1. 27.08.2010, 13:19 Mesaj #1771
    Cevap: #76 Servet Çetin

yenilen golde balta'nın hatası var da bunun hatası daha büyük, bu ne rahatlıktır arkadaş, bu ne vurdumduymazlık, 2 adım sadece 2 adım atsan çizgiye doğru top senin ayağına gelecek, ama sen ne yapıyorsun izlemekle yetiniyorsun, sattınız ualn takımı sattınız, siz değil yönetim sattı bu takımı, sizi hala bu takımda tutan yönetim ve rijkaard sattı, senelerdir söyleye söyleye dilimde tüy bitti, beyni olmayan adamdan futbolcu olmaz diye olursa da böyle olur...

örn:servet, sabri, m.sarp....
  2. 27.08.2010, 16:19 Mesaj #1772

İlk maÇta da yedİĞİmİz İlk golde arkasindan kaÇan adami gÖrdÜ ve hİÇbİr hamle yapmadi. Bunun adi vurdumduymazlikta deĞİl baŞka bİr Şey. Bu bİlerek ve İsteyerek kÖtÜ oynuyor .(gİbİ dİyelİmde gÜnahina gİrmeylİm ramazan ramazan)
  3. 27.08.2010, 16:20 Mesaj #1773
  4. 30.08.2010, 14:51 Mesaj #1774

Arkadaşlar zaten bütün takımda bir düşüş var. Düşünün şimdi siz Servetsiniz Neilsiniz. sağınızda ne yaptığını bilmeyen Ali var. Solda dünya umrunda olmayan Hakan var. Önünüzde Barış Sarp Ayhan gibi defans yapmanın ne demek olduğunu bilmeyen sadece rakibe eliyle koluyla bacağıyla kafasıyla dalan adamlar var. Ya arkanızda ki kaleci ? Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmayan bir kaleci. Maça çıkmadan önce zaten psikolojik olarak bitmiş sayılırsınız bunları düşündükçe. Çünkü herkesten iki kat koşmanız gerekiyor. Sağ tarafa sol tarafa ön tarafa hatta dün yenilen golde bile Servetle-Neill kalenin içinde kalecilik yapmaya çalıştılar artık. Yemin ederim ikisini gördükçe üzülüyorum. Bunun üstüne Neill birde orta saha oyun kuramadığı için oyun kurmaya çalışıyor Servet ona elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor.

Birde olaylara bu yönden bakmanızı istedim. Eee Servette yeteneği ve futbol aklı bakımından çokda yeterli bir futbolcu değil. Sol tarafında deli gibi bir sol bek olsa sağ tarafında Sabri olsa Önünde Cana - Annan ve birde takımı rahatlatabilecek Misi olsa Servet böylemi oynar ki nasıl oynadığını ve Türkiye ligi için iyi olduğunu milli takımın senelerdir oyuncusu olduğunu biliyoruz. Bir kaç hatayla ona bu haksızlık yapılamaz. Çünkü yanında doğru düzgün oynayan adam yok.
  5. 31.08.2010, 14:47 Mesaj #1775

Golünü atmadan önce sevinen tek futbolcu olarak tarihe geçti.

(Eskişehirspor'a attığımız 3.golü tekrar izleyin)
  6. 31.08.2010, 14:53 Mesaj #1776

MesutGenc, post: 1619040 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar zaten bütün takımda bir düşüş var. Düşünün şimdi siz Servetsiniz Neilsiniz. sağınızda ne yaptığını bilmeyen Ali var. Solda dünya umrunda olmayan Hakan var. Önünüzde Barış Sarp Ayhan gibi defans yapmanın ne demek olduğunu bilmeyen sadece rakibe eliyle koluyla bacağıyla kafasıyla dalan adamlar var. Ya arkanızda ki kaleci ? Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmayan bir kaleci. Maça çıkmadan önce zaten psikolojik olarak bitmiş sayılırsınız bunları düşündükçe. Çünkü herkesten iki kat koşmanız gerekiyor. Sağ tarafa sol tarafa ön tarafa hatta dün yenilen golde bile Servetle-Neill kalenin içinde kalecilik yapmaya çalıştılar artık. Yemin ederim ikisini gördükçe üzülüyorum. Bunun üstüne Neill birde orta saha oyun kuramadığı için oyun kurmaya çalışıyor Servet ona elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor.

Birde olaylara bu yönden bakmanızı istedim. Eee Servette yeteneği ve futbol aklı bakımından çokda yeterli bir futbolcu değil. Sol tarafında deli gibi bir sol bek olsa sağ tarafında Sabri olsa Önünde Cana - Annan ve birde takımı rahatlatabilecek Misi olsa Servet böylemi oynar ki nasıl oynadığını ve Türkiye ligi için iyi olduğunu milli takımın senelerdir oyuncusu olduğunu biliyoruz. Bir kaç hatayla ona bu haksızlık yapılamaz. Çünkü yanında doğru düzgün oynayan adam yok.

Yav arkadaşlar bu adam taa Skibbe'nin kovulduğu Kocaeli maçından (sakatlanmış) beri kötü. Resmen takımı frenliyor 2 senedir. Bunu görmek çok mu zor? Medyanın Servet'i bu kadar kollamasına neden izin veriyorsunuz? Adam bariz zarar işte..
  7. 31.08.2010, 15:27 Mesaj #1777

Servet yerine Ali Turan oynasın ya da sık sık sakatlanmazsa Gökhan mı? Bir kez de tutarlı ve kapsamlı öneri sunun lutfen,

boş.
  8. 31.08.2010, 15:33 Mesaj #1778
  9. 01.09.2010, 19:31 Mesaj #1779

Semih Yüksel, post: 1630647 Nickli Üyeden Alıntı

Yav arkadaşlar bu adam taa Skibbe'nin kovulduğu Kocaeli maçından (sakatlanmış) beri kötü. Resmen takımı frenliyor 2 senedir. Bunu görmek çok mu zor? Medyanın Servet'i bu kadar kollamasına neden izin veriyorsunuz? Adam bariz zarar işte..

O zaman bize alabileceğimiz bir tane Türk stoper söyleyin ? Pardon yönetimin almayı başarabileceği bir stoper olsun ama?
  10. 01.09.2010, 19:33 Mesaj #1780

Bu kadar acımasız eleştrilecek bir oyuncu değil Servet.
  11. 02.09.2010, 11:09 Mesaj #1781
  12. 02.09.2010, 11:19 Mesaj #1782
  13. 02.09.2010, 11:19 Mesaj #1783

Takımda en sevdiğim yürekli futbolculardan biridir ama uzun süredir o yüreğini ortaya koyamıyo sahada.
  14. 02.09.2010, 13:02 Mesaj #1784

Yürekli,iyi niyetli tek kelime edemeyiz,çok iyide bir insan Servet...

Ama futbolda özellikle stoper mevkisinin meziyetlerinin kriterleri bu saydıklarım olamaz,bence Türkiye'de ki en iyi kesici ama en kötü oyuna servisçilerden biri,bu farkın çok olmaması gerek,bu saatten sonra da yapacak birşey yok,ayak tekniği biraz da Allah vergisidir diye düşünüyorum.
  15. 02.09.2010, 16:07 Mesaj #1785

MesutGenc, post: 1641190 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman bize alabileceğimiz bir tane Türk stoper söyleyin ? Pardon yönetimin almayı başarabileceği bir stoper olsun ama?

Kovduğumuz Ömer Erdoğan bile daha iyi.

+

Gökhan Zan daha dengeli bir stoper.