1293

Sinan Arslan, post: 523074 Nickli Üyeden Alıntı

Işığı gördüm ama pamuğun etkisi sandılar,bu gözler yanılmaz müdür

Senin gözler yanılıyor merak etme. Barış için söylediğin övgü dolu sözleri, Sabri için söylediği yerici sözleri unutmadım.

Şu ana kadar Rijkaard benim dediklerim paralelinde hareket ediyor. Doğru şekilde hareket ediyor yani. Ancak bir orta saha transferi daha istemeliydi diye düşünüyorum.

Burada da 26 Haziran 2009'da yazdığım Aydın'la ilgili bir mesaj:

S. Serhat Türkel, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Marin'e gerek yok zaten. Aydın Yılmaz var bizim daha iyi olan.

Marin bu yıl 8 milyon €'ya transfer oldu Bremen'e. Ondan daha iyi demişim düşün ne kadar değer biçtiğimi Aydın için.
  4. 01.09.2009, 02:01 Mesaj #1294

Abartmayın bu kadarda yaptığı asist mükemmeldi eyw. ama bi maçta göklere çıkartmamalıyız rahat bi 8,9 maç adam gibi oynamalı sonra gelsin sırtımızda taşıyalım.
  5. 01.09.2009, 02:09 Mesaj #1295

S. Serhat Türkel, post: 523271 Nickli Üyeden Alıntı

Senin gözler yanılıyor merak etme. Barış için söylediğin övgü dolu sözleri, Sabri için söylediği yerici sözleri unutmadım.

Şu ana kadar Rijkaard benim dediklerim paralelinde hareket ediyor. Doğru şekilde hareket ediyor yani. Ancak bir orta saha transferi daha istemeliydi diye düşünüyorum.

Burada da 26 Haziran 2009'da yazdığım Aydın'la ilgili bir mesaj:

Marin bu yıl 8 milyon €'ya transfer oldu Bremen'e. Ondan daha iyi demişim düşün ne kadar değer biçtiğimi Aydın için.

Ben sözlerimin arkasındayım Sabri için fikirlerim hiç bir zaman değişmez benim kafamda ki futbol sisteminde ona yer yok,Barış konusunda fikirlerim şöyle bu sistemde Mehmet Topal'dan çok daha faydalı olur.Aydın zaten çok daha iyi olacak.Ayrıca Rijkaard senin paralelinde haraket etse herkes futbol cahili olur,insanlar futbol izlemez saygılar(!)
  6. 01.09.2009, 02:24 Mesaj #1296

Kusura bakma ancak Rijkaard benim söylediklerimin paralelinde hareket ediyor. Sana kalsa Barış banko oynayacak, Sabri kadroda bile olmayacak falan filan.

Ancak Rijkaard benim bu forumda söylediklerimi tek tek yerine getirdi. Linderoth'a güvenmeyip, bir orta saha transferi de yaptırsaydı keşke. Gerçi ben de güvendim Linderoth'a ya neyse.
  7. 01.09.2009, 02:26 Mesaj #1297

S. Serhat Türkel, post: 523434 Nickli Üyeden Alıntı

Kusura bakma ancak Rijkaard benim söylediklerimin paralelinde hareket ediyor. Sana kalsa Barış banko oynayacak, Sabri kadroda bile olmayacak falan filan.

Ancak Rijkaard benim bu forumda söylediklerimi tek tek yerine getirdi. Linderoth'a güvenmeyip, bir orta saha transferi de yaptırsaydı keşke. Gerçi ben de güvendim Linderoth'a ya neyse.

Ben Barış banko oynayacak demedim ki,Mustafa Sarp Barıştan daha iyi oyuncu,ama bu sistemde Topal oynayacağına Barış oynasın,Sabri'yi beğenip,Barış'ı beğenmeyen bir tek sen varsın bu forumda ama şaşırmıyorum ilginç bir adamsın
  8. 01.09.2009, 02:32 Mesaj #1298
  9. 01.09.2009, 02:36 Mesaj #1299

Sinan Arslan, post: 523448 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Barış banko oynayacak demedim ki,Mustafa Sarp Barıştan daha iyi oyuncu,ama bu sistemde Topal oynayacağına Barış oynasın,Sabri'yi beğenip,Barış'ı beğenmeyen bir tek sen varsın bu forumda ama şaşırmıyorum ilginç bir adamsın

Forumda olmasa da saydığın özelliklerde(Barış'ı beğenmeyip, Sabri'yi beğenen) bir de Frank Rijkaard var. :cool:
  10. 01.09.2009, 02:54 Mesaj #1300

Sabri

Teknigi olmayan

Futbol zekası olmayan

Önüne bakıp koşan

Karşısına adam çıkınca orta sahadan kaleciye pas atabilecek kapasiteye sahip

Galatasaray takımı kalitesine uygun olmayan

Bir futbolcudur

Hala bazıları Sabri iyi diyor

Peki Sabri ve Barış benzer adamlar yani ikiside tekniksiz futbol zekasız oynayan adamlar

Birini hiç beğenmeyip birine iyi demek

Futbol cahilliği olabilir sanırım
  11. 01.09.2009, 02:58 Mesaj #1301

Targutay Sabancı, post: 523630 Nickli Üyeden Alıntı

Sabri

Teknigi olmayan

Futbol zekası olmayan

Önüne bakıp koşan

Karşısına adam çıkınca orta sahadan kaleciye pas atabilecek kapasiteye sahip

Galatasaray takımı kalitesine uygun olmayan

Bir futbolcudur

Hala bazıları Sabri iyi diyor

Peki Sabri ve Barış benzer adamlar yani ikiside tekniksiz futbol zekasız oynayan adamlar

Birini hiç beğenmeyip birine iyi demek

Futbol cahilliği olabilir sanırım

"Frank Rijkaard toptan anlamıyor." deseydin bir de.

Barış ve Sabri arasında uçurum var. Barış bir gün Sabri'nin yarısı olabilirse o gün aradaki farkları sayarım. Sabri'ye hakaret olacak çünkü şimdilik kıyas etmek.
  12. 01.09.2009, 02:59 Mesaj #1302

S. Serhat Türkel, post: 523649 Nickli Üyeden Alıntı

"Frank Rijkaard toptan anlamıyor." deseydin bir de.

Barış ve Sabri arasında uçurum var. Barış bir gün Sabri'nin yarısı olabilirse o gün aradaki farkları sayarım. Sabri'ye hakaret olacak çünkü şimdilik kıyas etmek.

Arkadaşım söylermisin Sabri'nin neyi kaliteli
  13. 01.09.2009, 03:07 Mesaj #1303

Targutay Sabancı, post: 523658 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşım söylermisin Sabri'nin neyi kaliteli

hizi, defansi bu kadar one cikan takimda, onde basip arkada bosluk birakarak defansif olarak risk alacak takimda hizi onemli. Oyun merkezini kurabilmek icin kanada destek olmasi icin de hizi onemli bir kalite. Defans arkasina kacacak oyuncuyu yakalayabilecek olmasi acisindan da onemli bu. Ayrica ne kadar begenmesek de hic gerilmeden, topa dogru kosmadan yerden sert toplar atabilme kabiliyetine sahip. ki bu cok oyuncuda yok malesef. Bunlar disinda eminimki baska ozellikleri de var sayabilecegimiz, Frank de oynatiyor iste..
  14. 01.09.2009, 03:10 Mesaj #1304

S. Serhat Türkel, post: 523521 Nickli Üyeden Alıntı

Forumda olmasa da saydığın özelliklerde(Barış'ı beğenmeyip, Sabri'yi beğenen) bir de Frank Rijkaard var. :cool:

Çok kılsın be abisi bak işine ya,beğenirim beğenmem kimene bıktım seninle tartışmaktan.
  15. 01.09.2009, 13:13 Mesaj #1305

Yorgun ve oyun disiplininden kopmuş bir takıma karşı daha faydalı olduğu aşikar, benim görüşüm ilk 11 yerine maçların son yarım saatinde enerjisiyle takıma ve skora katkı sağlaması yönündedir.