1. 23.10.2009, 01:01 Mesaj #1426
    Cevap: #7 Aydın Yılmaz

Aydın biraz daha istikrarlı olsa tamam işte bigün çok iyi oynuyor bigün vasat bigün kötü.Umarım yakında yeteneğini herkese daha iyi gösterecek
  2. 23.10.2009, 01:35 Mesaj #1427

Burak Eren, post: 614985 Nickli Üyeden Alıntı

Sezona iyi başlamasına rağmen malesef yine fizik olarak oldukça düştü. Bugün inanılmaz bir şans geçti eline. Keita'nın darma duman ettiği sağ kanatta çok fazla boş alan buldu. Keita olsaydı 6-7'ye gider diyeceğimiz bu maç Aydın sayesinde 4'de kaldı. Aydın'ın fizik olarak güçlenmesi şart.

Fizik'i durumu her ne olursa olsun, ki Aydin surekli takimla calisan bir oyuncumuz, top kontrolu, top surusu gibi pek fark edilmeyen fakat futolun temel noktlarini olusturan ozellikler kabiliyet isidir. Bir posizyonda vucudunu saga eyip soldan kacacagi, futbol diliyle cok rahat belini kirabilecegi oyuncuya topu ayagindan fazla acarak kaptirdi. Bir pozisyonda ise Caner'den gelen milimetrik bir pasi kontrol edemedi. Bunlari yapamazsan bu takimda yerin olmaz. Serdar Eylik, Emre Colak, Berkin Arslan gibi oyunculari izlerken her yerlerinin top koktugunu fark etmek oldukca basit.

Aydin icin ben hep birseyden supheleniyodum. Acaba Arda'nin ismi altinda eziliyomu diye? Bugun bu suphemin cevabini buldum.
  3. 23.10.2009, 03:14 Mesaj #1428
  4. 23.10.2009, 09:32 Mesaj #1429

bence bu cocuktan bisey olmaz

ben olsam simdiye kadar gönderdiydim

dün oyuna girdi penalti disinda hic bisey yapmadi

insan en azindan defansa yardima gelir yeni girmisin oyuna daha güclüsün ama hayir öyle izliyor rakibi

sahanin hic bi yerine rakibi basmiyor

devre arasi göndersinler bosuna bekliyoruz burda

ona verilen sansi emre colaka da verirler insallah

cünkü emre böyle bosa harcamaz sansini
  5. 23.10.2009, 11:43 Mesaj #1430
  6. 23.10.2009, 11:45 Mesaj #1431
  7. 23.10.2009, 13:01 Mesaj #1432

Aydin oyniyarak mac temposunu, ortalarini, fizigini gelistirecek. Suan sadece rotasyon oyuncusu olarak Aydin'i kulaniyor Rijkaard. Inanin Aydin'i kazanacagiz. Ornegim, balazs dzsudzsak, Psv'de sans bularaktan, mac temposunu kazandi. Simdi ise Psv'in vazgecilmezlerinden. Dun Kopenhagen'a karsi cok guzel orta acti. Neticesinde pozisyon gol oldu.

Ben Aydin'in, Balasz'in kendini gelistirdigi gibi, onunda kendine gelistirecegine inaniyorum. Ileride sag kulvarin Allah'in iziniyle vazgecilmezlerinden olacak. Sadece sabir edilmesi gerikiyor.

Cogunluk Sabri'yi yollardi. Simdi ise Sabri Galatasaray'in begenilen oyuncularindan. Nedeni ise, Sabri eskise gibi sut cekmiyor, dun oldugu gibi " 2 goldeki Keita'ya verdigi assist" guzel paslar verebiliyor. Pek tabiki bunun nedeni birazda Keita'nin onunde oynamasi. Artik Sabri orta acmaya kalkismiyor, Keita genelde orta aciyor, dun oldugu gibi " Nonda'ya 2 tane guzel assist".

Donelim Aydin'a, sabir gostermesini bilelim, Aydin'in yeteneklerini ortaya koymasi icin biraz daha zamana ihtiyacimiz var, hersey bir gunde degil, zaman ile gelistigini unutmamak lazim.
  8. 23.10.2009, 14:40 Mesaj #1433

Ben bu adamin baya teknik oldugunu saniyordum ama dün gördüm ki hiziyla adam gecmeye calisan topu dogru düzgün kontrol edemeyen bir Aydin vardi sahada.

Serdar bu Aydindan daha teknik diyebilirmiyiz?
  9. 23.10.2009, 14:59 Mesaj #1434
  10. 23.10.2009, 17:35 Mesaj #1435

Daha iyi olmasi icin daha fazla mac oynamasi gerek he Serdar Eylik kac mac oynadi?
  11. 23.10.2009, 18:19 Mesaj #1436

Seri bir hareketle penaltı yaptırdı ama Keita çıkınca sağ kanatta gözle görülür bir gerileme oldu orası da bir gerçek
  12. 23.10.2009, 20:04 Mesaj #1437

Sercan Horozcu, post: 615984 Nickli Üyeden Alıntı

Seri bir hareketle penaltı yaptırdı ama Keita çıkınca sağ kanatta gözle görülür bir gerileme oldu orası da bir gerçek

Zamanla aydın daha iyi oynayacaktır.
  13. 23.10.2009, 20:05 Mesaj #1438

Kadro derinliği açısından iyi bir oyuncu. yıl sonunda şu andaki durumundan çok daha iyi olacaktır.
  14. 23.10.2009, 20:57 Mesaj #1439

Aydın Yılmaz, bu hafta Kaleydoskop’ta...

Galatasaray’ın alt yapısında yetişen, Türk futbolunun genç yıldızlarından Aydın Yılmaz hayatıyla ilgili tüm bilinmeyenleri Kaleydoskop’a anlattı.

7 numaranın sırrı, hedefleri, ailesi, futbola bakışı.. Derya Aydoğan sordu, Aydın Yılmaz merak edilenleri sadece Galatasaray TV’ye açıkladı

Ceyhun Yılmaz’ın mizah dolu futbol yorumları, Galatasaray Kaptanı Arda Turan’ın çok özel röportajının kamera arkası görüntüleri, Türkiye’nin en başarılı aranjörlerinden Garo Mafyan ile müzik ve Galatasaray üzerine keyifli bir söyleşi.. Vizyondaki filmler ve sürpriz bölümleriyle Kaleydoskop bu akşam saat 21.00’de Galatasaray TV’de.
  15. 23.10.2009, 23:49 Mesaj #1440

Ben çok beğeniyorum yetenek olarak hiç bi eksikliği yok..Keitadan sonra formayı kapacaktır..

Umarım bişeyler öğrenir keitadan..