1. 05.10.2009, 00:53 Mesaj #1381
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Olmayan bir şeyi zorlamamk lazım.Aydın oynadığından beri ne yapmışki şimdi bişey aypsın.4 sene evvelki konya maçı hariç
  2. 05.10.2009, 01:09 Mesaj #1382

idris bütün mesajlarına baktım. sirf GALATASARAY'ımızı kötüleyici mesajlar yazmışsın. Mrk etme senin ve senin gibi kuşçukların yemini vereceğiz.
  3. 05.10.2009, 01:16 Mesaj #1383

İyi oynamak sadece çalıp atıp iyi orta yapmak değildir.

Rijkaard basit oyun ve ayağa pas istiyor,Aydın'da bugün bunu ilk yarıda özellikle iyi yaptı.

HER ZAMAN HER YERDE,ALİ SAMİ YEN DE
  4. 05.10.2009, 01:17 Mesaj #1384

Sakatlıktan yeni çıkmış, maçta çok ciddi 2 müdahele almış, buna rağmen elinden geleni yapmaya çalışmış bir Aydın vardı ve ben çok beğendim. Uğur'a attığı pas da çok güzeldi direkten dönen pozisyonda. Kewell'ın şu anki halinden çok daha iyi bence, en azından hareketli ve hızlı olduğundan her an birşeyler yapabilme becerisine sahip.
  5. 05.10.2009, 05:02 Mesaj #1385
  6. 05.10.2009, 11:36 Mesaj #1386

Ara sıra çok iyi oynayacak ama hiçbir zaman istikrarı ve çizgisi olamayacak bana göre.

A takıma çıktığı 2. yıldan beri bunu söylerim.
  7. 05.10.2009, 11:38 Mesaj #1387

orkun kardeşim yaşını bilmiyorum o yüzden kardeşim diyorum.benden büyüksen kusura bakma. 1.si ben GALATASARAY'lıyım hatta öyle GALATASARAY'lıyım ki sen beni tanısan şaşarsın. GALATASARAY'ım yenildiği zamanlar sabaha kadar uyuyamayan maçı tekrar tekrar yaşayan şöyle olsaydı daha iyi olurdu diye düşünen birisiyim. 2.si az yada çok futboldan anladığmı düşünen birisiyim. 33 yaşındayım GALATASARAY'ımın nice zaferlerini kupalarını o unutulmaz maçlar dediğimiz maçlarının çoğunu yerinde seyretmiş birisiyim. Ben normalde yazı yazmasını sevmediğim için yazdığım çoğu yazımda hep eleştri vardır.Çünkü galibiyette herkes sevinir yazar ben yenilince benim gibi Galatasaraylı arkadaşlarla sinirimi paylaşmak istiyorum.Neden sinirleniyor yazıyorum biliyormusun çünkü bazı şeyleri görebiliyorum maçlardan önce ne dediysem çoğu çıkıyor. Peki ben bunu görebiliyorumda bu klüpte oynayan çalışan ve yönetenler bunları nasıl göremiyorlar ona sinirleniyorum.Dünkü maçta maça şöyle bir baktım dedim tamam biz bu maçı mümkün değil kazanamayız. Çünkü orta sahada Ayhan Sarp Elano iyi top yapamıyorlardı.Ayhanın attığı isabetli bir pas yoktu belli oluyordu oyunun sonu he diyeceksinki Baros gölü atsa değişecekti herşey ama öyle değil takımda gerçekten bir düzensizlik vardı ve gölün geleceği belliydi. Bir Takımın ayakla oyun kuramayan stoperi korner çizgisine gidip adam geçmeye kalkarsa olacağı budur işte bunları görüp yanımdaki insanlara söylediğim ve bu düzensizlikle kaç haftadır sıkıntı çektiğimizi bildiğim için bunu göremeyen insanlara kızıyorum.Servetin o çalımı atmaya çalıştığı pozisyondan sonra bir kahvehane dolusu insana Galatasaray'ımın yenileceğini söylediğim onların şaşkın bakışları içinde benim gibi birinin takımının yenileceğini nasıl düşündüğüne şaşırdıkları aklıma geldiği için sinirleniyorum.Keşke beni yanıltsalardı.Keşke....
  8. 05.10.2009, 20:11 Mesaj #1388

yok ya bu adam istikrarsız bir mac oynar iki mac oynar bi bu adamı kesinlikle bir sene surekli oynayacagi takıma kiralık vermezsek olmaz
  9. 05.10.2009, 20:38 Mesaj #1389

Futbolunu pek begenmiyorum. Kopuk kopuk oynamasi beni deli ediyor. Sorumluluk almamasi beni deli ediyor. Top ayagina gelene kadar kayiplarda olmasi, geldiginde de, topu ayaginda tutamamasi ve hemen kaptirmasi beni yok ediyor.
  10. 07.10.2009, 21:29 Mesaj #1390

ben bu maç için aydına yüklenmiyorum çünkü o pozisyonda golü atsaydı ve ya uğur aydının arapasıyla o golü atsaydı maçın yıldızı o olabilirki bide sakatlıktan yeni çıkmıştı yani bence çokta kötü oynamadı
  11. 13.10.2009, 21:01 Mesaj #1391
  12. 13.10.2009, 21:05 Mesaj #1392
  13. 13.10.2009, 21:19 Mesaj #1393

Çok güçsüz olduğu için, 2'li mücadelelerde çok zayıf kaldığı için

kötü olduğunu söylemek gayet mümkün.

Yoksa sürati ve adrese teslim ortaları O'nun hangi altyapıdan

çıktığını belli ediyor.
  14. 13.10.2009, 21:37 Mesaj #1394

Can Kaya, post: 603209 Nickli Üyeden Alıntı

Çok güçsüz olduğu için, 2'li mücadelelerde çok zayıf kaldığı için

kötü olduğunu söylemek gayet mümkün.

Yoksa sürati ve adrese teslim ortaları O'nun hangi altyapıdan

çıktığını belli ediyor.

Bizim altyapımızdan iyi oyuncu çıkamaz kimi akıllılara göre. Barış denilen adamı beğenirler, Serkan Çalık denen Aydın'dan yetenekli olmayan bir adamı beğenirler ama Aydın'ı beğenmezler. Almanya'da altyapı aldıkları için çok başarılı oluyormuş futbolcular. :rolleyes:
  15. 13.10.2009, 21:51 Mesaj #1395

90 + 4. dakikada Aydın çalımlarla altı pas üzerine kadar gitti. Aydın'un şutunda top Hovhannisyan'ın sağından filelerle buluştu:1-0