1. 20.08.2010, 08:39 Mesaj #1726
    Cevap: #76 Servet Çetin

vallaha sezon başında röportaj veriyordu ferdinad ve terry nin benden ne fazlası var diye belli oluyor servetciğim senin fazlalığın boyunun biraz uzun olması.hakan ve servet dönene kadar mevsimler değişiyor.derhal eren güngör-ömer toprak-malik fathi alınmalı.

şu adamı takımda tutup emre güngör ü yollamak bunu a.sezgin den başkası başaramazdı.
  2. 20.08.2010, 09:31 Mesaj #1727

İlk golde adamlar bir kişiyle geldi ya, bir. O da göz göre göre ön direğe koşu yapıyor, onu bile tutamıyorsun. Adamların bulduğu her pozisyonda yerini kaybediyorsun, illa bir yerden açık veriyor savunma. 15 tane korner kullandık ancak bir tanesine kafa vurabildin. Kafana top attılar vur diye, altıpastan gittin direğe vurdun topu. Sende gram futbol zekası yok. Sen hala uzatılan her mikrofona konuş.
  3. 20.08.2010, 09:41 Mesaj #1728

Şimdi sorarım size, Ali Turan yerine Uğur Uçar, Servet çetin yerine Emre Güngör 234154315134 kat daha iyi oynamazmıydı.Emre'nin hatasaı neydi, düzeltilemiycek bir hatamıydı, iyiki bir gol yedik Emre güngör yüzünden hemen postala, bu zihniyeti aştımızı düşünüyordum ama yanılmışım, yazıklar olsun Adnan Sezgin üç beş kuruş para için yolladın bu adamları, harbiden sana yazıklar olsun, defol git.
  4. 20.08.2010, 09:43 Mesaj #1729

rijkaard iyi adamdır, şöyledir böyledir diyorlar bir an bunlara kanar gibi oluyorum ama servet'i görünce uykudan uyanıyorum, kadife ayaklı rijkaard'ın, barcelona gibi dünyanın en nadide, en güzel, en teknik futbolunu oynayan takımında teknik direktörlük yapmış, hollanda gibi bir ülkeden yetişmiş, ajax forması giymiş, hollanda milli takımı gibi bir takımda antrenörlük yapmış bir ismin, servet çetin gibi futbolla uzaktan yakından alakası olmayan bir adamı sürekli tercih ediyor olması, rijkaard'ın geçmişine ve sonuçta kendisine ihanetidir, bu sadece servet'le sınırlı değil hiç şüphesiz bunlara, mustafa sarp, ayhan ve sabri'yi de eklemek en doğrusu
  5. 20.08.2010, 09:47 Mesaj #1730

Bir de anlamadığım şey, neden defanstan her topu Servet çıkarıyor. Bir tane isabetli uzun pas attığını görmedim, hala ısrarla geriden oyun kurma peşinde.
  6. 20.08.2010, 09:48 Mesaj #1731
  7. 20.08.2010, 11:23 Mesaj #1732

Takımın defanstaki en iyi oyunusudur.Lucas Neill in teknik özellikleri olmasa Servetle kıyaslamam bile.
  8. 20.08.2010, 11:26 Mesaj #1733

Haklısın Fatih, senin gibi düşünüyorum.

Ayrıca Neill'in tekniği çok abartılıyor. Servet'le aşağı yukarı aynı seviyede.

Servet'te iyi oyun kuruyor.

Ama adı Lucas Serveill değil ya, insanlar Neill'i tercih ediyorlar.

Geri dörtlümüzün aslında Servet-Servet-Servet-Servet şeklinde kurulması gerek...
  9. 20.08.2010, 11:43 Mesaj #1734

Orkun Akyıldız, post: 1549862 Nickli Üyeden Alıntı

Geri dörtlümüzün aslında Servet-Servet-Servet-Servet şeklinde kurulması gerek...

onu feldkamp şöyle özetlemişti zamanında;

Feldkamp, 'alternatif isimleri kullanmadınız, Barusso, Nonda gibi isimleri kenarda oturttunuz' şeklindeki eleştiriye ise, ''Özür dileyecek bir şey olmadığını daha önce de söyledim. Biz ilerde Nonda Ümit ya da Nonda Hakan oynatıyorduk. Fiziksel olarak Nonda hazır olsaydı belki bir değişiklik düşünebilirdik. İki zor maçı peş peşe oynasak da bugün daha iyi olmalıydık. 11 tane Servet'im olsaydı daha iyi olurduk'' diye cevap verdi.
  10. 20.08.2010, 12:06 Mesaj #1735
  11. 20.08.2010, 12:09 Mesaj #1736

Türkiye'nin en iyi stoperi Servet imiş.Evet öyle.Türkiye'nin hali de ortada.Servet üç senedir top falan oynamıyor.
  12. 20.08.2010, 12:09 Mesaj #1737

Son cümlesi bütün paragraftan kopuk yalnız, ne demek istediği anlaşılmıyor. Çok yaşlıydı zaten, kafa ara sıra gidip geliyordu herhalde.
  13. 20.08.2010, 12:11 Mesaj #1738

bknz..İroni yaparak moronluğunu kapatmaya çalışan yaşam formu
  14. 20.08.2010, 15:53 Mesaj #1739

Git biraz duvara kafa at belki çalışmaya başlar ya da kitap oku,satranç oyna beynin gelişsin.
  15. 20.08.2010, 19:57 Mesaj #1740

Servet,

Adam Kaçıran

Çalım Yiyen

Pozisyon Bilmeyen

Tek sermayesi korner çizgisnin orada futbolcuyu sıkıştırıp ittirmek olan bir oyuncudur.

Onun problemi topu oyuna sokamaması değil yani.*